To miejsce, w którym nauka naprawdę sprawia przyjemność. Lektorzy są nie tylko świetnie przygotowani, ale też cierpliwi i potrafią zmotywować do działania. Zajęcia są różnorodne, angażujące i dopasowane do poziomu ucznia – nie ma tu mowy o nudnych lekcjach z podręcznika. Bardzo cenię sobie również elastyczność szkoły – możliwość nauki online czy w małych grupach daje dużą wygodę i poczucie indywidualnego podejścia. Postępy widać bardzo szybko, a atmosfera na zajęciach jest zawsze pozytywna i pełna energii. Jeśli ktoś szuka szkoły językowej, która łączy profesjonalizm z przyjazną, domową atmosferą – Enjoy to strzał w dziesiątkę!
Zdjęcia
Opinie
-
Anastazja Godulian ★★★★★
-
Aneta Mazurek ★★★★★
Mój syn bardzo lubi uczestniczyć w lekcjach. Zajęcia są zróżnicowanie i przebiegają w miłej atmosferze. Lektorka Pani Patrycja jest zaangażowania i reaguje na indywidualne potrzeby i oczekiwania uczniów, a także zapewniała wsparcie i motywację do nauki.
-
Efka “Efka” ★★★★★
Moja córka jest bardzo zadowolona ze szkoły Enjoy, uwielbia swoją lektorkę - p.Basię, dzięki Niej chętnie chce mówić w języku angielskim. Zajęcia odbywają się w małych grupach.Kontakt i obsługa na najwyższym poziomie. Polecam
-
Oleksandr Semenenko ★★★★★
Serdecznie polecam szkołę językową Enjoy! Moje dziecko z ogromną przyjemnością uczestniczy w zajęciach prowadzonych przez panią Magdę. Lekcje są ciekawe, pełne zabawy i dostosowane do wieku dzieci. Pani Magda ma fantastyczne podejście — potrafi zaangażować nawet nieśmiałe dzieci i sprawić, że nauka angielskiego staje się przyjemnością. Widać duże postępy, a dziecko coraz chętniej używa języka angielskiego również w domu. Ciepła atmosfera i profesjonalizm sprawiają, że to naprawdę wyjątkowe miejsce do nauki!
-
Anna Dominska ★★★★★
Jeśli szukacie dla swoich dzieciaków szkoły, która będzie na bieżąco reagować na pojawiające się problemy, pomagać w w zainteresowaniu uczniów nauką języka to zdecydowanie postawcie na szkołę ENJOY. Mój syn uczęszczał do innych szkół, gdzie jedyną reakcją nauczyciela było "Nie słucha na lekcji, proszę coś z tym zrobić." W Enjoy jest dialog, jest współpraca, jest reakcja, miły kontakt - dlatego już zapisałam syna na kolejny rok nauki :)
-
Beata Otłowska ★★★★★
Moja córka uczy się w Enjoy od niedawna. Byłam sceptycznie nastawiona, gdyż większość rodziców korzysta z lekcji większych, ogólnopolskich szkół językowych. My też z nich korzystałyśmy i byłyśmy zadowolone ale nie miałyśmy porównania. Dałam się jednak namówić na lekcję próbną i zobaczyłam różnice w podejściu do dziecka i sposobie zainteresowania lekcjami. Córka uczy się już kilka miesięcy i w końcu widzę efekty, jakich oczekiwałam! Polecam!
-
Emilia Nikodemska ★★★★★
Polecam jako lektor z uwagi na wsparcie metodyczne, cykliczne szkolenia i warsztaty, płynny kontakt z Dyrekcją, możliwość wyboru grafiku. Grupy dziecięce optymalnie do 10 osób. Szkoła sponsoruje również szkolenia zewnętrzne. Doceniam bardzo wartość współpracy z Zespołem w Szkole Enjoy.
-
Ada Lewandowska ★★★★★
Przemili ludzie i profesjonalna kadra :)
-
Robert Krzak ★★★★☆
Bardzo przyjemny klimat i widać, że uwielbiają uczyć ludzi. Uczciwi nauczyciele. Można się tu nauczyć angielskiego. For sure :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Szkoła Języków Obcych Enjoy?
Szkoła Języków Obcych Enjoy znajduje się przy Korkowa 163a, 04-549 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Szkoła Języków Obcych Enjoy?
Można skontaktować się z Szkoła Języków Obcych Enjoy pod numerem +48 222 246 545
Jak można dotrzeć do Szkoła Języków Obcych Enjoy?
Do Szkoła Języków Obcych Enjoy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku