Odwiedziliśmy CzyKawkę i niestety muszę przyznać, że miejsce mocno nas rozczarowało. Zamówiliśmy dwa tosty: tost z pesto, boczkiem i jajkiem oraz tost miesiąca (ser i szynka), każdy po 34zl. Ten pierwszy był w porządku – prosty, ale cieply i zapieczony, smaczny. Jednak tost miesiąca… trudno to nawet nazwać tostem. Dostałem zwykły chleb, kompletnie nieprzypieczony, jakby nigdy nie był w tosterze (widać na zdjęciu). Smakował jak wczorajszy, nie był nawet ciepły. Szynka również była zimna, więc w praktyce była to zwykła, nieapetyczna kanapka z lekko podtopionym serem. Całość została podana na papierowych talerzykach rodem z taniego jarmarku, a sztućce były plastikowe. Widziałem również, że goście obok, którzy zamówili szakszukę, dostali ją w małej kartonowej misce – zupełnie nie pasuje to do cen ani do klimatu, który kawiarnia próbuje budować. Dodam jeszcze kwestię obsługi, która zwraca się do klientów per „hejka”. Dziś temperatura na dworze to 3 stopnie, część stolików jest przy samym wejściu, a drzwi były na stałe uchylone i zablokowane tak przez obsługę i to pomimo tego, że w środku byla jedna para z kilkumiesięcznym dzieckiem. Z plusów, zauważyłem że: jest spora oferta ciast i ciastek oraz możliwość przyjścia z psami. Podsumowując: potencjał jest, wystrój ok, ale jakość jedzenia i sposób podania są zdecydowanie do poprawy. W obecnej formie nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Michał Bulzacki ★★☆☆☆
-
Daniel Łaskowski ★★★★★
Bardzo dobra kawa. I rogalik. Rogalik też bardzo dobry. I kawa też. Cappuccino konkretnie.
-
Karolina ★☆☆☆☆
Szakszuka niejadalna. Nawet dla osoby która lubi pikantne była nie do przetrawienia. Konsystencja bardziej przypomina gulasz niż szakszuke. W menu brak jakiejkolwiek informacji, że danie jest ostre. W lokalu pełno much, które obsiadają jedzenie. Miejsce tragiczne. Na samą myśl powraca ból żołądka. Nie polecam!!!
-
Paulina ★☆☆☆☆
Ta szakszuka przyprawia mnie o ból żołądka! Pani po pytaniu o ostrość odparła, że szakszuka faktycznie jest nieco bardziej intensywna… Ostrość była nie do przyjęcia. Po podaniu myślałam, że Panie pomyliły to danie z obiadowym, ponieważ wyglądało jak leczo. To miejsce zdecydowanie powinno zrezygnować z podawania dań na ciepło. Herbata podana w bardzo niechlujny sposób. Torebka z dzbanka wypadała na stół. Kubek nie posiada ucha przez co nie było możliwym picie z niego ciepłej herbaty bez parzenia sobie palców.
-
mariusz skrobosz ★★★★★
Niektórzy recenzenci bardzo marudni. Sobota godzina 12:00 - miejsce jest, czas oczekiwania niecale 30 minut na szakszukę i tost dnia (jogurt, jajka, dodatki). Bardzo smacznie i sympatycznie.
-
Łukasz Strzelecki ★★★★★
Bardzo dobre śniadania. Duży wybór tostów, szakszuka i naleśniki na słodko. W ofercie kawy z ekspresu, przelewu, drippa. Wszystko podane szybko i w miłej atmosferze. Polecam
-
Edyta Bednarek ★★★★★
Pyszne śniadania! Prościutki koncept, knajpa ma w karcie 4-5 rodzajów „tostów” (w tym tost miesiąca). Pieczywo jest przepyszne! „Tosty” to porządne dwa kawałki dobrego chleba + masa świeżych składników! Zamówiłyśmy tost z pastą z czerwonych pomidorów, z bekonem i jajkiem sadzonym (10/10 na słono) i tost miesiąca z camembertem, figą, orzechami i miodem (10/10 na słodko). Ja klasycznie piję kawę z mlekiem owsianym i była bardzo dobra. Świetny był też napar z imbiru. Za 2 śniadania i 2 napoje zapłaciłyśmy 78 zł. Jedno z najsmaczniejszych miejsc na Woli!
-
Piotr Świetlikowski ★★★★★
Pyszne śniadania, ciasta i przede wszystkim kawka. Przytulny klimat i miła obsługa. Warto spróbować tosta miesiąca i szakszuki z idealnie płynnym żółtkiem.
-
Karolina Fałkowska ★★★★★
Najlepsza kawiarnia w Warszawie! Przemiła obsługa, zawsze i o każdej porze wita Cię z uśmiechem. Najpyszniejsza kawa ever! Ogromny wybór ciast. Są świeżutkie i pyszne. Tosty - rewelacja! Zawsze czekam na tost miesiąca :-) Można zjeść pyszne śniadania, robione na świeżo na miejscu - racuszki, tosty, owsiankę, szakszukę. Super napary i herbata. Zawsze specjalne menu na różne okazje - Walentynki, Dzień Kobiet czy Święta. Możliwość złożenia zamówienia na ciasta do domu. To nie tylko moje ulubione miejsce w Warszawie na śniadanie, obiad czy kolację ale też wielu moich znajomych. Wszystkim polecam! Jak wejdziecie to już przepadniecie :-)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres CzyKawka Kawiarnia?
CzyKawka Kawiarnia znajduje się przy Józefa Sowińskiego 53d/u13, 01-105 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do CzyKawka Kawiarnia?
Można skontaktować się z CzyKawka Kawiarnia pod numerem +48 576 620 538
Jak można dotrzeć do CzyKawka Kawiarnia?
Do CzyKawka Kawiarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku