Opinie

  1. Aneta Sawicka ★★★★★

    Pan Piotr pomógł zorganizować nam stolik pomimo pełnego obłożenia. Pani Krysia miło nas obsłużyła z uśmiechem na twarzy i ugościła nas pysznym jedzeniem. Kocham to miejsce.

  2. Karol D ★★★★★

    Smacznie, szybko i w dobrej cenie - miejsce idealne na obiad w środku tygodnia gdy nie chce się gotować :)

  3. Michał Perz ★★★★☆

    Dobre miejsce na lunch w trakcie pracy. Obiady mają dobre w niskiej cenie. Co prawda nie wszystkie są cudne jak w domu, ale to zależy od wybranego dania. Poza opcjami zmieniajacymi się codziennie gorąco polecam schabowego z ziemniakami opiekanymi okraszonego cebulą i pieczarkami

  1. lika Ot ★☆☆☆☆

    KOSZMARNY Strogonow bardzo cebulasty przepieprzony, a zamiast ziemniaków zapakowano na wynos bułkę odgrzewana surówka mega nietrafiona grzybki w occie, sos jogurtowy i ogórek kiszony pokrojony w kostkę. totalne rozczarowanie za 40 zl

  2. Kinga Kieszkowska ★★★★★

    Idealne miejsce na lunch :) bardzo smaczne jedzenie, do tego codziennie można spróbować nowych dań z różnych kuchni świata. Ceny także są przystępne. Jest wiele miejsc zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, w porze letniej można zjeść także lody :)

  3. Wojciech Wantuch ★★★★☆

    Bardzo fajny wystrój. Jajecznica i kawa w porządku. Troszkę za głośna muzyka do wideokonferencji.

  1. Justyna K ★★★★★

    Pyszne jedzonko, przyjemna atmosfera, bardzo czyściutko. Polecam!

  2. Maciek Szadkowski ★★★★★

    Całkowicie niespodziewane miejsce. W miejsce zwykłej biurowej lunchowni - przyjemna restauracja. W miejsce zwykłego lunchu - wyjątkowo smacznie przyrządzone potrawy. Atmosfera artystycznej restauracji, galeria obrazów na ścianie, czuć artystyczną duszę. Bardzo polecam.

  3. Nikita “Nox” Wieczorek ★★★★★

    Smaczne jedzenie, całkiem niezły wybór, różne ciekawe dania każdego dnia, sympatyczna obsługa. Polecam

  1. Emilka Flis ★★★☆☆

    Trafiliśmy tam w piątek po długim weekendzie więc może był to wyjątkowy czas jednakże moim zdaniem jedzenie ewidentnie było bez smaku, stylizowane na zdrowe. Warzywa z wodą ugotowane bez soli, ziemniaki wodniste, zupa bardzo cienka niczym nie okraszone wewnątrz również warzywa z wora. Porcje naprawdę spore i to plus. Cena w tym wypadku nieadekwatne do jakości.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Po Prostu Art Cafe.?

Po Prostu Art Cafe. znajduje się przy Poleczki 21, Ursynów, 02-822 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Po Prostu Art Cafe.?

Można skontaktować się z Po Prostu Art Cafe. pod numerem +48 225 450 202

Jak można dotrzeć do Po Prostu Art Cafe.?

Do Po Prostu Art Cafe. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements