Opinie

  1. xzuzaxzuziax ★★★★★

    Klimatyczne miejsce z niesamowitą atmosferą, szczególnie w Halloween. Obsługa przemiła, profesjonalna i doskonale wyszkolona. Widać że naprawdę zależy im na gościach. Polecam z całego serca!

  2. Justyna Pacuska ★★☆☆☆

    Byłam kilka razy z koleżankami i zazwyczaj bylo spoko. Dzisiaj impreza haloweenowa, myślałam ze dla dorosłych, a jednak na górę wchodziły dzieci, które miały imprezę na dole. Na tak reklamowane wydarzenie Przyszlo chyba z 10 osob. Muzyka do bani, poprosiłyśmy żeby Pan włączył nam chociaż coś do czego można zatańczyć, ale niestety zostałyśmy olane. Po jednym drinku wyszłyśmy bo bez sensu bylo siedzieć i zamulać. Ogólnie miejsce ma duży potencjał jednak organizacja kompletna pomyłka, a szkoda. Trzeba przemyśleć czy jest to miejsce dla dzieci czy dla dorosłych, bo robiąc to i to niestety totalna klapa.

  3. Magda M Albi ★★★★☆

    W porządku, przyzwoicie i dobrze skrojone ceny do jakości. Trochę zawiodłam się, że niema wyboru większej ilości herbat owocowych, ale na plus, że tak która jest, nie jest z torebki, tylko liściasta. Jedzenia żadnego nie próbowałam, więc nie oceniam. Stoliki mało ciekawie ustawione w ciągu komunikacyjnym. Nie można poczuć się prywatnie.

  1. Anna Chylińska ★★★★★

    Piękne miejsce, wypełnione galerią obrazów, każdy znajdzie coś dla siebie! Sala zabaw sensoryczna dla dzieci, tyrolka, skakance, basen z piłeczkami, i wiele innych, na miękkim, bezpiecznym podłożu. Jest również sala kinowa, z wygodnymi fotelami, kanapami o siedziskami, oraz sala z bilardem. Świetne miejsce do zorganizowania przyjęcia urodzinowego, a także imprezki z bilardem. Menu dla każdego, smaczne burgery, również wege, pyszna kawa i ciasta. Miejsce ma klimat! Do odwiedzenia na lunch, spotkanie z przyjaciółmi i pogaduchy z przyjaciółką! Polecam!

  2. Agata Zuber ★★★★★

    Nieoczekiwanie odkryte miejsce. Świetna szarlotka i herbata. Pełna regeneracja podczas spaceru. Miła atmosfera. Doskonałe miejsce na spotkania towarzyskie.

  3. tomek gliwka ★☆☆☆☆

    Mieliśmy niestety zaszczyt gościć w tym miejscu. Obsługa miła. I to tyle. Na dwa burgery frytki i krążki cebulowe czekaliśmy ponad 40minut a nie było w ogóle ruchu. (mieliśmy czekać max 20min). W końcu wjechały po naszym "przypomnieniu się". I się zaczęło. W skrócie. Wszystko dosłownie zimne, bułka twarda jak skała frytki zimne twarde jak by były odgrzewane i czekały na lepsze dni o krążkach cebulowych nie wspomnę. Takiej tragedii nie jedliśmy nigdzie w Polsce. Tragedia.

  1. Joanna Bobpwicz ★☆☆☆☆

    Robiłam synowi urodziny tam dla mnie to porażka, brak obrazów na stołach dla dzieci po 10 cukierków w 2 miseczkach,trochę żelków w misece i brak poczęstunku dla rodziców co było mówione przy rezerwacji. Do tego tort porażka ,i obsługa zaraz zabrała cukier z stołu żeby ktoś z dzieci nie wzioł. Tyle pieniędzy zapłaciłam i do tego hodogi przekrojone na puł i do wyboru musztarda lub wodnisty keczup. NIE POLECAM NIKOMU TEJ GALERII

  2. Artur X ★★★★★

    Aż trudno mi uwierzyć że tyle czasu w okolicy mieszkam a dopiero teraz tutaj przyszliśmy. Sala zabaw jest skromna jakby się wydawało ale to tylko pozory, jest mega, sensoryka i tajność zabawek na 100% jedzonko i herbatki rozgrzewające no i piwko 100%sala na górze wyciszona i przeznaczona tylko na planszowki, naprawdę mega. Na dole bilard. Mega polecam!!! Szkoda że tak późno znalazłem galerię Miła.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Galeria Miła?

Galeria Miła znajduje się przy Miła 2, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Galeria Miła?

Można skontaktować się z Galeria Miła pod numerem +48 693 833 413

Jak można dotrzeć do Galeria Miła?

Do Galeria Miła można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements