Opinie

  1. Irene Malinowska ★★★★☆

    Największym plusem tego miejsca jest duża przestrzeń i mała liczba ludzi bo nie lubię ani kolejek, ani tłumów. Obsługa też jest miła i bezproblemowa. Niestety sam deser bardzo mnie rozczarował. Mój miodownik smakował jak mrożone ciastka ze sklepów z czasów PRLu: zamiast kremu maślanego – śmietanka roślinna, zamiast prawdziwego miodu – aromat. Za to wybór deserów jest naprawdę imponujący. mnóstwo rzeczy wygląda bardzo ciekawie (widać na zdjęciach). Właśnie dlatego dam temu miejscu jeszcze jedną szansę i wrócę spróbować jednego z wielu rodzajów brownie. Po kolejnej wizycie zaktualizuję opinię

  2. Marcin Kowalski ★★★★★

    Bardzo przyjemna kawiarnia z pysznymi, rzemieślniczymi lodami, ciastami i włoską kawą. Latem serwują również drinki ( aperol, sangria, hugo, prosseco). Przytulna atmosfera, wygodne fotele i sporo stoliczków gdzie każdy może znaleźć miejsce dla siebie. Przemiła, uśmiechnięta i pomocna obsługa.

  3. Varvara Lapteva ★★★★★

    Super fajna atmosfera, duży wybór ciast i lodów, wielką przestrzeń że stolikami jak dla dwojga tak i dla większej grupy. Jestem bardzo zadowolona z przyjemnej obsługi i bardzo polecam!

  1. Aleksandra Kamieniak ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce, ale trochę trudno do zlokalizowania gdy się jedzie rowerem od ulicy (trzeba zejść schodami na takie pół piętro jak do stacji metra). U góry przydałby się jakiś znak albo informacja gdzie się kierować. Wzięliśmy na próbę jakieś naleśnikowe ciasto z polecenia Pani przy kasie. Choć naleśniki w torcie jakoś średnio nam pasowały to całość była na prawdę dobra. Dodatkowo spróbowaliśmy jedną gałkę lodów czekoladowych i to była jakaś petarda! Po prostu niebo w gębie. Po lody i inne ciasta do spróbowania na pewno chętnie tu wrócimy. Co do napojów wzięliśmy jedną kawę mrożoną i jedną matchę z malinami. Kawa okej, nie ma do czego się przyczepić, za to matcha leciutko ziemista.

  2. Karolina ★★★★★

    Pyszne lody, cena dość wysoka jednak jakościowo przewyższają większość odwiedzonych lodziarni, miła obsługa, klimatyczny wystrój, napewno jeszcze kiedyś wrócimy!

  3. Mariusz Maniek ★★★★★

    Tarta malinowa chmurka i kinder country smaczne, pierwsze polaczenie kwasnych malin ze slodkim kremem i bezą jest idealne. Drugie ciasto slokie jak to kinder jednak czegos brakowalo - jakby za suche, za twarde. Cappuccino duze a rozmiar standardowy, cena nie adekwatna do wielkosci, herbata na wypasie bardzo aromatyczna i mocno rozgrzewajaca. Lokal czysty, obsluga sympatyczna ogolnie na plus, polecam miejscowke.

  1. Laura ★★★★☆

    Cappuccino było dobrej jakości, belgijska czekolada smakowała trochę jak budyń i różniła się od tego co było ukazane w propozycji, ale również była smaczna. W lokalu jest bardzo duży wybór ciast. Każde z nich zachęca wygladem. Tarta i sernik były przepyszne. Gdyby można było wystawić ocenę 4,5 to byłaby w punkt.

  2. Iza P ★★★★★

    Świetna miejscówka na mapie Ursynowa. Pyszne ciasta - sernik z limonką rewelacja. Mokry ciężki i odpowiednio słodko-kwaśny. Syn zachwycał się smakiem tarty cytrynowej. Lody również wspaniałe. Mango - banan pycha ! W dodatku mili właściciele/sprzedający. W wyniku nieporozumienia synowi zostały wydane lody bez zapłacenia a gdy chcieliśmy uregulować różnicę okazało się, że to prezent. Czyli poza umiejętnościami kulinarnymi posiadają moce jasnowidzenia, bo syn dziś kończy 15 lat :)

  3. Diego Tan ★★★★★

    Gorąca czekolada z przypalanymi piankami! Zrobiono mi kawę kuloodporną na życzenie, mimo że nie ma jej w ofercie! Mega miłe dziewczyny, dawno nie miałem tak miłego doświadczenia w kawiarni :) lody pyszne! Jest duże wejście, można wjechać wózkiem inwalidzkim. Na dworze leżaczki. Kawiarnia bajer. Chyba nowa ulubiona na Ursynowie.

  1. Piotrek Szaleniec ★★★★★

    Dobrze że mieszkam daleko bo był bym tam codziennie a moje 4 litery zamieniły by się w większą ilość liter. Ciasta które są tam serwowane to czysta poezja. Jeśli już grzeszyć to tylko dla nich. Lody tak samo, co raz jakieś nowe smaki a w każdym z nich czuć kunszt i doskonałe podniebienie mistrza który je tworzy. Jest również pyszna kawa, a na chłodniejsze dni zdecydowanie polecam gorącą czekoladę. Tak dobrej, gęstej i pełnej smaku to dawno nigdzie nie piłem. Do tego świetna obsługa i lokal z fajną historią, przynajmniej dla mnie, bo wcześniej w tym miejscu mieścił się pierwszy na Ursynowie pub z piwem kraftowym. Pozdrawiam właścicieli a wszystkich nie zdecydowanych gorąca zachęcam aby przysiąść tam na kilka chwil, zamówić pyszną kawę i do tego coś słodkiego :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MOOcafe?

MOOcafe znajduje się przy Dereniowa 2, Ursynów, 02-776 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MOOcafe?

Można skontaktować się z MOOcafe pod numerem +48 573 320 658

Jak można dotrzeć do MOOcafe?

Do MOOcafe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements