Opinie

  1. Pi Xer ★☆☆☆☆

    Bułeczki tak świeże, że mogłem sobie w domu podobijać wszystkie gwoździe

  2. Anna Dobro ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Kupowałam torta u niższej, grubszej pani nie wymawiającej "r" i to jakis dramat! Pani mi poleciła torta szwarcwaldzkiego, który rzekomo nawet jej smakuje. Nie wiem ile on tam leżał ale na pewno świeży nie był. Nie wspomne o tym że smaku to żadnego nie miało, chemia i tyle. Dodatkowo wzielam drozdzowke, sprzedawczyni wspomniała że są wypiekane na miejscu, powrót do domu zajął mi zaledwie 20 minut, drożdzówka twarda, bez smaku, nie wyrosnieta. Już nie odwiedze tego miejsca na pewno, a za takie polecenia to ja dziękuję Pani kasjerce, chyba powinna pani zmienic prace...

  3. Magda Magda ★☆☆☆☆

    Kupiłam dziś paczki o różnych smakach i wszystkie są stare. Byłam tam pierwszy i ostatni raz. Nie polecam.

  1. Aga Xyz ★☆☆☆☆

    Niestety pieczywo nie jest smaczne - nie polecam. Chleby smakują jak z gotowych mieszanek, tzn. kompletnie nie smakują, bardzo ciężko odróżnić jaki rodzaj chleba jemy, jakby bez dodatku soli, jałowe w smaku. Bułka kajzerka to typowa pompowana wata - masakra. Bagietka - z nazwy z oliwką - tylko gdzie ta oliwka??? Ceny wypieków niskie i to zapewne wpływa na jakość. Wielka szkoda. Chciałabym napisać jak w PRL ale wtedy pieczywo było o niebo lepsze.

  2. Anna Spryszyńska ★☆☆☆☆

    W dniu dzisiejszym odwiedziłam pierwszy i ostatni raz to miejsce. Byłam zainteresowana pączkami, zapytałam czy są świeże, dzisiejsze i uzyskałam potwierdzenie, że tak. Wzięłam dwa z tiramisu i dwa z marmoladą. Okazało się, że świeże to BYŁY dwa dni temu, dzień temu. Gnioty twarde, że można walnąć. Rozumiem, że towar trzeba sprzedać, ale okłamywać klienta? Słabe i tylko raz. Nie chce mi się już wracać bo z chęcią oddałabym tej Pani jej "świeże dzisiejsze pączki". Nie polecam!

  3. Aleksandra Radomska ★★★★★

    Pracuje w tej galerii i ta pieraknia to coś fenomenalnego. Dzięki nim mam zawsze coś wytrawnego na śniadanie i coś słodkiego do kawy na popołudnie. Mają spory asortyment i cudowną, miłą załogę. Wszytsko zawsze świeże, wypiekane na miejscu. Kocham ich kapuśniaczki w cieście francuskim i bez nich stamtąd nie wychodzę :D W dodatku dziewczyny są super sympatyczne i dzięki nim zawsze wychodzę zadowolona :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Skalski Cakes & Cafe?

Skalski Cakes & Cafe znajduje się przy Głębocka 15, Targówek, 03-287 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Skalski Cakes & Cafe?

Można skontaktować się z Skalski Cakes & Cafe pod numerem +48 535 721 779

Jak można dotrzeć do Skalski Cakes & Cafe?

Do Skalski Cakes & Cafe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements