Opinie

  1. Sławomir “Legion” Wiśniewski ★☆☆☆☆

    Mialem studiować psychologię na tym wspaniałym uniwersytecie ale po pierwszej rozmowie stwierdziłem że bardziej żenującej uczelni nie ma. Pani która ze mną rozmoawiala ko nie potrafiła odpowiedziec na żadne pytanie. Ledwo zaczela się rozmowa a zaczela żartować. Z mojego imienia i nazwiska. Takiegogrubianstwa to już dawno nie widziałem. To dzieci w przedszkolu potrafią się lepiej zachować. DNO TOTALNE A NIE UCZELNIA. Koniec końców po zwróceniu uwagi że powinna się pani powstrzymać od zartow stwierdziła że jestem nieuprzejmy i rozlaczyla się

  2. Werka ★☆☆☆☆

    Studiuje psychologię na tym cudownym uniwersytecie. Od samego początku zaczynały się problemy, choć były one mniejsze niż teraz. Problemy z planem, znikomy kontakt z wykładowcami, którzy nawet nie raczą odpisywać na maile - to wierzchołek góry lodowej. W sumie biorą pieniądze za nic, bo z niczego się nie wywiązują. W tym semestrze przeszli samych siebie. Zjazd zaplanowany na 26.10-27.10, wiadomość na platformie, że na pewno się odbędzie zgodnie z planem. Dwa tygodnie wcześniej miał być plan, maila do dziekanatu wysłane, wieczne tłumaczenia, że oni się tym nie zajmują lub cisza. Typowa spychologia, nie oni - ktoś inny, ale sami sobie znajdźcie kto się zajmuje. Koledzy i koleżanki z roku nie mieszkają w Łodzi czy nawet w okolicach. Nagle 5 dni przed zjazdem okazuje się, że jednak dla jednej grupy zjazd się nie odbywa (nie ma zajęć), dla kolejnej są tylko jedne zajęcia - 3h. Wysłany mail do wykładowcy, czy można coś z tym zrobić. Wykładowca odpowiada, że uzgodni. Nagle zajęcia odwołane, gdzie nie można odwołać noclegów czy przylotu do Polski. Mistrzostwo! Pani z dziekanatu twierdzi, że jej przykro, ale ona się tym nie zajmuje i w sumie to nasza wina, bo my chcieliśmy odwołania. Dobrze wiedzieć. Ja sama od siebie dodam, że do tej pory nie mam zaliczonego przedmiotu. Maile do wykładowcy i do dziekanatu nie pomagają. Co najlepsze, nie można zdobyć w ogóle numeru telefonu do wykładowców, żadnych numerów, czy to jakiegoś ogólnego na ich biurko gdzie siedzą, czy nawet prywatnego. Na studiach dziennych to było nie do pomyślenia, żeby męczyć Panią w dziekanacie z każdą pierdołą, bo wykładowca nie odpisuje. Jeszcze jeden ciekawy paradoks. Okazało się, że jedna z prowadzących nie przyjmuje nawet zwolnień L4 z zajęć więc muszę poprawiać przedmiot (i za niego płacić), bo Pani prowadząca bardzo mocno się poczuła, że jej przedmiot jest najważniejszy. AHE, a tym bardziej PUW to stan umysłu.

  3. Miriam Reviens ★☆☆☆☆

    Nie polecam absolutnie nikomu. Wykładowcy muszą być specjalnie poproszeni żeby w ogóle cokolwiek robić. Dziekanat nie odbiera telefonu właściwie nigdy. Wszelkie maile pozostają bez odpowiedzi, bo, cytuję, "zagubiły się". Maile. Ale jeśli uczelnia uzna że naliczy 70zł miesięcznie więcej, bez podania przyczyny, to akurat to przebiegnie bardzo sprawnie. No ale student nigdy nie dowie się skąd ta kwota, bo, jak wyżej, dziekanat ma całą dobę przerwę na kawę. Nie idźcie tam, zmarnujecie czas i pieniądze.

  1. Chromek ★☆☆☆☆

    Mały background: Mam 20 lat, jestem programistą. Zapisałem się na informatykę, żeby nie płacić ZUSu. Nie oczekiwałem od nich zbyt wiele, ot zapłacić za czesne mniej niż musiałbym oddać do ZUSu i tyle. Ale to co się tam wyrabia to porażka. 1. Pierwszym językiem programowania jest... Pascal xD Czyli martwy język z lat 80. (5 lat w informatyce to wiek, co dopiero 40!). Beznadziejnie prowadzony przedmiot, widać, że wykładowca nie z branży. 2. Architektura systemów komputerowych, a na niej... komputery z lat 80. Szczerze nie polecam ;)

  2. Joanna M. Dudziak ★☆☆☆☆

    Prawda jest taka że to nie są studia online skoro wymagana jest obecność na zjazdach. Jest to tylko wprowadzanie ludzi w błąd! W Aglii można studiować grafikę w pełni online szkoda że w Polsce online jest tylko w tytule dla pozyskania stuenta.......

  3. Krzysztof Jurecki ★★★★★

    Wazne miejsce dla nauczania

  1. villema78 ★★★★★

    Fajna uczelnia dzięki, której mogę pogodzić pracę z nauką. Terminy zjazdów są znane na początku semestru dlatego łatwo mi zaplanować przyjazd do Polski. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Polski Uniwersytet Wirtualny - PUW?

Polski Uniwersytet Wirtualny - PUW znajduje się przy Doktora Seweryna Sterlinga 26, Śródmieście, 90-212 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Polski Uniwersytet Wirtualny - PUW?

Można skontaktować się z Polski Uniwersytet Wirtualny - PUW pod numerem +48 426 315 800

Jak można dotrzeć do Polski Uniwersytet Wirtualny - PUW?

Do Polski Uniwersytet Wirtualny - PUW można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements