Nie mam słów żeby opisać te lody. To jest po prostu arcydzieło. Najlepsze w Warszawie, być może i w Polsce z tych co już próbowałam. Od kilku lat nic się tutaj nie zmieniło. Poziom cały czas jest wysoki. Lody są przepyszne, mięsiste , idealne po prostu. W dodatku zawsze mam dylemat na jaki smak się zdecydować bo wybór jest duży i połączenia nie tylko klasyczne. Jestem bardzo wymagającą osobą i naprawdę rzadko mi się zdarza czymś tak zachwycić. Jak mieszkałam w Warszawie często zamawiałam tu lody z dostawą :) Zwykle zjadam jedną gałkę, ale w tej lodziarni jest to niemożliwe. Lody nie są przesłodzone, co najważniejsze dla mnie jako diabetyka, można wybrać smaki bez cukru. Jako fanka matchy muszę przyznać ,że trudno zrobić ten smak lodów , a tutaj jest perfekcyjny. Pistacja bez cukru to kosmos, jakbym dosłownie jadła orzechy. Tak naprawdę każdy smak tutaj jest udany. Kocham te lody. Szkoda, że nie można dać więcej gwiazdek bo lodziarnia jest poza skalą.
Zdjęcia
Opinie
-
Esperanda a ★★★★★
-
Kacper Gąbka ★★★★★
Bardzo sympatyczna, uśmiechnięta obsługa zaserwowała niesamowicie aksamitne lody w których faktycznie smak da się wyczuć, a nie jedynie odczytać na cenówce. Pistacja najlepsza którą dotychczas jadłem. Tiramisu smakuje jak deser i czekolada z gruszką obłędnie intensywnie czekoladowa ale zdecydowanie dla fanów gorzkiej odmiany.
-
Mariusz Pogorzelski ★★★★★
Przepyszne lody z dużą ilością smaków do wyboru. Niektóre kombinacje naprawdę zaskakują. Są jeszcze ciasta ale to następnym razem ;)
-
Rafal Ersz ★★★☆☆
Nic nadzwyczajnego. Klasyczna osiedlowa lodziarnia. Lody, w zależności od smaku, albo smaczne ale przeciętne (tiramisu) ale cena 7 zł za zwykłą kulkę to trochę dużo. Kawy również nie powalały. Za to sympatyczna, moda obsługa.
-
Ada Łukasz Jedz z Nami ★★★★☆
Piękna, klimatyczna kawiarenka że smacznymi lodami. Smaki wegańskie i bez cukru. Znakomita, kremowa konsystencja. Niestety porcje troszkę małe względem ceny.
-
Aleksandra Czyżycka ★★★★☆
Miła obsługa, przyjemne wnętrze, leżaki na zewnątrz również dla dzieci. Intensywny smak mango w sorbecie. Dostępne lody wegańskie. Porcje dosyć małe (5zł za kulkę), ale można dostać słodki albo normalny wafelek, lub wybrać pudełeczko.
-
Marta Lewandwska-Sobolewska ★★★★★
Najlepsze lody w Warszawie, warto wybrać się na Żoliborz. Tata kręci je ze świeżych składników najwyższej jakości i to czuc. Lawendowa jagoda i wiśniówka % rozwalają system ❤️
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres KREMOWA lodziarnia?
KREMOWA lodziarnia znajduje się przy Kaliny Jędrusik 5, 01-748 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do KREMOWA lodziarnia?
Można skontaktować się z KREMOWA lodziarnia pod numerem +48 693 177 934
Jak można dotrzeć do KREMOWA lodziarnia?
Do KREMOWA lodziarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku