Kebab dobry, dużo mięsa. Wadą na pewno jest tortilla, która jest krucha, kebab się rozpada w rękach. Cena adekwatna do porcji. Niestety ale chciałem sos łagodny a dostałem mieszany, a nawet w większej części ostry. Ogólnie polecam ale pracownicy mogliby pilnować nakładania sosów.
Zdjęcia
Opinie
-
Grzegorz Szczypta ★★★★☆
-
Justyna Tarnowska ★☆☆☆☆
Dzisiaj kupiłam kebab kurczak łagodny Mały nie stety kebab wylądował w koszu po pierwszym ugryzieniu poczułam jakieś chrząstki przekroiłam go na pół i w mięsku pełno chrząstek i w dodatku pióra nie polecam najgorszy jaki jadłam. Nigdy więcej tam nie zajrzę
-
Paweł B ★★★★☆
Kebab średni z serem na cienkim cieście w cenie 22 zł. Mięso gotowiec ale wyjątkowo słony co niektórym może przypaść do gustu. Na ilość również nie można narzekać Dodatki przyzwoite, można doszukać się czegoś więcej niż kapusty. W takiej cenie całkiem niezła propozycja.
-
Bartek Szkutnik ★☆☆☆☆
Cieniutko... bździna chudzina Właśnie skończyłem jeść to coś, straszne ohydztwo dzisiaj mi daliście. Jadłem już tu wcześniej dwa razy, dziś jest trzeci raz i ostatni, sam kebab miał dziwny zapach i smak (zapach taki jak patelnia po smażeniu jajek, nieumyta i zostawiona w ciepłym miejscu) Nie nastawiałem się na niewiadomi co bo jadłem tu wcześniej i wiedziałem że jest srednio, ale dzisiaj to było na bank odgrzewane stare mięso (wrzucam zdjęcie na którym widać wbity widelec w płat pasztetu) które mnie poprostu odrzucało, kebab za ponad 20 złotych a maleństwo takie że szok, dziś przegieliscie pałkę i piszę to jako ostrzeżenie dla innych. Odradzam wszystkim. Pozdrawiam
-
Bartosz Pociech ★★★★☆
Smaczny kebab, dużo mięsa i bardzo duża porcja. Jedyny minus – szybko się rozwala podczas jedzenia. Dostawa szybka i bez problemów. Polecam!
-
beata gliszcz ★☆☆☆☆
Nie polecam. Stanowczo. Nie czeka się jakoś specjalnie długo ale podane danie na talerzu po 5 minutach jest już zimne. Na zimnym talerzu, w knajpie gdzie jest ok 13 st., przy jeszcze otwartym oknie, wszystko bardzo szybko ostyglo. "Kucharze", jeśli tak mogę powiedzieć, dbają tylko o swoją skórę i jej temperature na kuchni, by im było ciepło. Klient je jedzenie w kurtce!!! Masakra. Brudno, wszędzie porozrzucane frytki, smieci, nikt nie dba o porządek. Liczy się tylko to, by sprzedać i dostać kasę. A żeby się klient też zbyt długo przypadkiem nie zasiedzial, nad głową z tv puszczana jest jakaś ichniejsza muzyka i przyśpiewki, że nie da się tego słuchać. Było słabo i ja tam już na pewno nie wrócę. Miejsce 1 Jedzenie 2 Czystość -1 Atmosfera 1 Temperatura poniżej dopuszczalnej Wc -nie wchodzić, grozi uczuleniem. Jeśli jesteście głodni, zdecydowanie smaczniej i przyjemniej (nie w kurtce) można zjeść w McD.
-
Sebastian Diduszko ★★★★☆
Kebab smaczny ale nie powala. Będąc przejazdem pewnie tam jeszcze wstąpię ale raczej specjalnie nie będę tam jechał. Szybko przygotowany posiłek. Lokal czysty.
-
Grzegorz Wysocki ★★★★☆
Ogólnie co do posiłku zdania są podzielone. Mi smakowało. Zamówiłeś kebaba na talerzu dużego. Kolega małego. Dostaje się mięsa mieszane plus frytki plus zestaw warzyw. Można wybrać ryż. Ruch nawet spory jak w tygodniu. Jedynie warunki trochę takie... Kebab bardziej idzie w ilość niż jakość.
-
Mariusz ★★★★☆
Mogło być gorzej ;-) Na plus - w lokalu w miarę czysto i przyjemnie, w kebsie świeże składniki, lecz jak dla mnie za mało aromatycznie (przyprawy), brak np. kolendry, czegoś co nada mu charakteru. Dodałem gwiazdkę za rezydującego kocura - wspaniały - przypomina miejsca w Turcji, gdzie zawsze przy jedzeniu rezydują koty. Niestety tu podobieństwa do Turcji się kończą - smak raczej polski - na plus, że dobrze zawinięty, sos nie wyciekał. Zjadłem beznamiętnie - szkoda bo szczypta orientalnych przypraw i mogłoby być znacznie lepiej.
-
Janusz Jakubczak ★★★★★
Pierwsze co to widać że lokal jest ładny i czysty poza podłogą, ale tego nie uważam za minus. Jedzenie jest świeże i szybko podawane. Byliśmy przejazdem w 9 osób i potwierdzam wcześniejsze opinie że warto tam zajechać na dobrego kebaba;) baranina i kurczak dobrze doprawione, frytki są mega smaczne i surówki są ze świeżych warzyw. 2 sosy dają na stół i można dawkować ile się chce i jaki się chce:) miła obsługa! Polecam i jak będę w okolicy to tam wrócę ;)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kebab marrakesh?
Kebab marrakesh znajduje się przy Józefa Mireckiego 72, 96-300 Żyrardów, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kebab marrakesh?
Można skontaktować się z Kebab marrakesh pod numerem +48 224 879 333
Jak można dotrzeć do Kebab marrakesh?
Do Kebab marrakesh można dotrzeć, korzystając z poniższego linku