Opinie

  1. Hanka Loch ★★★★★

    Jeśli chcecie wrócić do formy w świetnej atmosferze i pod okiem profesjonalnych trenerów, nie znajdziecie lepszego miejsca niż Gimnastyka Warszawa. Zajęcia są tak dobre, że z chęcią dojeżdżam z Piaseczna, choć to kawałek drogi. Na razie trenuję gimnastykę, bo chcę nauczyć się stania na rękach. Ale teraz rozważam też dołączenie na rozciąganie, bo rzadko spotyka się tak przemyślane i dobrze prowadzone zajęcia. Chodzę do trenera Pawła, ale zastępstwo z Michałem również było fantastyczne. Idealny sposób na zimowe wieczory! Nie ma na co czekać, zapisujcie się, póki są jeszcze miejsca!

  2. Kiryczuk Katarzyna ★★★★★

    Bardzo polecam każdemu zajęcia z "Gimnastyka Warszawa". Indywidualne podejście, ciekawe ćwiczenia i efekty które czułam już po pierwszych zajęciach sprawiły, że wróciłam do domu i kupiłam karnet na kolejne 4 wejścia! :)

  3. Justyna Janiszewska ★★★★★

    Super zajęcia! Był to "strzał w 10" po pierwsze dla mojego kręgosłupa. Mam pracę biurową, dodatkowo gram na instrumencie, a różnorodność ćwiczeń, w tym rozciąganie powoduje, że po zajęciach czuję ulgę i rozluźnienie. Po drugie, dla mojego całego ciała. Praca siedząca robi swoje, a już po miesiącu końcu zaczynam czuć mięśnie, wzmacniam swoje ciało i jest mi łatwiej wytrzymać przez te 8h przy biurku. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, trenerzy pomagają i mobilizują do ćwiczeń nie tylko słowem, ale i dobrą muzyką. Polecam Gimnastykę Warszawa każdemu kto chce zadbać o swoje zdrowie, a przy tym poprawić sylwetkę :)

  1. Wioleta Dorobek ★★★★★

    Stretching u instruktorki Magdy w Gimnastyka Warszawa polecił mi mój instruktor tańca. Wcześniej uczęszczałam na różne tego typu zajęcia, ale nie widziałam efektów (było to głównie rozciąganie pasywne, bez pogłębiania zakresów). Tu na zajęciach prowadzony jest głównie stretching aktywny połączony ze wzmacnianiem i utrwalaniem nowych zakresów i mobilności. Jestem mega zadowolona, bo nie znalazłam nigdzie wcześniej takich zajęć, widzę efekty a zajęcia są prowadzone w super atmosferze.

  2. Katarzyna Sobocińska ★★★★★

    Serdecznie polecam zajęcia z Gimnastyki, dzięki nim wróciłam do pełnej sprawności po dwóch większych kontuzjach :) Uwaga, ten typ zajęć uzależnia ;) ma się chęć na więcej i więcej, ponieważ specjalny program ćwiczeń pozwala widzieć progres z treningu na trening. Zawsze super atmosfera, mimo zmęczenia wychodzę z uśmiechem na ustach. Na co dzień pracuję dużo przy biurku, po pracy staram się nadrabiać zaległości ruchowe, ale na swoje nieszczęście wybieram sporty obciążające, które doprowadziły do kilku kontuzji. Gimnastyka wzmocniła moje ciało i mogłam wrócić do ukochanych aktywności (jak pole dance).

  3. Patrycja Z ★★★★★

    Polecam zajęcia z gimnastyki :) trenerzy bacznie obserwują uczestników na treningu i poprawiają jak ktoś robi coś źle. Zajęcia trwają prawie 2 godziny i na każdych jest niezły wycisk :) człowiek po treningu wychodzi zmęczony ale jednocześnie naładowany pozytywną energią. Uważam, że zajęcia są idealne szczególnie dla osób, które mają siedzący tryb pracy. Mój kręgosłup dziękuje mi, że chodzę na te zajęcia :)

  1. Krzysztof Nakonieczny ★★★★★

    Fantastyczne zajęcia i świetni trenerzy. Dzięki zajęciom szybko zacząłem się lepiej czuć, bóle pleców minęły. Kondycja się poprawiła, wróciła forma sprzed pandemii, kiedy praca zdalna i brak ruchu mocno dały się we znaki (zwłaszcza dla kręgosłupa). Sukcesem było to, że znowu mogłem zrobić mostek ze stania. Polecam zajęcia :-) Trenerzy zawsze służą radą, uśmiechem, ale bacznie obserwują, by korygować błędy w ćwiczeniach

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gimnastyka Warszawa?

Gimnastyka Warszawa znajduje się przy Hoża 88, Śródmieście, 00-682 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gimnastyka Warszawa?

Można skontaktować się z Gimnastyka Warszawa pod numerem +48 725 818 689

Jak można dotrzeć do Gimnastyka Warszawa?

Do Gimnastyka Warszawa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements