Chcieliśmy zorganizować firmową imprezę w tym miejscu. Mimo szybkiego umówienia na spotkanie i pięknej powierzchni, dogadania szczegółów z właścicielem, rezerwacji terminu, dostałam ofertę wybrakowaną. Generlanie nic nie było tam ujęte na co się umawialiśmy, nawet sala w ofercie była inna niż ta, o której rozmawialiśmy. Podany numer do osoby przygotowującej ofertę był kompletnie do innej osoby. Pani za pierwszym razem oddzwoniła, później już nie oddzwaniała mimo, że podobno informacja z prośbą o kontakt była do niej przekazywana. Przez trzy tygodnie nie udało się dostać dopasowanej oferty, nawet po rozmowie z właścicielem i deklaracjami, że będzie wysłana. Mam wrażenie, że był inny, lepszy klient. W okresie gdy firmy planują Wigilię, czekać tydzień na odpowiedź na jednego emaila bo podobno jest dużo zapytań... Nie jest to do zaakceptowania. Szkoda, miejsce ma super potencjał ale w mojej opinii, po tym czego doświadczyłam, uważam że jest źle zarządzane.
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka ★☆☆☆☆
-
Mateusz Głuchowski ★★★★★
Byłem na warsztatach kuchni azjatyckiej u Michała i naprawdę super się bawiłem. Widać, że świetnie zna temat i potrafi opowiadać o tej kulturze tak, że aż chce się słuchać. Dowiedziałem się sporo ciekawostek, a atmosfera była przyjemna i luźna. No i Asystent Patryk przesympatyczny.
-
MrLagiboy ★★★★★
Rewelacyjny pomysł na imprezę integracyjną. 3 godziny zleciały jak strzał. Michał i asysta świetnie sobie radzi z ogarnianiem zdezorganizowanego tłumu. Masa śmiechu, zabawy i pysznego jedzenia. Super nam to wyszło. Dzięki
-
Mariusz Dobrzański ★★★★★
Super atmosfera. P. Michał mistrz!
-
Zuzanna WS ★★★★★
Wraz z koleżankami miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach kuchni włoskiej. Jesteśmy absolutnie zachwycone. Wspaniała atmosfera, świetny prowadzący i ogrom cennych wskazówek. Do tego pełen profesjonalizm i super kontakt z organizatorem. Okazało się że nawet osoba, która nie ma bladego pojęcia o gotowaniu jest w stanie przyrządzić coś pysznego. Bardzo polecam i chętnie wrócę w przyszłości
-
Natalia Górecka ★★★★★
Właśnie jestem po warsztatach z okazji wigilii firmowej. Coś wspaniałego! Organizacja pan tłumaczący cudo! Pierwsze pierogi w życiu jakie zrobiłam lepsze niż w jakiejkolwiek restauracji! Dla tych pierogów polecam każdemu skorzystać z Państwa usług!!!
-
Kozaczek ★★★★★
Znakomity prowadzący, duży wybór kuchni. Polecam. Szczególnie na integrację.
-
Anna Sorento ★★★★★
Super przeprowadzone warsztaty on-line! Były częścią naszego eventu-integracji. Mogę każdemu polecić. Po pierwsze: profesjonalnie spakowane, paczka dojechała na czas. ( to istotne i uwierzcie - nie zawsze wykonalne. poprzednia firma która nam takie warsztaty organizowała, do części uczestników nie wysłała deseru albo paczka w ogóle przyszła dzień później. Nie wymienię nazwy). Warsztaty prowadził Pan Michał - super zna się na rzeczy, mega merytoryczne. Każdy nadążał, odpowiedzi na pytania dostawaliśmy. Dania wyszły pyszne - paczka starczyła na mnie, męża i synka.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Warszawski Uniwersytet Kulinarny?
Warszawski Uniwersytet Kulinarny znajduje się przy Duchnicka 3, Żoliborz, 01-796 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Warszawski Uniwersytet Kulinarny?
Można skontaktować się z Warszawski Uniwersytet Kulinarny pod numerem +48 518 703 608
Jak można dotrzeć do Warszawski Uniwersytet Kulinarny?
Do Warszawski Uniwersytet Kulinarny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku