Opinie

  1. Marcel Nalborski ★☆☆☆☆

    Kelnerzy niemili, ciągle uciszali w piątkowy wieczór, przeszkadzała im rozmowa. Piwo średnie minus. Bardzo słabe doświadczenie, nigdy tam nie wrócę, nie polecam… raczej unikajcie

  2. Agnieszka Sołowiej ★★★★★

    Fajna knajpa ,miła szefowa

  3. Tu jestem ★★★☆☆

    Obsługa fajna, czysto, kameralnie , pizza ok, schabowy czy mięsne porcje duże. jedno ale mam do przymusowej opłaty serwisowej 10%, za zwykła obsługę kelnerską.

  1. Karolina ★★★★★

    Mieliśmy okazję zrobić we Frodo Komunię syna, z całego serca polecam Panią Julię i jej ekipę, wspaniałe miejsce. Wszystko wyszło idealnie, doprecyzowane szczegóły całej imprezy, goście wyszli mega zadowoleni co było dla nas ogromnym sukcesem i zadowoleniem można tak to nazwać. Właścicielka bardzo kompetentna osoba na właściwym miejscu, nie możemy się doczekać teraz imprezy na urodziny męża! Jak chcecie imprezę zorganizowana od a do z to polecamy Frodo! :)

  2. Angelika Katana ★★★★★

    Wspaniała oferta lunchowa w centrum miasta. Pyszne domowe jedzenie i ładny widok

  3. Konrad Czarnecki ★★★★★

    Jak na centrum Warszawy to niezły ewenement. Trudno w takiej lokalizacji spodziewać się typowego baru. Ceny jak z centrum, ale jakość przydrożnego baru w pozytywnym znaczeniu. Małe piwo i burger 50zł. Płaci się głównie za lokalizację. Barmanka przemiła, szybko wydane jedzenie. Czysta toaleta

  1. Dominika Kukowska ★★★☆☆

    Miejsce jest po prostu ok. Jest bardzo małe, trochę zaniedbane, w środku jest duszno. Na miejscu jest ogródek zimowy, niestety można w nim palić, więc przesiąknięty jest dymem papierosów. Zamówiłyśmy krewetki, schabowego, sałatkę z kurczakiem i makaron z grzybami i kurczakiem. Czas oczekiwania na dania wynosił ponad godzinę... Dania były ok, bez szału. Najlepszy był makaron - pełen smaku, duża porcja. Najgorsze były krewetki - bez smaku. Do rachunku przy trzech osobach została doliczona opłata za serwis... Nie było o tym informacji w menu.

  2. John James ★★★★★

    Przyjazne miejsce, szczególnie na spotkanie w gronie znajomych. Dziś kosztowaliśmy frytki belgijskie i dwa rodzaje pizzy, wszystko było bardzo dobre. Tyskie z beczki 12 zł, także cena również przystępna, zważając głównie na lokalizację miejsca. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Frodo?

Frodo znajduje się przy Chmielna 98/16, 00-801 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Frodo?

Można skontaktować się z Frodo pod numerem +48 226 544 554

Jak można dotrzeć do Frodo?

Do Frodo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements