Opinie

  1. Agnieszka ★☆☆☆☆

    Chcieliśmy zorganizować firmową imprezę w tym miejscu. Mimo szybkiego umówienia na spotkanie i pięknej powierzchni, dogadania szczegółów z właścicielem, rezerwacji terminu, dostałam ofertę wybrakowaną. Generlanie nic nie było tam ujęte na co się umawialiśmy, nawet sala w ofercie była inna niż ta, o której rozmawialiśmy. Podany numer do osoby przygotowującej ofertę był kompletnie do innej osoby. Pani za pierwszym razem oddzwoniła, później już nie oddzwaniała mimo, że podobno informacja z prośbą o kontakt była do niej przekazywana. Przez trzy tygodnie nie udało się dostać dopasowanej oferty, nawet po rozmowie z właścicielem i deklaracjami, że będzie wysłana. Mam wrażenie, że był inny, lepszy klient. W okresie gdy firmy planują Wigilię, czekać tydzień na odpowiedź na jednego emaila bo podobno jest dużo zapytań... Nie jest to do zaakceptowania. Szkoda, miejsce ma super potencjał ale w mojej opinii, po tym czego doświadczyłam, uważam że jest źle zarządzane.

  2. Mateusz Głuchowski ★★★★★

    Byłem na warsztatach kuchni azjatyckiej u Michała i naprawdę super się bawiłem. Widać, że świetnie zna temat i potrafi opowiadać o tej kulturze tak, że aż chce się słuchać. Dowiedziałem się sporo ciekawostek, a atmosfera była przyjemna i luźna. No i Asystent Patryk przesympatyczny.

  3. MrLagiboy ★★★★★

    Rewelacyjny pomysł na imprezę integracyjną. 3 godziny zleciały jak strzał. Michał i asysta świetnie sobie radzi z ogarnianiem zdezorganizowanego tłumu. Masa śmiechu, zabawy i pysznego jedzenia. Super nam to wyszło. Dzięki

  1. Mariusz Dobrzański ★★★★★

    Super atmosfera. P. Michał mistrz!

  2. Zuzanna WS ★★★★★

    Wraz z koleżankami miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach kuchni włoskiej. Jesteśmy absolutnie zachwycone. Wspaniała atmosfera, świetny prowadzący i ogrom cennych wskazówek. Do tego pełen profesjonalizm i super kontakt z organizatorem. Okazało się że nawet osoba, która nie ma bladego pojęcia o gotowaniu jest w stanie przyrządzić coś pysznego. Bardzo polecam i chętnie wrócę w przyszłości

  3. Natalia Górecka ★★★★★

    Właśnie jestem po warsztatach z okazji wigilii firmowej. Coś wspaniałego! Organizacja pan tłumaczący cudo! Pierwsze pierogi w życiu jakie zrobiłam lepsze niż w jakiejkolwiek restauracji! Dla tych pierogów polecam każdemu skorzystać z Państwa usług!!!

  1. Kozaczek ★★★★★

    Znakomity prowadzący, duży wybór kuchni. Polecam. Szczególnie na integrację.

  2. Anna Sorento ★★★★★

    Super przeprowadzone warsztaty on-line! Były częścią naszego eventu-integracji. Mogę każdemu polecić. Po pierwsze: profesjonalnie spakowane, paczka dojechała na czas. ( to istotne i uwierzcie - nie zawsze wykonalne. poprzednia firma która nam takie warsztaty organizowała, do części uczestników nie wysłała deseru albo paczka w ogóle przyszła dzień później. Nie wymienię nazwy). Warsztaty prowadził Pan Michał - super zna się na rzeczy, mega merytoryczne. Każdy nadążał, odpowiedzi na pytania dostawaliśmy. Dania wyszły pyszne - paczka starczyła na mnie, męża i synka.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Warszawski Uniwersytet Kulinarny?

Warszawski Uniwersytet Kulinarny znajduje się przy Duchnicka 3, Żoliborz, 01-796 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Warszawski Uniwersytet Kulinarny?

Można skontaktować się z Warszawski Uniwersytet Kulinarny pod numerem +48 518 703 608

Jak można dotrzeć do Warszawski Uniwersytet Kulinarny?

Do Warszawski Uniwersytet Kulinarny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements