Opinie

  1. Barbara ★★★☆☆

    Lokalizacja super, kocham Starą Ochotę. Bardzo duży lokal, dużo miejsca do chwili odpoczynku z kawą. Dużo różnych książek na półkach do czytania na miejscu. Ciasta i kanapki jak w innych lokalizacjach bardzo smaczne. Kawa, klasyczne ok, ale te ze świątecznych czy sezonowych propozycji zawsze mnie zawodzą. Zawsze czegoś brakuje. Bita śmietana nie utrzymuje się na kawie nawet do momentu doniesienia do stolika. Nie wygląda to jak zdjeciach promujących te kawy.

  2. Katarzyna Kowalska ★★★★★

    Pyszna kawka Single Origin! Dobre, świeże kanapeczki i bardzo smaczne ciasta :) duży, przyjemny lokal. Dobre miejsce do popracowania :)

  3. Piotr Sikorski ★★★★★

    Cieszę się że kawiarnia ta stała się naszym ulubionym miejscem spotkań. Dobre kanapki, ciekawe herbaty i kawy, książkowa atmosfera i bardzo miła obsługa tworzą klimat tego lokalu. O miejsce nie jest tu łatwo co potwierdzałoby moją opinię.

  1. aniavesna ★★★★☆

    Często wskakujemy na śniadanie do tej kawiarni, przykro że w zależności od zmiany - kawa smakuje inaczej. A tak całkiem dobra atmosfera, miejsce i jedzenie ☺️

  2. Jacek Dobrzyniecki ★★★☆☆

    Spora, przestronna kawiarnia; zawsze można znaleźć przyjemne miejsce w rogu, żeby usiąść, zrelaksować się rano. Niestety, jak to zwykle w takich kawiarniach, jedzenie jest bardzo drogie, a porcje kawy niewielkie. No, ale w sumie płaci się za klimat.

  3. Bartosz Rosłan ★★★★☆

    Klimat pl. Narutowicza, cześć odsłoniętych murów kamienicy międzywojennej Polski z widokiem na plac, tramwaje, pojazdy i pieszych. Dużo młodych ludzi, w pobliżu akademiki. Przestrzeń kawiarni podzielona naturalnie na małe przytulne wnętrza. Duże okna ułatwiają obserwację ulicy. Książki. Wielkim minusem toaleta. Miła obsługa, przerażająco mały wybór dań.

  1. Paulina ★★★★★

    To najczęściej wybierane przeze mnie Green Cafe Nero w całej Warszawie. Lokal jest przestronny, mam swoje ulubione miejsce przy oknie, pod regałem z książkami, gdzie zazwyczaj się uczę lub pracuję. Meble są już trochę zjedzone zębem czasu. Nie mam zastrzeżeń do obsługi - nie ma znaczenia czy byłam o godzinie 7:00, w południe czy w weekendy, zazwyczaj kolejka idzie dosyć sprawnie. Jedzenie także nigdy mnie nie rozczarowało, natomiast zapewne jest takie same w każdym z lokali. Kawa także bez zastrzeżeń - zawsze zwracam uwagę, aby to nie była gorąca lura jak w innych sieciówkach z kawą i póki co jestem zadowolona

  2. Piotr Głowacki ★★★★★

    Bardzo fajna kawiarnia w sercu starej ochoty. Bardzo duza sala z wygodnymi kanapami i wieloma miejscami to siedzenia takze przy wspolnych stolach. W okolicach 18 dosc tloczno, ale wczesniej rano jest wiecej wolnych miejsc. Menu standardowe dla sieci - kanpki, ciasta i inne przekaski. Do kawy tez sie nie moge przyczepic. Mozna zamowic zarowno na miejscu jak i na wynos.

  3. Dely Nik ★☆☆☆☆

    Bardzo nie miła pani, która po pierwsze ma rozpuszczone włosy w prace z napojami i jedzeniem, po drugie oszukuje na kasie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Green Caffè Nero?

Green Caffè Nero znajduje się przy Filtrowa 70, Ochota, 02-032 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Green Caffè Nero?

Można skontaktować się z Green Caffè Nero pod numerem +48 224 006 680

Jak można dotrzeć do Green Caffè Nero?

Do Green Caffè Nero można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements