Nie smaczne bubble wafle, ciasto porażka, dobrze że nie było mało nutelly. Lody śrenldnie. W pomieszczeniu było tak gorąco, że zaledwo wytrzymałam te 15 min.
Zdjęcia
Opinie
-
Lesia Slobozheniuk ★★★☆☆
-
Teti ★★★★★
Jestem nie pierwszy raz, ale dawno nie byłam. I nadal jest smacznie, mega duży wybór wszystkiego i przyjemna atmosfera. Można nawet kupić breloki w japońskim/ koreańskim stylu, pocky z różnymi smakami, waffle (wybierasz jaka będzie, polewą + różne dodatki) i ceny bardzo przyjemne. Bubble tea też smaczne, można wybrać rodzaj, syrop (jest duży wybór) i oczywiście dodatki Również są napoje kawowe! Jest też możliwość zjeść i wypić w środku. Nie dużo miejsca, ale przyjemna i spokojna atmosfera. Obsługa również bardzo dobra! :) Tak, że polecam 5/5
-
Alla Rymaszewska ★★★★★
Zawsze myślałam, ze bubble tea To jakaś porażka. Ale dzieci namówiły mnie przyjść tu i każdy zamówił co innego. I wszystkie bubble tea były bardzo smaczne. Dzisiaj spróbowałam mleczne i tez jest super. Polecam
-
Anna Grudzinska ★★★★☆
Gofry dobre, ale średnio ciepłe, bubbletea bardzo dobre.
-
kacpii iii ★☆☆☆☆
Wszedlem do lokalu, stanalem przy kasie, pracownik robil wieksze zamowienie, wiec stalem spokojnie, po 10 minutach skonczyl je wydawac, a osoba ktore je odebrala, domówila jeszcze gofry wpychajac sie w kolejke i Pan olewajac nas przyjal od nich zamowienie nie pozdrawiam
-
unsubdu3d ★★★★★
Dużo smaków kulek i syropów. Samo bubble tea spoko ale dla mnie za słodkie. Gofry bardzo smaczne i ciekawa forma podania - nie spotkałem się wcześniej z taką. Kawa także była ok, chociaż wielkim znawcą nie jestem. Miła obsługa, na pewno wrócę
-
Paweł ★★★☆☆
Byłem raz. Zamówiłem 2x bubble tea, które trudno tym mianem określać. Tapioka była twarda, niedogotowana. Wieczko od kubków tak twarde, że ciężko słomkę było wbić, aby się nie pochlapać. Smak samego napoju średni. Daje 3 gwiazdki ze względu na miłego Pana, który nas obsługiwał i możliwość wyboru różnych kilku składników bez wpływu na cenę, która i tak jest niska. Niemniej jednak nie wrócę.
-
Paulina Pawłowska ★★★★★
Smocze kulki - super efekt! Szkoda tylko, że tak krótko czarują... Bubble tea - mniaaam! Duży wybór. Kawka dobra ale jak dla mnie za słaba. Ceny przystępne. Obsługa super! W lokalu czysto! Zasłużone 5 gwiazdek
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Double bubble?
Double bubble znajduje się przy Powstańców Śląskich 104, Bemowo, 01-466 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Double bubble?
Można skontaktować się z Double bubble pod numerem +48 731 870 378
Jak można dotrzeć do Double bubble?
Do Double bubble można dotrzeć, korzystając z poniższego linku