Opinie

  1. Agnieszka Piechowska ★★★★☆

    Moje jajka po turecku były pyszne. Omlet z dynia i ziemniakami skromnym zdaniem przyjaciółki mógłby nie być polany majonezem. Majonez mógłby być obok w miseczce. To wszystko rzecz gustu. Miejsce warte odwiedzenia. Miła atmosfera i dużo dobrych pyszności

  2. Karina Badura ★★☆☆☆

    No niestety jestem zawiedziona. Cynamonka była bardzo sucha w środku i o ironio…z małą ilością cynamonu. Kawa w smaku ok, ale podana bez talerzyka-spodeczka i łyżeczki? Bardzo dziwne i nieeleganckie. Stoliki dosyć blisko siebie także nie jest to kawiarnia gdzie można pochillować z książką, bo słychać rozmowy ze stolika obok. W kawiarni nie grała też żadna muzyka co uważam za minus w kontekście nastroju.

  3. Szczpbztr ★★★★★

    Jesteśmy regularnymi bywalcami, bardzo porządna śniadaniownia! Kanapki z tofu i hummusem są przepyszne, bardzo dobra kawa i macha (choć szkoda że mleko roślinne jest dodatkowo płatne), szeroki wybór słodkości. Knedle ze śliwkami-mistrzostwo świata. Jeśli mam się do czegoś przyczepić, to w toście z tofu ta samotna sałata jest trochę smutna, brakuje jej jakiegoś pomidora czy innego urozmaicenia. Czekamy na więcej opcji wegańskich ❤️

  1. Klaudia Dobosz ★★★★☆

    Byliśmy w niedzielę na śniadaniu. Musieliśmy poczekać na stolik. Obsługa przechodziła obok nas i nawet nie zapytała czy czekamy. Miejsce fajne, klimatyczne. Spory wybór kaw (dobre) i różnych ciast oraz słodkości. Próbowaliśmy pastel de nata, w smaku dobry, ale powinien być bardziej płynny a otoczka chrupiąca. Tosty z łososiem bardzo dobre (choć poached egg ścięte na twardo), jajecznica za bardzo ścięta i sól nie wymieszana (solą oni), bo miejscami bardzo słona. Pyszne pieczywo ichniejsze. Siedzieliśmy na ogródku, było bardzo przyjemnie. Można oczywiście z psem. Jednak obsługa pozostawia wiele do życzenia. Długo czekałam w kolejce do zamówienia, choć przede mna tylko 3os były, na wydanie śniadania czekaliśmy ponad 20min. System przynoszenia dań przez obsługę jest do zmiany. Chodza z talerzami i szukaja czyje daje, a jedzenie stygnie. Dla kawy i słodkości bym wróciła, na śniadanie nie.

  2. Daryna Steshenko ★★★★★

    Byłyśmy z koleżanką w przeszły wtorek tu po zajęciach i zostałyśmy zadowoleni jak najbardziej. Jedzenie super, szczególnie tosty z łososiem i chałka [słodki chleb] na drugim zdjęciu :) Obsługa bardzo miła i ceny nie gryzą, dlatego oceniam na wszystkie gwiazdki :) Dzięki za takie fajne doświadczenie, na pewno wrócimy tu jeszcze w przyszłości !!

  3. Chawn Sarter ★★★★★

    jedwabiście - kawiarnia nie jest duża, jest lekki ścisk, ale klimat przewspaniały ! w niedzielę o 13 jest full, przed nami 6 zamówień, a wszystko dostaliśmy w 10 minut - tutaj dochodzimy do proporcji cena / produkt finalny - dawno nie widziałem takiego ideału - kanapki sà wielkie, smaczne z naciskiem na sos chrzanowy do tej z łososiem i wielkie, a jakie idealne na kaca ! dlatego polecam szczególnie w poranki po chlaniu, ale też może być na trzeźwo !

  1. Dominika Olszewska ★★★★★

    To było kozackie śniadanie! Pyszna szakszuka do ktorej został mi polecony przez przemiłego pana sprzedawce serek kozi - strzał w dziesiatke! Pychota! Do tego szybki przelew też bardzo dobry swoja droga (do wyboru bardziej owocowy i bardziej czekoladowy, zakladam ze codziennie sa inne ziarna). Polecam 100% dawno nie zjadlam tak dobrego sniadania i tak sycacego!

  2. Zofia Kowalik ★★★★★

    Bardzo przytulne miejsce :) jadłam foccacia tost z łososiem i jajkiem poche - pyszne :) I piłam szybką kawę przelewową. Obsługa w dniu w którym byłam przemiła, pomocna :) w gablotce były piekne ciasta, do skosztowania na następny raz. Łazienka wyposażona w krem do rąk, podpaski i tampony.

  3. Anna Golas ★★★☆☆

    Wpadliśmy tu po pracy ze znajomymi pogadać. Trudno było ustalić z panem zza lady czy mają jakieś menu, a jeśli tak, to co w nim jest. Twierdził, że wszystko ma w głowie i wytłumaczy. Nie było nic do jedzenia - nie wiem jak jest zwykle, np. rano czy w czasie lunchu. My przyszliśmy przed 17. Było kilka ciast do wyboru, całkiem dobrych. Kawa, herbata - spory wybór. Jest ogródek przed wejściem z kilkoma stolikami. W środku przestronnie. Można płacić kartą. Miejsce daje radę, ale bez fajerwerków.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żona Krawca - Kawiarnia?

Żona Krawca - Kawiarnia znajduje się przy Kamionkowska 29, Praga-Południe, 03-805 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żona Krawca - Kawiarnia?

Można skontaktować się z Żona Krawca - Kawiarnia pod numerem +48 737 170 017

Jak można dotrzeć do Żona Krawca - Kawiarnia?

Do Żona Krawca - Kawiarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements