Nigdy nie spotkałam się z kawiarnią, która nie ma żadnego mleka do kawy dla osób z nietolerancją laktozy. Nigdy nie oczekuję po restauracjach wyboru mleka, ale po lokalu o nazwie z "cafe" myślę, że mogłam. Dodatkowo doświadczeniem było nieprzyjemne przez obsługę. Pani siedzącą za lada patrzyła na mnie jak na wariatkę, gdy kulturalnie zapytałam o dostępne mleka. Wizyta do tego stopnia zniechęcającą, że nawet na wypróbowanie innych rzeczy z menu, człowiek już nie ma ochoty
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra Duplicka ★★☆☆☆
-
Szymon Stańczyk ★☆☆☆☆
Klimat wydawał się dość dobry. Na tym kończą się plusy. W pośpiechu miło i z kulturą spytałem starszej Pani o ty czy można skorzystać z łazienki. Nie spodziewałem się, że zostanie zabrane mi moje podstawowe prawo do łazienki. Lokal ewidentnie nie cieszy się najlepszą popularnością, gdyż był pusty i dość osamotniony. Przykro, że takie miejsca nie mogą przynajmniej życzliwością zachęcać klientów do siebie…
-
Ignacy Frączyk ★★★☆☆
Z zewnątrz nie widać czy lokal jest otwarty czy zamknięty. Na drzwiach nawet nie ma godzin otwarcia(albo ich nie zauważyłem bo w środku dosyć ciemno). Wystrój dosyć ponury. WZka była ok lecz trochę sztywna. Brak jakieś tablicy z ofertą lokalu.
-
Krzysztof Moczydlowski ★☆☆☆☆
Ten lokal powinien w zimie nazywać się lodziarnia, było w nim tak zimno, że nawet nie było przyjemności z picia kawy
-
Majka Jagoda ★☆☆☆☆
Uwielbiałam kupować tutaj kawę, aczkolwiek ostatnio byłam rok temu. Po kiermaszu zaszłam na kawę. Ekspres nie działa, albo kawa sypana lub rozpuszczalna albo herbata. Żadnego Latte, Cappuccino lub gorącej czekolady. Pani ledwo rozumiała co się do niej mówi, wyglądała, jakby w ogóle nie chciała tam pracować. Kawa fatalna, gorzka, dopiero do jakiegokolwiek wypicia po 3 dużych łyżeczkach cukru. Kawa oczywiście z mlekiem. Dostałam popękana filiżankę, a kawa narzeczonego smakowała jak papierosy. Gorycz niesamowita. Pani również zapomniała o rurce z kremem, którą zamówiłam. Jedynie rurka jakkolwiek zjadliwa. A żeby wejść do toalety trzeba wziąć od obsługi kluczyk. No dla mnie osobiście to jest żenujące. Kawy nie dopiłam, bo nie byłam w stanie.
-
Maja Kruze ★☆☆☆☆
Uwielbiałam kupować tutaj kawę, aczkolwiek ostatnio byłam rok temu. Po kiermaszu zaszłam na kawę. Ekspres nie działa, albo kawa sypana lub rozpuszczalna albo herbata. Żadnego Latte, Cappuccino lub gorącej czekolady. Pani ledwo rozumiała co się do niej mówi, wyglądała, jakby w ogóle nie chciała tam pracować. Kawa fatalna, gorzka, dopiero do jakiegokolwiek wypicia po 3 dużych łyżeczkach cukru. Kawa oczywiście z mlekiem. Dostałam popękana filiżankę, a kawa narzeczonego smakowała jak papierosy. Gorycz niesamowita. Pani również zapomniała o rurce z kremem, którą zamówiłam. Jedynie rurka jakkolwiek zjadliwa. A żeby wejść do toalety trzeba wziąć od obsługi kluczyk. No dla mnie osobiście to jest żenujące. Kawy nie dopiłam, bo nie byłam w stanie.
-
Rafał Knap ★☆☆☆☆
Zawsze lubiłam tu zajrzeć po loda z automatu, ale wczoraj trafiłam na tak okropną obsługę że już nie wrócę. Stałam i stałam przy okienku, aż w końcu podeszla z kwaśną miną pani Jak się spytalam jakie są smaki to prychnela pogardliwie i wzruszyła ramionami. coooo ???? Powiedziałam że jednak dziękuję. Na co pani prychnela. Drogi wlascicielu z taką obsługą zbankrutujesz pomimo dobrych lodów. Oczywiście poszłam do konkurencji..
-
••LUSY •• ★☆☆☆☆
Fatalnie. Drugi raz ram byliśmy w ciągu roku i znowu ta sama sytuacja . Pani obsługująca zachowuje się jak by pracowała za karę i ciężko uzyskać jaką kolwiek informację. Mimo, że zachowywaliśmy się miło nie usłyszeliśmy słowa dziękuję i dowidzenia. ☹
-
Paulina Paulina ★☆☆☆☆
Lokal w środku wygląda schludnie tutaj nie mam zastrzeżeń. Pani ukrainka która obsługiwała mnie w dniu 21.03.22r nie powinna wogole pracować w takim miejscu. Po zapytaniu czy mają Państwo jakieś ciastka owsiane zdrowe czy coś w tym stylu odpowiedziala mi z oburzeniem że nie wie (cały czas podchodziłam do Pani z uśmiechem i byłam miła więc nie miała powodu żeby się tak do mnie zwracać) Do stolika podchodziła ze skwaszoną miną jakby pracowała za karę. Ogólnie miejsce polecam bo jest fajne jak ktoś chce przyjść wypić kawkę i pogadać ale uważam że powinniście wymienić pracownikow którzy psują wasz wizerunek bo przez takich pracowników więcej stracicie niż zyskacie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Caffe Club?
Caffe Club znajduje się przy Tadeusza Kościuszki 2, 05-500 Piaseczno, Mazowieckie, Polska
Jak można dotrzeć do Caffe Club?
Do Caffe Club można dotrzeć, korzystając z poniższego linku