Opinie

  1. Artur ★★★★★

    Super miejsce! Bardzo miła obsługa, kawa przelew doskonała, minimalistyczny wystrój na plus. Ładne ciasta.

  2. Aleksandra M ★★★★★

    Fajny przytulny klimat, dużo okien i słońca. Sporo miejsca chociaż w weeekdn i tak dużo ludzi. Naleśniki bardzo dobre nie za słodkie o smaku szarlotki, jajka na fasoli trochę egzotyczne mają bardzo dużo smaku. Duzo fajnych książek i perełek do czytania

  3. Paweł Kaczyński ★★★★☆

    PLUSY: - Bardzo smaczne jedzenie - Świetne Orange Espresso - Dobry wyborach kaw specialty - Opcje wegańskie - Jest matcha - Wczesna godzina otwarcia OBSZARY DO POPRAWY: - Obsługa mogłaby się uśmiechać. Są przeważnie dość poważni i sztywni. - Nie za bardzo aktualizują Google Maps. Raz poszedłem, było zamknięte, czekałem pod wejściem. Później się do wiedziałem, że mieli remont. - Częstsze zmiany menu i/lub nieco szersza karta. Fajnie, że jest krótka i bardzo dopracowana karta, ale ludzie, którzy przychodzą, to raczej stali bywalcy. Po 2-3 wizytach menu już się nudzi, bo je się ciągle to samo. - Poprosiłem, żeby drugie danie został podane po pierwszym. Pani przyniosła obydwa, rozłożyła bezradnie ręce - jadłem zimne. - Raz dostałem czerstwy chleb.

  1. Mimi :) ★☆☆☆☆

    Niewątpliwie nie jest to miejsce do czytania, jak błędnie sugeruje nazwa. Jest bardzo głośno i nikt z obsługi nie próbuje nawet tego zmienić. Flat white za 14 zł to już cena wyższa niż niższa zwłaszcza, że kawa nie powala. Do tego dopłata 1 zł za mleko bez laktozy to poziom już absurdalny delikatnie, bo cena mleka z laktozą i bez w zasadzie się nie różni (co innego "mleka" roślinne), ale wisienką na torcie jest dopłata 1 zł za papierowy kubek na wynos. Serio? Ludzie, taki kubeczek kosztuje 20groszy. To po pierwsze. Po drugie czy klienci zamawiający na miejscu doplacają 1 zł za mycie filiżanki? Żenujące kompletnie.

  2. Tymon Radwański ★★★★★

    Nowa miejscówka jest cudowna. Wspaniale patrzeć jak to miejsce dojrzało, jak ukształtowało się w nowym lokalu. Oczywiście obsługa i oferta niezmiennie 10/10.

  3. Paweł Piasecki (Piasec) ★★★★★

    Czytelnia w nowym miejscu zachowała w dużej mierze klimat, który tak bardzo polubiłem w pierwszej lokalizacji w Alei Zjednoczenia. Kawa świetnie przygotowana, ciasta pierwsza klasa.

  1. Jimmytm ★★★★★

    Maleńka, ale bardzo przytulna kawiarenka z przemiłą obsługą i świetną atmosferą. Wszystko zachęca aby zostać tam na pół dnia albo i dłużej. Zarówno przelew jak i cappuccino na orkiszowym przepyszne! Polecam z całego serca.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kawiarnia Czytelnia?

Kawiarnia Czytelnia znajduje się przy Jana Kasprowicza 52, 01-871 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do Kawiarnia Czytelnia?

Do Kawiarnia Czytelnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements