Bardzo przytulne i sympatyczne miejsce. Wchodząc do środka myślałem że zamówić tu można tylko kawę czy herbatę z jakimś ciastem a tu się okazuje że ozna nawet smaczny obiad tu zjeść! Frytki mistrzowskie, mielony (który jest z frytkami i suróweczką) też smaczny. Macedończyk z karmelem palce lizać warty swojej ceny (chyba że ktoś nie lubi słodkich ciast). Jedynie lemoniada nie sprostała moim oczekiwaniom ale przyjemnie się ją piło do Macedończyka. Na parterze jest pianino na którym chyba można grać jak ktoś umie? W każdym razie ktoś zagrał kawałek utworu "fallen down" autorstwa Toby'ego Foxa. Polecam gorąco ten lokal ale oczywiście trzeba odrobiny cierpliwości i wyrozumiałości bo w tym miejscu pracują osoby w spektrum
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr Rogulski ★★★★★
-
Agnieszka Witkowska ★★★★★
Wspaniałe miejsce, gdzie jednocześnie możesz poczuć się dobrze i zrobić coś dobrego dla innych. Pyszna kawa i desery, bardzo uprzejme osoby obsługujące, przyjemny wystrój, miła atmosfera. Znajdzie się miejsce i dla pary, i dla większej grupki, i na randkę, i na spotkanie zawodowe czy przyjacielskie. Kiedyś trafiłam tu dodatkowo na kiermasz pięknego rękodzieła. Polecam serdecznie!
-
George Washington ★★★★★
No cóż, czy życie jest fajne, jest fajne ? Jest bardzo FAJNE miła obsługa pyszne ciasta ( robione własnoręcznie) pyszna kawa pyszna herbata !!! Pyszne miejsce i do tego słuszna sprawa. Ludzie nie idzcie tam tylko BIEGNIJCIE. :)
-
Ewa Osuchowska ★★★★★
Ciekawe, klimatyczne miejsce, bardzo kolorowe. Ważne miejsce że względu na promowanie osób z autyzmem. Piłam koktajl bananowy - bardzo dobry.
-
Joanna Lewicka ★★★★☆
Sympatyczne miejsce z misją. Wspaniała inicjatywa. Duża część pracowników to osoby z niepełnosprawnościami. Pogawędzą, upewnią się, czy wszystko w porządku. Bardzo przystępne ceny. Krótkie godziny otwarcia, ale warto zajrzeć.
-
Agata Sekular ★★☆☆☆
Niestety jedzenie bardzo słabe. Liczyliśmy na domowy obiad, a dostaliśmy danie w frytkami chociaż zamawialiśmy ziemniaki, suchą, bez smaku kaczką i niesmacznym kotletem mielonym. Kapuśniak również bez smaku. Jedyny plus to szybka dostawa.
-
Agnieszka Aga ★★★★★
Wspaniałe miejsce. Osoby, które tu pracują wkładają całe serce w to co robią. Można przyjść, pograć w planszówki, miło spędzić czas w przytulnym wnętrzu. Przepyszne naleśniki - widać, że też robione z sercem. Kawiarnia wspiera różne szlachetne inicjatywy, warto to docenić. Byłam tam na koncercie i było świetnie.
-
Piotrusek69 ★★★★★
Pyszne jedzenie, bardzo przyjemną atmosfera i bardzo miła obsługa. Jedyne co to gdyby było więcej ludzi to strasznie ciasno ustawione stoliki co prawdodpobnie powodowało by duży zamęt.
-
Olga Kaczmar ★★★★★
Trafiliśmy tu przypadkiem, czekajac na pociąg. Skusiła nas dobra ocena miejsca i nie zawiedliśmy się. Doskonała, domowa, swojska atmosfera. Pyszne jedzenie. Dzisiaj mało jest takich miejsc. Aż ciepło się robi. Dziękujemy. Wrócimy przy kolejnej wizycie w Warszawie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Życie Jest Fajne?
Życie Jest Fajne znajduje się przy Grójecka 68, Ochota, 02-339 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Życie Jest Fajne?
Można skontaktować się z Życie Jest Fajne pod numerem +48 224 017 440
Jak można dotrzeć do Życie Jest Fajne?
Do Życie Jest Fajne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku