Opinie

  1. Zlata ★★★★★

    Fajna kawiarnia smaczne Frappuccino dobra kawa ☕️ jedna z najlepszych kawiarenek w której byłam

  2. Magdalena Kranc ★★★★★

    Pyszny szybki i rewelacyjna matcha. Ogółem fajny vibe. Jedyne do czego można się przyczepić to drewniana ławka z wielkimi poduszkami - strasznie niewygodnie się tam siedzi :)

  3. Agnieszka Strawa ★★★★★

    Pyszna kawa, bardzo smaczne wypieki (próbowaliśmy miodownika i cynamonki z orzechami pekan), ciekawe propozycje kanapek/tostów - przyjaciółka skusiła się na tost z serem brunost i był mega. Miła obsługa, polecam :)

  1. Barbara Pietraszewska ★★★★★

    Kawa smaczna, sernik baskijski przepyszny. Natomiast ja wzięłam canoli, które w smaku było ok, ale wielkość - a właściwie powinnam napisać małość - mnie zaskoczyła. Na jeden kęs. Za to zaskoczyło mnie na plus i sprawiło ogromną niespodziankę nie doliczanie dodatkowej opłaty za napój roślinny do kawy! Super! Światowy poziom! Gratuluję i polecam!

  2. Julia W ★★★★★

    Przeprzepyszna kawa! Mały, klimatyczny lokal z super atmosferą, a do tego możliwość siedzenia na zewnątrz, co latem jest ogromnym plusem. Cold brew bardzo orzeźwiające i idealnie zbalansowane. A Maliniaka? Przepyszna! Ciężka, po brzegi wypełniona malinami i waniliowym kremem, z dużą ilością chrupiącej kruszonki- prawdziwe cudo. Idealne miejsce na kawową przerwę i coś słodkiego. Na pewno wrócę!

  3. Paweł Grosicki ★★★★★

    Bardzo dobra kawa i super bariści :) polecam !

  1. Rafał Zieliński ★★★★★

    Polecam gorącą czekoladę z espresso, pyszne!

  2. Bartek Bocianowski ★★★★★

    uwaga na tę kawę, potrafi obudzić. a poza tym jest pyszna !!!

  3. Magda Z ★★★★★

    Rewelacyjna kawa, polecam espresso z tonikiem!

  1. Konrad Kowalski ★★★★★

    Zacznę od tego co wyróżnia to miejsce od innych wielu w Warszawie. Po pierwsze bardzo miła i kontaktowa obsługa. Przychodzi się tu nie tylko na kawę ale również aby porozmawiać i spędzić miło czas. Po drugie zawsze smaczna kawa. Począwszy od kawy czarnej z expresu, kawy z mlekiem zwykłym lub roślinnym po kawę przelewowa czy cold brew. Po trzecie obok dostępne są ciasta, ciasteczka, można zrobić zakupy na hali więc czemu nie połączyć przyjemngo z pożytecznym. W 100%polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres The Espresso Bar?

The Espresso Bar znajduje się przy plac Żelaznej Bramy 1, Śródmieście, 00-138 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do The Espresso Bar?

Można skontaktować się z The Espresso Bar pod numerem +48 605 066 952

Jak można dotrzeć do The Espresso Bar?

Do The Espresso Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements