Opinie

  1. Monika Pawlicka ★★★★★

    Pyszny tatar i strogonow, polecam

  2. Kamila Węzik ★☆☆☆☆

    Nie za fajna atmosfera i mało przyjemna obsługa - byliśmy tam w poniedziałek, siedliśmy przy wolnym stoliku, dopiero co przynieśliśmy zamówione piwa a gościu z obsługi zaczął nam wmawiać, że ten stolik miał rezerwację, mimo że nie było żadnej tabliczki (była na stoliku obok). Widzi że mamy pełne piwa, on nie ma racji, ale w sumie to zawijać się bez zaproponowania czegokolwiek. Zachowanie poniżej jakiekolwiek poziomu, bez szacunku do klienta. Nie wrócę bo po co

  3. Ocean Souls Fanklub ★★★★★

    Świetne miejsce, skontaktowaliśmy się w sprawie organizacji imprezy fanklubowej i przyjęto nas z radością, bez problemu mogliśmy przynieść tort na nasze urodziny i atmosfera była świetna. Bardzo dobre jedzenie, przystępne ceny i świetna obsługa. Dziękujemy za przyjęcie nas :)

  1. Adam ★★★★★

    Idealne miejsce zarówno na wieczorne piwko, porządny obiad czy południowy lunch. Fest stołeczny klimat, rozsądne ceny i położenie - mimo że w centrum to nieco na uboczu. PS: smalczyk z ogórem i świeżym chlebem 11/10

  2. Krzysztof Kosior ★★★★★

    Jeśli szukasz dobrego miejsca na piwo w centrum Warszawy to odnajdziesz je tutaj. Do tego klasyczne polskie dania - zarówno flaki jak i smalec mi smakowały. Ceny są atrakcyjne. W środku legijne barwy, więc to dodatkowy atut dla kibica. Obsługa bardzo kontaktowa i miła. Z pewnością będę tu zaglądać.

  3. Michał Ćwiklak ★★★★★

    Świetny lokal w centrum. 3D - Dobry klimat, dobre piwa, dobre jedzenie. Tatar, gzik, flaki, pierogi wszytko bardzo dobre. Można w środku obejrzeć meczyk i posiedzieć na zewnątrz. Polecam. Brzuch z wami.

  1. Agnieszka Pu ★★★★★

    Wspaniałe miejsce dla każdego kto chce spędzić miło czas w gronie przyjaciół. Od czasu do czasu gwarno ale zawsze na plus bo widać że tętni tu życie. Super miejsce do spotkań w gronie przyjaciół, jak najbardziej polecam!

  2. maria awaria ★★★☆☆

    Niestety nie zjemy tu już kartaczy, pierogi ruskie smaczne, żurek można sobie odpuścić, kiszka ziemniaczana bardzo delikatna w smaku, jeśli ktoś lubi bardziej konkretny/wyraźny smak, to może się nieco zwieść. Duży plus lokalizacja w centrum i miła obsługa.

  3. Ewaryst Sielecki ★★★★★

    Super obsługa i fajna atmosfera. Dobre jedzonko w przystępnej cenie. Wrócę na pewno.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Afera na Szpitalnej?

Afera na Szpitalnej znajduje się przy Szpitalna 3, Śródmieście, 00-018 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Afera na Szpitalnej?

Można skontaktować się z Afera na Szpitalnej pod numerem +48 503 755 174

Jak można dotrzeć do Afera na Szpitalnej?

Do Afera na Szpitalnej można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements