Najlepszy kebab jaki jadłam. Miłe zaskoczenie w postaci darmowej herbaty. Miła obsługa. POLECAM
Zdjęcia
Opinie
-
Karina ★★★★★
-
Joanna ★★★★☆
Bardzo dobry kebab. Bułka super chrupiąca, całość dobrze przyprawiona. Jeden z lepszych, które ostatnio jadłam. Herbatki dodawane do zamówienia gratis są bardzo miłym dodatkiem. Jedyny minus to trochę oschła obsługa i samo miejsce raczej nie zachęca do siedzenia tam. Raczej szybko zjeść i wyjść lub wziąć na wynos.
-
Julia Szczepaniak ★★★★★
Baku kebab to świetne miejsce, w którym można smacznie zjeść. Świetną opcja jest kebab box (z sałatką lub bez). Mięso jest soczyste, przyprawione i świeże. Frytki zawsze są dobrze wysmażone i nigdy tłuste. Sałatka to mix świeżych warzyw. Dużą porcją można się zdecydowanie najeść. Sos łagodny ma delikatny, śmietanowo-majonezowy smak. Sos ostry jest zdecydowanie pikantny. Przy zamówieniu sosu mieszanego dostaje się zarówno ostry, jak i łagodny do własnego wymieszania (w opcji na wynos). Serdecznie polecam!
-
Uyanga Battsengel ★★★★★
Bardzo smaczny kebab i bardzo dobre jedzenie. Obsługa na wysokim poziomie i miła. Duży plus ponieważ w lato można usiąść ma zewnątrz na ogródku działkowym.
-
Daria Kuc ★★☆☆☆
Jadłam boxa drugi raz, za pierwszym razem byłam mega zniesmaczona, że surówką jest mega uboga. Wróciłam po około roku i dalej jest tak samo.. serio sałata pomidor i ogórek? W kebabach zazwyczaj jest pekińska i jakąś marchewka czy coś. Trochę śmieszne ale serio takiego kebsa można zrobić w domu. Na tym miejscu... szkoda, że się zamknął wcześniejszy kebab, tam było tyle surówki i był tak smaczny że jak się zamknęli to mega ubolewałam. Jako klientka która przechodzi praktycznie codziennie i mogę być częstym bywalcem proszę o przemyślenie zmiany surówki na bardziej bogatsza. Mięso kurczak dobry tak jak sos i frytki. Lokal czysty mega przyjemny i obsługa cacy. Szkoda to marnować.
-
Marcin Ziz ★★★★★
Kolejna wizyta okazała się bardzo miłym zaskoczeniem. Kebab był zawsze przyzwoity, ale dostałem gratis smaczną baklawę i małą, dobrą herbatę turecką. Polecam, w okolicy lepszego miejsca z kebabem po prostu nie ma. Miła obsługa to kolejny plus. Porcje duże, dla mnie średni wystarcza w zupełności
-
Boyan TM ★★★★☆
Przechodziłem obok, zapachniało, wyglądało dobrze. Uwagę zwrócil kurczak grillowany. Całkiem spora porcja piersi z serem, dwie świeże sałatki, dużo frytek, do tego dwa sosiki, pyszne, wyraziste. Dostałem na poczekaniu mała herbatkę. Co prawda na obiadek czekalem więcej niż mi powiedziano, ale rekompensatą był smak i ilość. Super! Polecam.
-
Łukasz Gleba ★★★☆☆
Poniżej średniej warszawskiej. Kebab w picie największy "big size kebab" charakteryzuje się tylko duża ilością pity. Pity naprawdę przerażająco dużo -wiecej jak połowa poszła do kosza (na moje oko ze 250gram pity) Jedyna zielenina to kapusta pekińska. Sos łagodny mdły i tłusty nie przyprawiony niczym. Mięso też bez smaku i nieproporcjonalnie mało. Nie polecam. Takim kebsem 2 osoby mogą się najeść. Dodaję gwiazdkę od żony "pyszna pita".
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Baku Kebab & Grill?
Baku Kebab & Grill znajduje się przy Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, Ursynów, 02-797 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Baku Kebab & Grill?
Można skontaktować się z Baku Kebab & Grill pod numerem +48 574 747 247
Jak można dotrzeć do Baku Kebab & Grill?
Do Baku Kebab & Grill można dotrzeć, korzystając z poniższego linku