Opinie

  1. Блянка Альбин ★★★★★

    Pani Basia to super kobietka Pokoje czyste, zawsze można było poprosić o dodatkowy papier toaletowy , czy sztućce. Jak będę miała potrzebę przenocować , to na pewno tu wrócę . :)

  2. MyFriend Dario ★☆☆☆☆

    Ja wszystko rozumiem, cena jest atrakcyjna i nie miałem zbyt wysokich wymagań z wyjątkiem akceptowalnego poziomu czystości. Niestety nie było mi dane nawet tego zaznać w tym przybytku. Wszechobecnych bałagan, tumany kurzu i lepkiego brudu. Podobno jest remont, ale nie spotkałem nikogo kto zajmowałby się jakimś pracami. Wszelkie kable na wierzchu, ostre krawędzie, skute podłogi. Kuchni też nie ma, bo zgadnijcie: remont. Łóżko dziurawe od sprężyny i przypalenia papierosem jak zgaduje. Droga dojazdowa też pożal się Boże. Jest monitoring, ale po co? Wynieść stamtąd można tylko nieświadomie choroby i pasożyty. Odradzam. No chyba, że ktoś lubi taki standard życia. Ja chciałem tylko się przespać i odświeżyć w znośnych warunkach. Ale to widocznie zbyt wiele. Przypadłby się tam nadzór budowlany i sanepid.

  3. Anna Balcerzak ★★★★★

    Mam kilka informacji dotyczących opinii. 1. Naczynia zmywają po sobie ludzie więc proszę o nie narzekanie, że Pani Barbara nie zmywa. 2. Jest kuchnia wspólna. To są pokoje gościnne, a nie mieszkanie/apartament więc nie ma anexu w każdym pokoju. 3. Są remonty, ponieważ właścicielka chce ulepszać swoje pokoje oraz hotel. 4. Cena wzrasta tak jak inflacja, pokoje nie mogą też być za 20zł więc nie oczekujcie tego + aby było jak w luksusie za kilka set złoty. Prąd miesięcznie w takim hotelu moze kosztować nawet kilkanaście tysięcy. 5. O ręcznik można poprosić właścicielkę, ponieważ nie ma ich w pokojach. 6. Właścicielka (Pania Basia) jest miła i pomocna. Jeśli już to pracownica może być mniej przyjazna.

  1. Mariusz ★☆☆☆☆

    Nie polecam, pokoje małe, zawilgocone i co najgorsze pluskwy. Człowiek staje i jest cały pogryziony. Ciekawe czy tego nie przywiozę do domu. Odradzam!

  2. Sylwia Smolińska ★☆☆☆☆

    Masakra i porażka takiego brudu dawno nie widziałam brak ciepłej wody a ceny jak za hotel w Warszawie Wielka łaską było o co kolejek się dowiedzieć Pani właścicielka myśli iż miała hotel 5 gwiazdkowy

  3. Rafał ★★☆☆☆

    Przeciętnie. Mieszkałem tam kilka razy jak dla ludzi którzy pracują od rana do nocy lub od nocy do rana to średnio. Jest kuchnia wspólna dla wszystkich i to duży minus powina być w pokoju jakiś anex. No ale oczywiście trzeba by usunąć łuzka których w większości pokoi jest po 5 jedno na drugim. Pięć osób na kilku metrach kwadratowych to zdecydowanie za wiele pokoje powinny być max 3 osobowe.Pozatym nie jest za ciepło w pokojach czy łazienkach z ciepłą wodą to też tak różnie. Gdybym miał wybór to osobiście szukał bym czego innego .W skali 10 ja daje 3.5 .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Balcerzak Barbara Pokoje Gościnne?

Balcerzak Barbara Pokoje Gościnne znajduje się przy Krzywa 14C, 05-092 Łomianki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Balcerzak Barbara Pokoje Gościnne?

Można skontaktować się z Balcerzak Barbara Pokoje Gościnne pod numerem +48 227 511 558

Jak można dotrzeć do Balcerzak Barbara Pokoje Gościnne?

Do Balcerzak Barbara Pokoje Gościnne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements