nie ma śniadań - już od trzech lat jak się okazuje. Szkoda. Są dobre kanapki na drogę (tradycyjne, nie nowomodne jak w niektórych kawiarniach, że sera z szynką nie dostaniesz). Pieczywa i reszty oferty nie oceniam, bo nie próbowałem.
Zdjęcia
Opinie
-
m z ★★★★★
-
Przemyslaw Kroliszewski ★☆☆☆☆
Kiedyś dobre jedzenie i znośne ceny. Dziś bardzo drogo i mikroskopijne porcje. Obsługa to inna rozmowa, bo Panie za barem pracują tam za karę. Dziś na obiad kubek barszczu, halibut (o tym za chwilę) z ziemniakami i warzywkami + cola - ile to może kosztować? Uwaga: 51 zł!!!! Zapłaciłem i czekałem dość długo na swojego halibuta (kolega z którym byłem kończył swoje danie jak moje wjechało). Żałuję, że nie zrobiłem zdjęcia. Dwa cienkie paseczki z ogona ryby. Pani zza baru twierdziła, że 150 gram było, ale się skurczyło w przygotowaniu. ŻENADA!!!!!!!! Takich numerów się nie robi stałym klientom. Sam bym w życiu nie podał czegoś takiego! No moją uwagę, na temat niezgodności rozmiaru porcji z ceną, pani wzruszyła ramionami, ŻENADA numer 2.
-
Stanley Rogasik ★★★★☆
Ciekawe wnętrze, dobre jedzenie, bardzo miła obsługa. Brak powodów do narzekania. Wybór nie jest za duży, aczkolwiek da się odnaleźć coś w menu dla siebie. No i można kupić od razu pieczywo przy wyjściu, po jedzeniu czegoś smacznego ;)
-
Marek Dadan ★☆☆☆☆
Hmm, czytam opinie wcześniej napisane i widzę, że customer experience w tym miejscu nie należy do doświadczeń pozytywnych. Moje również nie są pozytywne. Bez szczegółów, ale gdyby nie fakt, że grupie z którą byłem na obiedzie, dania smakowały to bym na pewno tu już nie wrócił. Dlaczego mam płacić za niemiłe doświadczenia? Tym bardziej, że w okolicy jest parę innych lokali, ciekawych i serwujących smaczne dania. Także za "ciekawsze" ceny.
-
Marcin Jaworski ★★★☆☆
Śniadanie całkiem OK ale nad uprzejmością personel, a szczególnie właścicielka lub manager obsługujący za barem mogliby zdecydowanie popracować...
-
Kacper Kaśków ★★★★★
Bardzo dobry zestaw sniadaniowy. Very good breakfast set.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres U Piekarza?
U Piekarza znajduje się przy Obrzeżna 7A, Mokotów, 02-691 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do U Piekarza?
Można skontaktować się z U Piekarza pod numerem +48 696 660 016
Jak można dotrzeć do U Piekarza?
Do U Piekarza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku