Opinie

  1. Michasiaaa ★★★☆☆

    Sklep sam asortyment ma ok. Ale pracownicy to jakieś nieporozumienie. Jakby się im nie chciało pracować. To tak bardzo zniechęca że już nie wrócę.

  2. Jakub Kłos ★★★★★

    Powierzchnia handlowa niewielka lecz wybór duży. W wyborze pomaga sympatyczna i życzliwa obsługa która doradzi zakup herbaty i odpowie na pytania. Pani Dominika jest wzorem tego jak należy obsługiwać klienta. Oby tak dalej ! :-)

  3. Max Bizoń ★☆☆☆☆

    Nie polecam absolutnie Pani Moniki. Podejście skrajnie nieprofesjonalne – od momentu wejścia czuć było ignorancję i brak jakiejkolwiek empatii wobec klienta. Odpowiadała zdawkowo, jakby każda moja prośba była dla niej ogromnym utrudnieniem. Zero wiedzy o oferowanych produktach – nie potrafiła odpowiedzieć na proste pytania dotyczące rodzaju i pochodzenia herbat, a jej próby doradzania brzmiały tak, jakby zgadywała w ciemno. Atmosfera w sklepie przez nią stawała się napięta i niekomfortowa – czułem się nie tylko lekceważony, ale wręcz niechciany. Brak podstawowej kultury osobistej. Jeśli cenią sobie państwo profesjonalną obsługę i autentyczną pasję do herbat, lepiej omijać ten sklep, dopóki ta osoba tam pracuje.

  1. OZI_KOKS ★★★★★

    Bardzo dobra herbata i wspaniali pracownicy, szczególnie Pan Bartosz. Profesjonalne i z kulturą. Dzięki Panu Bartoszowi mój powrót po kolejne herbaty to kwestia czasu.

  2. Xxx Yyy ★★★★★

    Sklep z profesjonalną obsługą i dużą ilością produktów do wyboru. Panie są przemiłe, zawsze chętnie doradzą, opowiedzą o produktach. Herbata jest z różnych zakątków świata i w różnych cenach dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Kawa jest aromatyczna zarówno klasyczna jak i smakowa.

  3. Najlepsze filmy Pawel Sz. ★☆☆☆☆

    Nie polecam, bardzo mało kompetentna obsługa. Zamówiłem kilka rzeczy poza herbata zostawiajac znacząco większy rachunek a na koniec okazało się, że kupiony dzbanek do herbaty za kilkaset złotych nie opakowania. Panie stały i patrzyły na mnie jak bym to ja miał rozwiązać problemu. Dzbanek za 300 zł został zapakowany w brudna folie przezroczysta, na dodatek Panie nie miały większej torby aby całość zapakować jako upominek na dzień matki. To najgorszy sklep w całej Warszawie. NIE POLECAM !!!!!!

  1. Wiktoria ★★★★★

    Najlepszy sklep z herbatami w mieście. Super obsługa, duży wybór i wszystko można powąchać przed zakupem. Cudownie!

  2. Maks Nawrot ★☆☆☆☆

    Witam, jestem Państwa klientem od wielu lat , zawsze kupowałem świąteczne zakupy w Państwa sklepie, byłem bardzo zadowolony .9 grudnia odwiedziłem Państwa sklep.Wprawdzie byłem kilka minut przed 22 ale byłem fizycznie w sklepie i stałem w kolejce ,nie zostałem obsłużony .Pan sprzedawca poinformował mnie że już zamykają i że mnie już nie obsłuży bo jest godzina 22.Z takim podejściem do klienta w tak ekskluzywnym sklepie jeszcze się nie spotkałem ,wielka szkoda,sklep stracił stałego klienta i zarobek .W ubiegłym roku wstawiłem 5 gwiazdek ,w tym z powodu podejścia do klienta jedną.Życzę Panu sprzedawcy Wesołych Świat .Pozdrawiam sąsiad ze Złotej 44.

  3. Wilgefortis Ohlin ★★★★★

    Mniam. Można wszystko wąchać i o wszystko się dopytywać. Zawsze jest dostępna jakaś sezonowa herbata i oferta, można dokupić też zestaw do robienia herbaty, jak zaparzacz. To ważne, bo trudno je znaleźć gdzie indziej… Jest też dostępna kawa w różnych wersjach smakowych. Generalnie jeśli ktoś chce prezent, dla nauczyciela czy kogokolwiek, to jest to idealne miejsce. Fajnie komuś kupić herbatę już z zaparzaczem, może nawet kubkiem jeśli jest w budżecie. Punkty z zakupu można zbierać na własną kartę, więc taki prezent odpłaci się również osobie kupującej.

  1. Paweł Jaworowski ★★★★★

    Trafiłem z kolegą całkowicie przypadkowo, dążąc w innym celu przez galerię, wszedłem zobaczyć co jest w tym miejscu. W marzeniach nie przypuszczałem, że trafie na 2 tak przemiłe osoby, które poprawią mi nastrój na resztę dnia. Zapytałem o jedną herbatę, o wyczuwalnym smaku umami Panią Oliwię, po odpowiedzi, zacząłem rozmawiać, zadawać pytania typowego laika - Pani Oliwia w ślicznych okularach(czy to są lenonki?), na każde nurtujące nas pytanie odpowiadała cierpliwie, z cudownym uśmiechem na ustach i wiedzą merytoryczną na temat tego o czym mówi. Po chwili naszej rozmowy, naszym oczom ukazała się kolejna dziewczyna - Pani Alicja Przepiękna dziewczyna z nienachalną, a bardzo estetycznie dobraną biżuterią, spokojnie przeszyła nas wzrokiem, po czym włączyła się do rozmowy i opowiedziała nam kilka ciekawostek. (Nie będę spoilerować szczegółów rozmowy, może ktoś z czytających będzie też mógł mieć przyjemność posłuchać rekomendacji/opowieści tych cudownych istot) Udało nam namówić się jedną z Pań, na szybki quiz - test. - a da radę Pani rozpoznać co to za herbata po zapachu? Poprosiłem, żeby zamknęła oczy, a ja podsunąłem jej herbaty stojące na wystawie. Trafiła za każdym razem! CZTEROKROTNIE! Profesjonalista! Jeszcze przed wyjściem zostaliśmy poczęstowani pyszną herbaciną której aromat wcześniej mogliśmy poczuć na wystawie testowej. Po wszystkim pożegnaliśmy się i poszliśmy dalej. Stałem w tym miejscu z pół godziny, to był świetny czas. Kiedyś wrócę i dam znać jak smakowała wasza Japan Sencha Premium :) Dziękuje bardzo! Pozdrawiam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Five o'clock?

Five o'clock znajduje się przy Złota 59, 00-120 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Five o'clock?

Można skontaktować się z Five o'clock pod numerem +48 222 220 166

Jak można dotrzeć do Five o'clock?

Do Five o'clock można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements