Opinie

  1. Agnieszka ★★★★★

    Przesympatyczna Pani z wiecznym uśmiechem na ustach. Gdyby mogła nieba by uchyliła. Obiad podgrzała, zafoliowała, zapakowała tak, żeby był ciepły. Po 3 godzinach był naprawdę ciepły. Dania smaczne, duży wybór. W trudnym dniu taka obsługa to miód dla duszy. Goraco Panią pozdrawiam i bardzo dziękuje.

  2. Jacula ★☆☆☆☆

    Komuś się coś pomyliło z nazwą powinno być "PROSTO Z MIKROFALI" zjadłem bo byłem głodny następnym razem pójdę na hot-doga z zielonego sklepu. Nie POlECAM.

  3. Ann Ann ★★★★★

    Będąc na wizycie kontrolnej z dziećmi w klinice obok postanowiliśmy wskoczyć coś przegryźć. Byłam z trójka dzieci w wieku żłobkowo-przedszkolnym i naprawdę, ciężko im dogodzić,a wyjście z nimi samemu to czasami niezły hardcore. Troche przeraziła mnie mala przestrzeń w środku, brak przestrzeni dla dzieci bo szukałam jakiejś restauracji i brak pogody by zjeść na zewnątrz, o czym myślałam najpierw ale Pan z tego miejca szybciutko zalatwil dodatkowe Krzesło, sprawił,ze poczuliśmy się komfortowo, z resztą sama obsługa była bardzo ciepła i wyrozumiała. Pani przyjmująca zamówienie gdyby mogła,to serce by oddała, byśmy czuli się tam dobrze.:)Wzielismy jedną porcje schabowego z ziemniakami i mizerią i "na deser" jedną porcje pierogów z twarogiem i dżemem jagodowym. Poprosiłam by pierogi podano później bo jak wiadomo słodkie było by zjedzone najpierw. :D porcja obiadowa naprawdę mnie zaskoczyła, same kotlety były bardzo duże, a mimo to moje dzieci wsunęły je migiem! Były naprawdę pyszne! ziemniaki świeże,a mizeria taka jak "u mamy". Dzieci zjadły 3/4 porcji, gdzie zazwyczaj w Gdańsku, skąd pochodzimy w restauracjach nie chcą nic nawet spróbować. :) pierogi pierwsza klasa! Zjedli wszystkie. Pozdrawiamy, polecamy innym, my wrócimy za pół roku ponownie. :) Ps. Ceny takie jak wszędzie poza centrum miasta, według mnie miarkowane.

  1. Mike Oxlong ★★★★★

    Jak sama nazwa wskazuje jedzenie prosto z kuchni czyli garmażerka z możliwością zjedzenia na miejscu. Do wyboru kilka dań i dobrze bo przynajmniej wiadomo że wszystko jest świeże. Jadłem pierogi z serem na słodko i były smaczne więc polecam :)

  2. Raf Mar ★★☆☆☆

    Nic specjalnego. Brak wyboru. Smak nijaki. Ceny Wilanowskie. Jakość nieadekwatna

  3. Вероника Буланова ★★★★★

    Bardzo miłe, przyjemne miejsce, oferty lunchowe są bardzo dobre.POLECAM!!

  1. Sandra Figura ★★★★★

    Smaczne jedzenie, podane ładnie Niewątpliwie każdemu serce taki skradnie.

  2. Izabella Violetta ★☆☆☆☆

    Drogo. Obiad paskudny, mięso przerośnięte tłuszczem. Tylko jedno drugie danie, nie lubisz, masz problem. Sos strasznie śmierdzacy. Obiad na wynos a sztućców nie dadzą. Wzdecia gwarantowane. Nie polecam

  3. Grzegorz Grodzicki ★★★★★

    Sprawdziłem, dobre obiady domowe. Czasami zamawiam do pracy i jeszcze się nie zawiodłem. Dziecko znajomej ma ten catering do przedszkola i jest ok. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Prosto z Kuchni?

Prosto z Kuchni znajduje się przy Herbu Janina 3, Wilanów, 00-001 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Prosto z Kuchni?

Można skontaktować się z Prosto z Kuchni pod numerem +48 532 541 584

Jak można dotrzeć do Prosto z Kuchni?

Do Prosto z Kuchni można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements