Przesympatyczna Pani z wiecznym uśmiechem na ustach. Gdyby mogła nieba by uchyliła. Obiad podgrzała, zafoliowała, zapakowała tak, żeby był ciepły. Po 3 godzinach był naprawdę ciepły. Dania smaczne, duży wybór. W trudnym dniu taka obsługa to miód dla duszy. Goraco Panią pozdrawiam i bardzo dziękuje.
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka ★★★★★
-
Jacula ★☆☆☆☆
Komuś się coś pomyliło z nazwą powinno być "PROSTO Z MIKROFALI" zjadłem bo byłem głodny następnym razem pójdę na hot-doga z zielonego sklepu. Nie POlECAM.
-
Ann Ann ★★★★★
Będąc na wizycie kontrolnej z dziećmi w klinice obok postanowiliśmy wskoczyć coś przegryźć. Byłam z trójka dzieci w wieku żłobkowo-przedszkolnym i naprawdę, ciężko im dogodzić,a wyjście z nimi samemu to czasami niezły hardcore. Troche przeraziła mnie mala przestrzeń w środku, brak przestrzeni dla dzieci bo szukałam jakiejś restauracji i brak pogody by zjeść na zewnątrz, o czym myślałam najpierw ale Pan z tego miejca szybciutko zalatwil dodatkowe Krzesło, sprawił,ze poczuliśmy się komfortowo, z resztą sama obsługa była bardzo ciepła i wyrozumiała. Pani przyjmująca zamówienie gdyby mogła,to serce by oddała, byśmy czuli się tam dobrze.:)Wzielismy jedną porcje schabowego z ziemniakami i mizerią i "na deser" jedną porcje pierogów z twarogiem i dżemem jagodowym. Poprosiłam by pierogi podano później bo jak wiadomo słodkie było by zjedzone najpierw. :D porcja obiadowa naprawdę mnie zaskoczyła, same kotlety były bardzo duże, a mimo to moje dzieci wsunęły je migiem! Były naprawdę pyszne! ziemniaki świeże,a mizeria taka jak "u mamy". Dzieci zjadły 3/4 porcji, gdzie zazwyczaj w Gdańsku, skąd pochodzimy w restauracjach nie chcą nic nawet spróbować. :) pierogi pierwsza klasa! Zjedli wszystkie. Pozdrawiamy, polecamy innym, my wrócimy za pół roku ponownie. :) Ps. Ceny takie jak wszędzie poza centrum miasta, według mnie miarkowane.
-
Mike Oxlong ★★★★★
Jak sama nazwa wskazuje jedzenie prosto z kuchni czyli garmażerka z możliwością zjedzenia na miejscu. Do wyboru kilka dań i dobrze bo przynajmniej wiadomo że wszystko jest świeże. Jadłem pierogi z serem na słodko i były smaczne więc polecam :)
-
Raf Mar ★★☆☆☆
Nic specjalnego. Brak wyboru. Smak nijaki. Ceny Wilanowskie. Jakość nieadekwatna
-
Вероника Буланова ★★★★★
Bardzo miłe, przyjemne miejsce, oferty lunchowe są bardzo dobre.POLECAM!!
-
Sandra Figura ★★★★★
Smaczne jedzenie, podane ładnie Niewątpliwie każdemu serce taki skradnie.
-
Izabella Violetta ★☆☆☆☆
Drogo. Obiad paskudny, mięso przerośnięte tłuszczem. Tylko jedno drugie danie, nie lubisz, masz problem. Sos strasznie śmierdzacy. Obiad na wynos a sztućców nie dadzą. Wzdecia gwarantowane. Nie polecam
-
Grzegorz Grodzicki ★★★★★
Sprawdziłem, dobre obiady domowe. Czasami zamawiam do pracy i jeszcze się nie zawiodłem. Dziecko znajomej ma ten catering do przedszkola i jest ok. Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Prosto z Kuchni?
Prosto z Kuchni znajduje się przy Herbu Janina 3, Wilanów, 00-001 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Prosto z Kuchni?
Można skontaktować się z Prosto z Kuchni pod numerem +48 532 541 584
Jak można dotrzeć do Prosto z Kuchni?
Do Prosto z Kuchni można dotrzeć, korzystając z poniższego linku