Opinie

  1. Santa Si ★★★★★

    To jest super miejsce na spędzenie czasu, samemu, biznesowo czy z rodziną , dodatkowo smakołyki, kanapki, smaczne kawy i cherbaty

  2. Jonatan ★★★★☆

    „Przyjemna kawiarnia z dobrą kawą i wygodnym wnętrzem. Obsługa miła, a miejsce idealne zarówno na szybki przystanek, jak i spokojną pracę przy laptopie. Ceny trochę wyższe, ale jakość i atmosfera to wynagradzają.

  3. Marek Rakowski ★★★★★

    Świetne miejsce na kawę i coś słodkiego! Serniczek był przepyszny – idealnie schłodzony, kremowy i delikatny w smaku. Kawa również na wysokim poziomie – czarna, aromatyczna i naprawdę pobudzająca. Smaczna i wyrazista, dokładnie taka, jaką lubię. Lokal jest klimatyzowany, co w upalne dni zdecydowanie uprzyjemnia pobyt wewnątrz. Na miejscu zauważyłem też, że dostępne są kanapki – dobra opcja, jeśli ktoś szuka czegoś bardziej konkretnego do zjedzenia. Ogólnie bardzo polecam to miejsce – jak każdy Green Coffee Nero, trzyma wysoki standard!

  1. Lenucha art ★☆☆☆☆

    Dzisiaj zamówiłam u was kawę, średnie cappuccino. Już w trakcie przygotowania widziałam, że robią mi coś dziwnego. Klienci, którzy zamówili później ode mnie, otrzymali swoje dwie kawy szybciej, i były one poprawnie przygotowane: crema z kawy utrzymała się na wierzchu, tworząc wzór. Natomiast do mojej kawy dolano resztki zbyt mocno spienionego mleka. Crema z espresso utonęła, a na wierzchu była tylko duża ilość białej piany bez kawy. Powiedziałam bariście, że kawa została źle przygotowana, i wyjaśniłam dlaczego, ponieważ sama pracuję jako baristka. Na to barista odpowiedziała, że dobrą kawę robią tylko na miejscu, a na wynos – gorszą. Zdziwiło mnie to i powiedziałam, że to niedopuszczalne, ale zamiast przyznać się do błędu, barista nadal się ze mną kłóciła. W końcu zaproponowano mi zrobienie nowej kawy, ale nie miałam już czasu tak długo czekać, bo barista pracowała bardzo wolno. Lubię atmosferę tej kawiarni, ale obsługa bywa nie do przyjęcia. Spójrz na tę kupę piany. Pół kubka.

  2. Tomasz Olender ★★★★★

    Nie mam dylematów gdzie pójść: nero czy Costa czy Starbucks. Zawsze świetnym i trafnym wyborem jest nero! Fajnie, że jesteście! Smacznie, wygodnie i milusio. Do tego ta playlista świetna!

  3. Jan DFW ★★☆☆☆

    Miejsce okej, aczkolwiek podawane przez obsługę ciasta (w smaku dobre) wyglądają jakby ktoś z otyloscią na nie usiadł. Niestety w tym wypadku smak odchodzi na bok gdyż prezencja deseru na talerzu od razu odpycha. Pomijam kwestie cen.

  1. J Nano ★★★★☆

    Sympatyczne miejsce na Woli Można coś zjeść i napić się dobrej kawy i herbaty Minusem były dziwne zasady promocji na kawę. Jak już przyszło do zamówienia okazało się że wybrany przez nas rodzaj mleka nie łapał się na tę promocję więc to zbytnio nie zachęca

  2. Wędrowny Wędrowiec ★★★★★

    Niezależnie czy to Wrocław czy Warszawa, klimat tej kawiarni zawsze jest ten sam. Mega ! Obsługa jak w każdym lokalu na super poziomie i z uśmiechem , oraz żartem :) Przepyszne kawy, dobre kanapki no i słodkości. Uwielbiam odwiedzać te miejsca ! Pozdrawiam ekipę !

  3. Jakub Reniec ★★☆☆☆

    Pani przy kasie (żadnej plakietki 'uczę się' ani nic nie miała) mówi, że nie ma sensu skanować aplikacji, bo za smoothie pieczątek nie ma. Tymczasem, w Green Cafe Nero na Chmielnej dostałem za smoothie pieczątkę. Nie wiem w czym był problem - zeskanować można przecież też wtedy, gdy żadne pieczątki nie przysługują...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Green Caffè Nero?

Green Caffè Nero znajduje się przy Karolkowa 28, Wola, 01-207 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Green Caffè Nero?

Można skontaktować się z Green Caffè Nero pod numerem +48 224 009 007

Jak można dotrzeć do Green Caffè Nero?

Do Green Caffè Nero można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements