Naleśnik wytrawny był praktycznie surowy, rukola na nim była zwiędnięta a sos wodnisty ogólnie składniki bardzo słabej jakości, ciasta wyglądały na kilku dniowe i nie świeże dlatego skusiłam się zamiast ciasta na gałkę lodów Lody miały w sobie zmarznięty lód co oznacza że były kilkukrotnie zamrożone i rozpuszczone No ogólnie słabo jak za takie wygórowane ceny
Zdjęcia
Opinie
-
Larisa Q ★★☆☆☆
-
Filip Moleda ★★★★★
gofry świeże, smaczne i z dobrymi składnikami, obsługa delikatnie zakręcona, ale sympatyczna i bezproblemowa
-
Agnieszka Duch ★★☆☆☆
Ocena paczki z Foodsi - dostaliśmy jednego naleśnika który sądząc po stanie rukoli na wierzchu nie była nawet wczorajszy (nie ryzykowaliśmy zjedzienia), kremówka (jedyna rzecz ktora okazała sie zjadliwa), sernik na zimno (cytując mojego chłopaka "gdybym miał dziurę w oponie to zakleiłbym ją tym czymś" czyt. galretką z góry która była już tak twarda że jej zjedzenie było niemożliwe), bubble tea (było dziwnie cierpkie i mączyste - skusiłam sie i to był błąd, teraz mam rewolucję w brzuchu) - generalnie nie polecam, przepłaciłam 2x porównując cenie do tego co faktycznie nadawało sie do zjedzenia, a wszystko było pakowane przy mnie prosto z lady więc równie dobrze mógł to otrzymać regularny klient.
-
Kacper Szewczak ★★★★★
Byłem tu przez krzyczącą Panią z Tiktoka - miała chyba zdarte gardło, ale była bardzo miła ;) Pyszny deser z truskawkami w dubajskiej czekoladzie, truskawki były soczyste, ale mało czuć było pistacji, dosyć spory nawet na 2 os. Natomiast croisant dobry ale bardzo słodki i trochę suchy. Tak czy siak polecam serdecznie :)
-
Paula Daria ★☆☆☆☆
NIE POLECAM! Zamówiony koktajl truskawka z maliną okazał się bez smaku (a raczej posmak ziemisty) i z bardzo dziwną konsystencją. Po zgłoszeniu swoich uwag, obsługa stwierdziła, że nic nie może zrobić, tak musi być, w końcu to mrożone truskawki, maliny i mleko. Problemem tego „napoju” nie jest brak cukru. Więcej tu nie wrócę ze względu na obsługę oraz jakoś produktów. Nie jest to mój pierwszy koktajl w życiu i wiem jak powinien być zrobiony porządnie, tak aby smakował. W tym miejscu tego nie uświadczycie. Poza tym w sezonie dobrze jest robić koktajle ze świeżych owoców, ale widać że właściciel oszczędza na produktach.
-
Agnieszka Banaszewska - Hellich ★★★★★
Kawa na wynos smaczna. Obsługa pomocna i bardzo profesjonalna. Dobry start.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres CAFE SLODZIAK CH BEMOWO?
CAFE SLODZIAK CH BEMOWO znajduje się przy Powstańców Śląskich, Bemowo, 01-466 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do CAFE SLODZIAK CH BEMOWO?
Można skontaktować się z CAFE SLODZIAK CH BEMOWO pod numerem +48 691 918 001
Jak można dotrzeć do CAFE SLODZIAK CH BEMOWO?
Do CAFE SLODZIAK CH BEMOWO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku