Opinie

  1. c cemoi ★★★★★

    Jedna z lepszych cukierni w Warszawie. Kupuję tu okazyjne torciki i różne ciasta na porcje. Niezbyt słodkie, dobrze zbilansowane smaki. Fajnie udekorowane. Polecam.

  2. Wojciech Kostecki ★☆☆☆☆

    Ten punkt to całkowita porażka firmy. Próbowałem kilka razy wybrać coś z ciastek, ale co to jest, dawało się zorientować co najwyżej po cenie, nigdy po smaku, bo żadnego po prostu nie było. Dziś stałem w progu kilka minut, ale pies z kulawą nogą się nie pojawił. Na plus można jedynie zaliczyć, że dzięki temu staniu zauważyłem na drzwiach napis świadczący o planowaniu działalności na wyjątkowo odległe terminy - mamy lipiec, a napis głosił (proszę spojrzeć na zdjęcie): "GODZINY OTWARCIA W SEZONIE JESIENNO -- ZIMOWYM" itd. [błąd ortograficzny w oryginale).

  3. Mateusz Mejszutowicz ★☆☆☆☆

    Napoleonka zakupiona tego samego dnia spleśniała żałuje że wcześniej nie widziałem opinii rok minął a nic się nie zmieniło

  1. Олена Панченко ★☆☆☆☆

    najgorsza obsługa w Warszawie.!!! Pani demonstracyjnie nie chciała się nawet przywitać

  2. Marek B ★★★★★

    Bardzo lubię tę cukiernię za ciasta i czasami okazjonalnie torty. Smacznie, zdrowo, zdecydowanie na tak

  3. Marcin Skowroński ★★★☆☆

    Kawiarnia znajduje się przy głównej ulicy, ale nie łatwo ją dostrzec w gąszczu kilku lokali z szyldami. Wystrój bardzo ładny, pachniało w lokalu pięknie świeżym ciastem . Kawa dobra, ale miałem wątpliwości co do jakości ciasteczka z owocami ( smakowała niepewnie - nieświeżo).

  1. Marta Shemchuk ★★★☆☆

    Otrzymałam zupełnie inny tort niż zamawiałam . Krem musiał być na jogurcie a jest zwykła „ bita śmietana „ z opakowania , dodatkowo musiał być smak czekoladowo - pomarańczowy , pomarańczowego nie ma . Czekoladowy smak - ta sama bita śmietana z opakowania tylko kakao . Truskawka jest nie pierwszej świeżości , prosiłam 2 razy o liście mięty , zostało włożone jakieś kandyzowane liść niewiadomo czego . Naprawdę ten tort nie kosztuje 95 zł , max. 40 zł .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Cukiernia Sweet Home?

Cukiernia Sweet Home znajduje się przy Światowida 47, Białołęka, 03-144 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Cukiernia Sweet Home?

Można skontaktować się z Cukiernia Sweet Home pod numerem +48 664 405 151

Jak można dotrzeć do Cukiernia Sweet Home?

Do Cukiernia Sweet Home można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements