Opinie

  1. Pawel W. ★★★★★

    Bardzo dobra kawiarnia. Od zawsze świetne kawy. Dobre kanapki (wege i inne). Niezłe słodycze. Sernik pistacjowy proponuję posypać kawałkami pistacji po całości, nie tylko końcówkę. To one nadają mu prawdziwego smaku.

  2. Kasia “Katriss” S ★★★★☆

    Edit: Edytuję moją opinię, ponieważ widzę wyraźnie poprawę. Nadal kanapki nie robią dużego wrażenia, ale nie jest to taka tragedia jak w przypadku sytuacji, która sprawiła, że dodałam poprzednią opinię (którą pozostawiam na dole). Kawa oczywiście bardzo smaczna i to się chyba nie zmienia, więc pod tym kątem zdecydowanie na plus. 82 złote... tyle nas kosztowało zamówienie z dwiema kanapkami (każda po 23 zł) zrobionych z bułki która wygląda jak tanie pieczywo ze znanego sklepu z owadem w logo. Szumnie określone jako kanapka z kozim serem, truflą i ogórkiem... koziego sera jak kot napłakał, a trufli nie widzę. Jak pamiętam, kiedyś kanapki w coffeedesku (fakt, że w lokalu na wilczej) to było naprawdę przyjemne pieczywko i ciekawe dodatki. No tutaj tego nie widzę. Zdjęcie bułki dla ocenienia samemu czy ta bułka warta była 23 zł.

  3. Łukasz Kącki ★★★★★

    Odwiedziłem Coffeedesk na Próżnej i jestem pod wrażeniem! Świetna kawa, przyjemna atmosfera i przemiła obsługa. Duży wybór kaw i akcesoriów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Idealne miejsce na spokojną chwilę z dobrą kawą. Na pewno wrócę!

  1. Antek Sikora ★★★★★

    Nie zliczę ile miłych chwil spotkało mnie w tym Coffeedesku. Od tych drobnych składających się z uprzejmych gestów i dialogów z niezwykle uprzejmą obsługą do tych ogromnych, czyli wspaniałych spotkań ze znajomymi i przyjaciółmi przy aromatycznej herbacie i przepysznej, wyjątkowej kawie. Spotkania te zawsze odbywały się w spokojnej, klimatycznej i bezpiecznej atmosferze, jaką zapewnia sam wystrój miejsca i kojąca muzyka z głośników! Szeroki wybór ciast i kanapek, które można tu odnaleźć to temat na osobną książkę albo wiersz! Choć sam jestem ogromnym fanem kanapki z pastą jajeczną i kiełkami, która w środowe poranki daje mi energię i motywację na całą dobę, to skłamałbym, gdybym powiedział, że inne kanapki nie zapewniają podobnego, pełnego pozytywnych emocji startu dnia! A ciasta? P r z e p y s z n e ! Dzięki ich regularnej rotacji każdego dnia można spodziewać się innych słodkości, które okiełznają niejeden wybredny język i osłodzą każdą skwaszoną minę! Jeśli chodzi o moje top 3, to ewidentnie króluje u mnie tiramisu matcha, które wręcz rozpływa się w ustach eksplodując delikatnością smaków! Tuż za nim plasuje się osławiony Red Velvet, który poleciła mi przemiła baristka z (o ironio) czerwonawymi włosami i tęczową przypinką na fartuszku. Zazwyczaj jestem sceptyczny co do polecanych przez obsługę ciast, ale dziewczyna była tak serdeczna, że nie miałem serca odmówić i nie pożałowałem! Na trzecim miejscu, choć zdecydowanie mu to nie ujmuje, znajduje się sernik z kajmakiem (na zdjęciu). Może brzmi klasycznie i mało oryginalnie, ale czasem najprostsze smaki mają najwięcej duszy! Wszystkie te smakołyki warto przepić jedną z wybornych herbat lub niezwykłych kaw. (W końcu to kawiarnia!) A w razie pytań czy wątpliwości obsługa chętnie poratuje dobrą, pełną profesjonalizmu radą. Rzadko przywiązuję się do konkretnych miejsc, ale tę kawiarnię odwiedzam regularnie co tydzień i za każdym razem spędzam tu naprawdę dobry czas.

  2. Elżbieta Sokołowska ★★☆☆☆

    Bardzo podobała mi się ta kawiarnia i jakość kawy. Ale dzisiaj nie zapytali mnie, czy potrzebuję kawy na wynos, czy na miejscu. Zrobili na miejscu, a kiedy zaznaczyłem, że chcę kawę na wynos, po prostu wlali gotową kawę ze szklanego kubka do plastikowego. UPD ta kawa była ciepła. Pierwszy raz spotykam się z taką postawą. W takich przypadkach zawsze konieczne jest przerobienie napoju dla klienta. Po prostu rozczarowanie :(

  3. Maciej Grodzki ★★★★★

    Bardzo przyjemne wnętrze, duży ogródek zaraz obok Charlotte i jak zawsze pyszna kawa! Standardowo w Coffedesk kawa jest doskonała, bariści bardzo pomocni. Słodkości bardzo ciekawe, zarówno ciasta jak tez i mniejsze wypieki. Miejsce świetne, ale zdecydowanie bardziej polecam wybrać się do Coffeedesk na Tamka!

  1. Tomasz Cylwik ★★★★★

    Niesamowici ludzie, podają niesamowita kawę, niesamowite ciasto i kanapki, nawet herbata przygotowywana jest tutaj z należytym jej szacunkiem. To miejsce zaraza pozytywna energia, wszyscy się do siebie uśmiechają i cieszą, od samego zapachu kawy można umierać ze szczęścia, uwielbiam.

  2. Bartosz Kaczmarski ★★★★☆

    Klimatyczne miejsce blisko od metra łatwe dojście i dobry dojazd. Co prawda nie wiele stolików ale na kawę i ciasto, bądź herbatę i lampkę wina można tu zajrzeć. W ofercie asortyment do parzenia kawy oraz sama kawa ziarnista różnych odmian. Najczęściej z Ameryki południowej - Peru. Miła obuga ciekawy klimat wnętrza w jednej części surowa cegła zaś w drugiej elegancki salon w szarym pastelowym kolorze.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ☕ Coffeedesk Kawiarnia - Próżna?

☕ Coffeedesk Kawiarnia - Próżna znajduje się przy Próżna 7, Śródmieście, 00-107 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ☕ Coffeedesk Kawiarnia - Próżna?

Można skontaktować się z ☕ Coffeedesk Kawiarnia - Próżna pod numerem +48 534 058 412

Jak można dotrzeć do ☕ Coffeedesk Kawiarnia - Próżna?

Do ☕ Coffeedesk Kawiarnia - Próżna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements