Opinie

  1. ReeNee ★★★★★

    Uwielbiam eklerki a to miejsce serwuje ich różnorodność smaków. Osobiście najbardziej smakowała mi eklerka tradycyjna, natomiast byłam zaskoczona innymi smakami. Piękny lokal i przemiła obsługa. Polecam

  2. Eryka Rakoczy ★★★☆☆

    Jak dla mnie cena wysoce wygórowana do smaku i wielkości. Smaczne, ale kompletnie bez szału, konsystencja podobna do sklepowej, niby rozmaite nadzienia, atrakcyjny wygląd, a każde smakuje podobnie. Trochę szkoda, bo motyw fajny.

  3. Joanna Kocka ★★★★★

    Piękne miejsce i super koncept. Nie znam drugiego takiego. Fajna opcja, żeby zamówić deser i do tego rekomendowane wino (w karcie jest podane, które wino pasuje do wybranego przez nas ciastka). Ceny bardzo przystępne, spodziewałam się wyższych. Nie mieliśmy problemu z dostaniem stolika. Warto korzystać póki nie pojawią się kolejki.

  1. Paulina P ★★★★★

    Eklery wspaniałe. Dość spore, ładnie podane. Szczególnie polecam ze swojej strony orzech laskowy. Do każdego eklera w karcie jest zaproponowane wino, mnie akurat trafił się Riesling, który był strzałem w 10. Przełamywał swoją wytrawnością słodycz eklarka. Lokal ładny, różowy. Obsługa bardzo sympatyczna, chociaż naprawdę długo czekałyśmy, aż ktoś do nas podejdzie i poda eklerka, przy niskim natężeniu innych gości w lokalu. Ogólnie, miejsce warte polecenia

  2. Edyta Bryk ★★★★★

    Za podniesienie eklerki do artystycznego poziomu zdecydowanie chapeau bas. Ciekawy koncept gdzie eklerki graja główna i jedyna rolę. Są zarówno słodkie jak i wytrawne. Tym razem skusilysmy się na slodkie: naprawdę smaczne! Spróbowałyśmy i wrócimy.

  3. Sandra K ★★★★★

    Przepiękne eklery! Do tego urocze i przytulne wnętrze. Aż chce się tu siedzieć i zachwycać. Bardzo miła obsługa. Szeroki wybór eklerkow a do tego dobra herbata. Na pewno będę wracać wiele razy :)

  1. Marta Czerska ★★★★★

    Fenomenalne miejsce- dawno nie spotkałam się z takimi wyrazistymi smakami, delikatnością, idealna słodyczą i przepięknym wyglądem eklerek. Wystrój skradł moje serce, a szczególnie aranżacja wielkiej klimatyzacji na suficie! Kelnerzy, właściciele, managerowie, cukiernicy- te wszystkie osoby które można tam spotkać od samego wejścia zapraszają swoją pozytywna energia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Am'or Eklery i Wino?

Am'or Eklery i Wino znajduje się przy Krucza 23, Śródmieście, 00-525 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Am'or Eklery i Wino?

Można skontaktować się z Am'or Eklery i Wino pod numerem +48 533 050 504

Jak można dotrzeć do Am'or Eklery i Wino?

Do Am'or Eklery i Wino można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements