Opinie

  1. Monika Wnuk ★★★★★

    Konsolacje – Kafeteria to bardzo klimatyczne miejsce. Smaczna kawa, dobre ciasta i miła obsługa. Idealna kafeteria na chwilę spokoju i spotkanie. Polecam.

  2. NejjRa Esprion ★★★★★

    Kafeteria zapewniła nam pięknie zorganizowaną konsolację cicho, kameralnie i z pełnym szacunkiem. Goście byli zadowoleni z posiłków, a atmosfera pozwoliła nam spokojnie spędzić ten czas w rodzinie.

  3. patrycja zakrzewska ★★★★★

    Bardzo dziękuję za zorganizowanie konsolacji w tak trudnym czasie. Wszystko było przygotowane ze smakiem, spokojem i ogromną empatią. Rodzina czuła się zaopiekowana.

  1. Sebastian Struźyński ★★★★★

    Dziękujemy za profesjonalne przygotowanie konsolacji. Wszystko przebiegło spokojnie i elegancko. Jedzenie bardzo dobre, atmosfera pełna spokoju i szacunku.

  2. Ewa Modzelewska ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie! Zupełnie nie spodziewałam się tak dobrego obiadu! Tradycyjne, bardzo dobrej jakości: sałatka jarzynowa, śledź z cebulką, rosół lub barszczyk z pasztecikiem, schabowy albo łosoś z pieczonymi ziemniaczkami i bardzo smacznymi surówkami. Na deser pyszna szarlotka i sernik. Miła, sprawna obsługa. Bardzo dobre doświadczenie w niewesołych przecież okolicznościach. Tym bardziej istotne.

  3. Przemek Z ★★☆☆☆

    Jedzenie do zjedzenia ale bez szału, obsługa słaba i mało profesjonalna. Wystrój taki jakby go nie było. Poza tym ze nie ma dużej konkurencji to ceny wystrzelone w kosmos. Poza terenem cmentarza mozna konsultacje zorganizować taniej lub podobnie cenowo ale z lepszym jedzeniem, z obsługą i sala.

  1. Barbara Arbaszewska ★★★★★

    Zaprosiłam uczestników pogrzebu na obiad, oczywiście z wyprzedzeniem zamówiony .Z powodu kiepskiej pogody uroczystość trwała krócej ,ale mogliśmy wejść wcześniej. Zostaliśmy poczęstowani gorącą kawą /herbatą i w cieple poczekać. Obiad udało się zjeść wkrótce (przyśpieszono podanie). Był bardzo smaczny, obfity . Menu zgodne z telefonicznymi ustaleniami. Porcje niewykorzystane (mnie osób skorzystało z zaproszenia) czekały spakowane na wynos. Pani właścicielka z klasą, obsługa sympatyczna . Polecam to miejsce, szczególnie zimową porą.

  2. Barbara Nadratowska ★★★★★

    Polecamy z pełną odpowiedzialnością. Dania przepyszne, zawsze świeże, przygotowywane z naturalnych składników a do tego podawane przez sympatyczną i kulturalną obsługę. Dziękujemy całej załodze za życzliwość oraz ekspresową obsługę, gdy wpadamy głodni i zmęczeni. Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia. Barbara i Mirosław Nadratowscy - mistrzowie ceremonii z Lublina.

  3. Katarzyna Ruda ★★★★★

    28 października 2022 mieliśmy w tym miejscu konselację na kilkanaście osób. Wszystko przebiegło bezproblemowo, jedzonko domowe, nie można się do niczego przyczepić. Był rosół, bitki wieprzowe, ziemniaczki, buraczki, bardzo dobre ciasta i kawa. Obsługa bardzo serdeczna. Czegóż chcieć więcej? Polecam wszystkim zastanawiającym się.

  1. Franky Furbo ★★★★☆

    Miejsce trochę bez klimatu, ale to specyficzna miejscówka, bo wymuszona, więc nie ma czego oceniać. Jedzenie w porządku, zgodne z zamówieniem, fajnie, gdyby było gorętsze. Pan kelner podobny jak dwie krople wody do młodego Obi Wan Kenobi, jeżeli ktoś kojarzy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Konsolacje - kafeteria?

Konsolacje - kafeteria znajduje się przy Kazimierza Wóycickiego 14, 01-940 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Konsolacje - kafeteria?

Można skontaktować się z Konsolacje - kafeteria pod numerem +48 228 344 892

Jak można dotrzeć do Konsolacje - kafeteria?

Do Konsolacje - kafeteria można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements