Opinie

  1. Katarzyna Kornaga ★☆☆☆☆

    Matcha była tak gorzka że nie nadawała się do picia i cały kubek za 25 zł został wylany po paru łykach. Gorzkość była spowodowana tym że matcha została najprawdopodobniej zrobiona na wrzątku co potwierdziłby fakt że 5 minut po odebraniu poparzyłam się w język przy próbowaniu. Ta sama matcha latte w coście w złotych tarasach na parterze smakowała bardzo dobrze i miała temperaturę odpowiednią dla tego napoju więc jestem pewna że powstał błąd „na produkcji”. Mam nadzieję że pracownicy zobaczą komentarz i zmienią sposób przyrządzania matchy bo rozrabiając ją we wrzątku nie ma szansy się udać

  2. Sebastian Stepaniuk ★☆☆☆☆

    Ciężko napisać cos konkretnego. Nasuwa mi się na myśl tylko jedno słowo - PORAŻKA. Zamówione matche tak naprawdę nie miały z nią nic wspólnego. Jedna totalnie rozwodniona - oprócz lodu i wody nie było czuć nic innego. Druga zamówiona matcha jeszcze gorsza… poszliśmy na pewniaka, uznając, że skoro Costa to dobra sieciówka to się nie zawiedziemy. Niestety… nie polecam tego lokalu i bardzo odradzam. Szkoda pieniędzy oraz czasu.

  3. Dorota Kuligowska ★☆☆☆☆

    Taka piękna szklankę do herbaty dostałam wczoraj w Costa w Złotych Tarasach na 2 piętrze. Herbatw za 20zl nawet się nie zaparzyła (połowa suszu) a szklanka do wymiany !

  1. PABLO SIM TV ★★★☆☆

    W dniu dzisiejszym zamówiłem sobie pyszny i orzeźwiający napój z letniego menu jednak, czystość stolika pozostawiała wiele do życzenia. Niestety wszystkie stoliki dostępne w restauracji w dniu dzisiejszym nie były sprzątnięte przez obsługę bezpośrednio po opuszczeniu lokalu przez zajmujących je gości. Wielka szkoda chociaż, obsługa klienta jak i jakość serwowanych napojów i deserów jak zawsze była na najwyższym poziomie. Wiem, że sprzątanie po sobie to powinność klienta jednak nie zawsze tak się dzieje. W tej sytuacji odpowiedzialność za czystość lokalu spada na jego obsługę.

  2. Zosia ★☆☆☆☆

    Byłam dzisiaj z przyjaciółką w tej kawiarni, ponieważ bardzo skusił nas plakat, na którym widniał napój „Dragon Fruit & Guava”- wyglądał podobnie do tego, którego dało się kupić w Starbucksie. Przy składaniu zamówienia, pani zapytała moją przyjaciółkę czy chciałaby do tego napoju miętę, na co koleżanka zgodziła się. Gdy doszło do płatności, okazało się, że dodatkowa mięta kosztuje 3 zł, a moja znajoma nie została o tym poinformowana. Kiedy zamówienie było gotowe do odbioru, zauważyłyśmy diametralną różnicę pomiędzy wyglądem na żywo, a na plakacie (na dole załączymy zdjęcia jak wyglądał plakat vs co dostałyśmy). Po upewnieniu się, że to nasze zamówienie, wzięłyśmy się za picie. Lemoniada w ogóle nie smakowała jak którykolwiek z tych owoców (smak był chemiczno-truskawkowy z dodatkiem pasty do zębów). Nigdy nie piłyśmy nic tak złego. Jeśli chodzi o obsługę, tak jak w każdym miejscu, bywały miłe osoby, ale pani ekspedientka nie posiadała tej cechy.

  3. Sandra Okrasa ★☆☆☆☆

    Zamówiłam z koleżanką wrapa na gorąco i café late. Wrap był lekko ciepły ale tylko na tortilli, cały środek był zimny niczym z lodówki. Kurczak mial w sobie jakies niejadalne chrząstki. Masakra. Kawę pani zrobiła na wynos (a miało być na miejscu) więc odruchowo przelała do zwykłej szklanki. Ogarnęła że wygląda to źle i jednak zrobiła mi nowa. Niestety nowa nie różniła się wiele od tej przelanej z kubka. Kawa wyglądała jak zwykła kawa z mlekiem. Nie miała warstw, które powinna mieć. Dodatkowo dostałam niedomytą łyżeczkę która widać na zdjęciu. Nie warte swojej ceny (31 zł). Nie pozdrawiam i nie polecam.

  1. Robert ★★☆☆☆

    Rozmiary kaw to jakaś pomyłka. Zamówiłem średnią Matcha Caffe Frappe, która była bardzo mała jak na średnią kawę. Zdecydowanie lepiej wybrać się do Starbucksa. Cena ta sama, a kawy jest więcej i w smaku dużo lepsza.

  2. Em cia ★★★☆☆

    22zl za maleńka kawę, 100ml soku i turbo biedną kanapkę. Koleżanka wyjątkowo w swojej miała ogórki (zamówiłyśmy to samo). Naprawdę, za suchą, zimną bagietkę (podgrzana w mikrofali, talerz był ciepły, kanapka zimna jak z lodówki) z kawałeczkiem sera i resztkami szynki to trochę szalona cena.

  3. Voyager Space ★★★★☆

    Jest w porządku. Costą ulokowana na parterze galerii. Stoliki przed i wewnątrz. Obsługa jest szybka i miła. Same porcje są średnie. Uważam, że 18,50 zł za szklankę soku pomarańczowego to dość spora cena. W kawie nie było czuć karmelu. W lokalu nie ma toalet, ale ogółem są w galerii. Ogółem polecam.

  1. Patrycja Plenis ★★★☆☆

    Ciastka smaczne. Ruch jak w ulu. Ciężko rozmawia się przy stoliku bo taki gwar i hałas. Spory czas oczekiwania na zamówienie. Kawa średnia, a kupa kasy wydana. Brak promocji kawa+ciacho jak to często bywa w kawiarniach :(

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Costa Coffee?

Costa Coffee znajduje się przy Złota 59, Śródmieście, 00-120 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Costa Coffee?

Można skontaktować się z Costa Coffee pod numerem +48 222 221 510

Jak można dotrzeć do Costa Coffee?

Do Costa Coffee można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements