Opinie

  1. matt damon ★★★★★

    Najmilsza obsługa klienta jaką widziałem. Pieczywo bardzo dobre , ciasta też bardzo smaczne . Ostatnio jadłem sernik i był obłędny. Każdego dnia kupuje pieczywo w tym miejscu . Serdecznie polecam .

  2. Ewa Popielko ★★☆☆☆

    Specjalnie rano wpadłam po drożdżówkę z makiem. Jakie nastąpiło moje wielkie rozczarowanie gdy zaczynam sobie ją spożywać do kawki a w drożdżówce trzeba z makiem szukać maku :(

  3. Klaudia Klimczyńska ★★★★★

    Pyszne Jagodzianki !! Napchane , świeże i w dobrej cenie ✨

  1. Dawid Tomasz ★★★★★

    Wybrałem tą cukiernię z uwagi na opinie. Powiem krótko: nie zawiodłem się. Mała kameralna cukiernia. Zakupiliśmy pana cotte, drożdżówkę z jabłkiem oraz fererro roche. Wszystko było smaczne. Drożdżówka lekko zeschnięta ale dobra. Pani miła, sympatyczna oraz cierpliwa. Potrafiła podpowiedzieć co wybrać. Na miejscu można napić się np. soku bądź zjeść ciasto. Spory wybór słodkości. Ceny przystępne. Polecam

  2. Bartłomiej Zieliński ★★★★★

    Polecam gorąco. Bardzo dobry asortyment, pyszne pieczywo i słodkości. Przemiła obsługa! Stały Klient od lat :)

  3. Justyna Włodarz ★☆☆☆☆

    Jestem rozczarowana niewiedzą Pań o tym co sprzedają. Spytałam czy któreś ciasto jest bez jajka (alergia), Pani powiedziała że w makaronikach i cieście kruchym nie powinno być. Szok, nie pracuje w gastronomi, a wiem że makaroniki to glownie jajka, wątpię że ciasto kruche było beż jajka. Drogie Panie, sprzedaż jedzenia to też odpowiedzialność, wprowadzania w błąd może być fatalne konsekwencje!!

  1. Daniela Rogers ★★★★★

    Świetna kawa, wspaniałe ciasta, chlebki i sałatki. Najmilsza obsługa w stolicy.

  2. Kamila Niedziałkowska ★★★★★

    Najlepsza obsługa w mieście. Pyszne ciasta i pieczywo. Gorąco polecam.

  3. Piotrek ★★★★★

    Najlepszy wybór pieczywa w okolicy z jeszcze lepsza obsługa, nic tylko kupować i wracać po kolejne smakołyki!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Upiekło nam się?

Upiekło nam się znajduje się przy Strumykowa 23, 03-138 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Upiekło nam się?

Można skontaktować się z Upiekło nam się pod numerem +48 881 246 484

Jak można dotrzeć do Upiekło nam się?

Do Upiekło nam się można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements