Super. Cudowne deserki, lody najlepsze w Warszawie, a gorąca czekolada gęsta dokładnie taka jak powinna być. Wrócę nie raz.
Zdjęcia
Opinie
-
Dziam M. ★★★★★
-
Paweł Jaszczerski ★★★★☆
Solidne lody, szeroki wybór smaków. Doceniam możliwość wyboru wielkości gałki. Na duży plus atmosfera wewnątrz, uspokajające odgłosy natury. Do pięciu gwiazdek trochę brakuje, ze względu na smak lodów. Ceny wysokie choć nie najważniejsze jak na Warszawę.
-
Łukasz Kasi ★★★★★
Wyśmienite lody. Myślę, że pierwsza dziesiątka mojego rankingu w Warszawie. Warto przyjść, kupić. Polecam smaki pistacjowe i śmietankowe bez cukru, klasyczne smaki. Ceny umiarkowane ale zdecydowanie warto spróbować.
-
Izabela Ziajor ★☆☆☆☆
Dawno się tak nie rozczarowałam...Tyle pozytywnych opinii słyszałam o tym miejscu. Moje lody były zupełnie bez smaku. Miała być to śmietanka z miodem i płatkami zbóż oraz beza z kasztanem. A była to w obu przypadkach śmietanka, zupełnie nic poza nią. Lody topiły się niemal od razu po nałożeniu, a dzisiejsza temperatura nie jest szczególnie wysoka. Obsługa raczej miła, ale w lokalu panował ogromny chaos. Jestem bardzo niezadowolona, tym bardziej po tylu pozytywnych opiniach...
-
Alicja ★★★☆☆
Oczekiwałam o wiele więcej po wysokich ocenach. Lody były mocno średnie, w wielu miejscach jadłam lepsze. Te wydawały się słabej jakości, a na dodatek cena oraz wielkość gałek nie dodawały im uroku. Desery, malinowo-czekoladowy oraz mango, były w porządku, ale głowy nie urywały. Były bardzo słodkie i niczym się nie wyróżniały na tle Warszawy. Niestety nie wracałabym na żadną ze spróbowanych pozycji...
-
Piotr Tomas ★★★★★
Świetna lokalizacja z ogródkiem oraz małym skwerem na którym można posiedzieć w trawce. Lody świetne jakościowo, bardzo duży wybór smaków, zarówno mlecznych jak i owocowych. Możliwa obsługa kelnerska. W środku sporo miejsca, zawsze znajdzie się wolny stolik. Wystrój oryginalny, miły i przez wszechobecne marmury oddają chłód w upalne dni. W lokali dostępne toalety.
-
BOŻENA SAŁASIŃSKA ★★★★★
Bardzo duży wybór świeżutkich naprawdę pełnych smaku lodów i duży wybór nietuzinkowych ciastek . Wnętrze bardzo glamour, duży ruch. Ceny nie najniższe i minus w sobotę i niedzielę tylko do 20.00
-
Artur Pająk ★★★★★
Lody drogie ale dobre. Spory wybór "normalnych" smaków, a do tego lody Cremino, których koniecznie warto spróbować. Miła obsługa. Niekiedy trzeba poczekać ale smakowe doznania są tego warte.
-
Agata ★★★★★
Pyszne lody dla ktorych warto stac w kolejce. W swieta i weekendy trzeba liczyc sie ze staniem w kolejce, ale dla tak pysznych lodow, naprawde warto. Jest troche miejsc do siedzenia w srodku i na zewnatrz, a w razie slonecznej pogody, polecam przyjsc z wlasnym kocykiem i rozlozyc sie na trawie przed kawiarnia. Poza ogromnym wyborem lodow klasycznych, byly tez 2 smaki weganskie i 4 bez cukru (na zdjeciu). Niezdecydowani moga poprosic mila obsluge o sprobowanie smaku przed zakupem. Polecam :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ulica Baśniowa?
Ulica Baśniowa znajduje się przy aleja Wojska Polskiego 41, Żoliborz, 01-503 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ulica Baśniowa?
Można skontaktować się z Ulica Baśniowa pod numerem +48 224 048 613
Jak można dotrzeć do Ulica Baśniowa?
Do Ulica Baśniowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku