Na razie wszystko na 5 gwiazdek, a pomocny pracownik magazynu na 5+. Jak się spisuje fotel powiem za rok i później okresowo, bo będzie używany b. intensywnie.
Zdjęcia
Opinie
-
Programy Sportowe ★★★★★
-
Marcin Kolanko ★☆☆☆☆
Nieco ponad 2 lata temu zakupiłem fotel obrotowy ergohuman elite plus. Sugerowałem się tutaj opiniami w internecie, które były dobre. Na początku fotel sprawował się poprawnie, chociaż dla osoby o wzroście 190cm jest on nieco za mały (zagłówek jest za nisko). Problemy zaczęły się w okolicach 2 lat od zakupu z siatką siedziska. Pracując przy komputerze zacząłem odczuwać bóle biodra, które trwały w tygodniu i stopniowo ustępowały w weekend (gdy nie pracowałem). Na próbę zmieniłem krzesło na inne i zauważyłem że problem bólu biodra nie występował. Stwierdziłem że pewnie wyrobiła się siatka siedziska, która nie była już tak sztywna jak na początku i odesłałem produkt na gwarancję (5 letnią). Podczas realizacji gwarancji stwierdzono że siatka siedziska jest ok, wymieniono podnośnik i zaproponowano mi odpłatną wymianę siedziska na tapicerowane w kwocie 450zł, na co nie przystałem (wydając prawie 2500zł na krzesło nie chciałem dopłacać więcej). Siedzisko krzesła wróciło z gwarancji, więc je zmontowałem i tutaj pierwsze zdziwienie - linka od regulacji wysokości fotela była zupełnie luźna, dodatkowo wraz z użytkowaniem fotela wrócił problem bólu biodra. Podłożyłem sobie na siedzeniu miękką poduszkę żeby zobaczyć czy sytuacja ulegnie poprawie i było znacznie lepiej, więc miałem już pewność że problemem jest samo siedzisko. Ponownie fotel odesłałem na gwarancję z prośbą regulacji luźnej linki, po około 2 tygodniach fotel wrócił w stanie takim jak go odesłałem, linka po zmontowaniu dalej była luźna a z siedziskiem niczego nie zrobiono. Skontaktowałem się ponownie z firmą i ponownie zaproponowano mi odesłanie fotela w celu dokręcenia linki, zastrzeżono również że nie podejmą kroków naprawienia siedziska powołując się na naturalne zużycie materiału, zaproponowano mi również ponownie zakup siedziska tapicerowanego w kwocie 450zł i ponownie odmówiłem. Finalnie fotela się pozbyłem bo nie jest on wart mojego zdrowia. Jeżeli chodzi o sam fotel to z mojej perspektywy: - fotel jest jakościowo porównywalny z fotelami z Chin za ułamek ceny wyjściowej, - gwarancja 5 lat ładnie brzmi, ale niewiele z niej wynika bo wszystko podlega z czasem naturalnemu zużyciu i producent zawsze może się na to powołać jednocześnie ucinając temat (tak jak u mnie), - siatka z czasem się odkształca, - siatka bardzo się kurzy i ciężko się tego kurzu pozbyć, - podłokietniki nie posiadają blokady szerokości przez co często mimowolnie się przesuwają. Fotela nie polecam. Patrząc również na podejście producenta do realizacji procesu gwarancji - będę omijał produkty tej firmy szerokim łukiem.
-
Andrzej ★★★★☆
Zwrot fotela który kupiłem odbył się bez wiekszych problemów. Jak się okazało po zakupie Fotel Ergohuman 2 nadaje się dla nastolatków o wzroście maksymalnie 170 - 175 cm a nie dorosłych, ponieważ przy wyższym wzroście zagłówek po prostu jest za nisko. Niemniej jednak materiały z którego byl wykonany fotel byly bardzo dobre.
-
RW ★★★★★
Aktualizacja: Zmiana oceny, Pani Katarzyna z centrali to fachowiec i przekuła porażkę w sukces. Jestem usatysfakcjonowany rozwiązaniem sytuacji. _______________________ Mamy w firmie 3 fotele z tej firmy, i podczas zakupu byliśmy zadowoleni z obsługi. Jak widać przez kilka lat dużo się zmieniło. Zadzwoniłem z zapytaniem o możliwość dokupienia siedziska do jednego z foteli, przekazano mi informację, że muszę to zrobić poprzez adres mailowy - reklamacje. Po 5 dniach trzeba się dopominać o odpisanie na wiadomość, potem piłka jest odbita. Minęło 11 dni i dalej stoimy w miejscu. Nie mam czasu ani ochoty użerać się w ten sposób. Z resztą skoro dział reklamacji jest tak bardzo zajęty, to muszą się fotele bardzo psuć. Szkoda, bo kilka lat temu firma zrobiła na nas dobre wrażenie i dlatego zdecydowaliśmy się na kolejne zakupy (fotele nie były najtańsze). Kupię nowy produkt w innym miejscu i nie będę więcej przeszkadzać.
-
Marcin ★★★★★
Fotel posiadam od dwóch lat, jestem bardzo zadowolony. Duża możliwość konfiguracji samego ustawienia fotela jak i materiałów. Na realizację zamówienia czekałem ok miesiąca. Polecam
-
Anna Cholewik ★★★★★
Niesamowita firma i obsługa. Ich strefa okazji to wymarzona opcja. Wiedzą co sprzedają, mówią w 100% szczerze co sądzą i co polecają. Naprawdę warto ich słuchać. Sposób w jaki pakują towar robi wrażenie. Kurier nie był wybitnie delikatny w stosunku do paczki a i tak nic się nie uszkodziło, nawet nie zarysowało. Dziękuję, będę wracać i każdego zachęcam. Efekt Wow. Chciałabym aby każda firma miała taki sposób troszczenia się o klienta. Oni naprawdę dbają aby klient wracał.
-
Arek ★★★★★
- duży wybór wygodnych foteli biurowych w różnych przedziałach cenowych, - możliwość przetestowania produktu na miejscu, - fajną opcją jest możliwość dostosowania koloru tapicerki do naszych potrzeb, - bliskość CH Targówek w razie potrzeby porównania produktów, - bardzo miła i kompetentna obsługa :), - polska firma.
-
Elżbieta Odzierzyńska ★★★★★
Witam Serdecznie chciałam bardzo podziękować P.Ida Sapieżyńskiej za wytrwałość uprzejmość serdeczność oraz całemu zespołowi którzy są przemili uśmiechnięci z życzliwością podchodzą do klienta polecam robić zakupy w Graspolu to czysta przyjemność towar Super beż zastrzeżeń.Dziękuję
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Grospol | Krzesła i Fotele Biurowe?
Grospol | Krzesła i Fotele Biurowe znajduje się przy Ostródzka 53, Białołęka, 03-289 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Grospol | Krzesła i Fotele Biurowe?
Można skontaktować się z Grospol | Krzesła i Fotele Biurowe pod numerem +48 227 436 755
Jak można dotrzeć do Grospol | Krzesła i Fotele Biurowe?
Do Grospol | Krzesła i Fotele Biurowe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku