Nauka na WAM to przede wszystkim dużo praktyki, świetne zajęcia kliniczne i wykładowcy, którzy naprawdę znają się na tym co robią. Można uczyć się od najlepszych :-)
Zdjęcia
Opinie
-
Marcelina Wachowicz ★★★★★
-
Marcin Nowak ★★★★★
świetni wykładowcy, nowoczesne zaplecze dydaktyczne, fajna atmosfera. Choć kierunki nie naleza do najłatwiejszych dobrze się ty studiuje :)
-
Jeremi Suliga ★★★★★
Uczelnia jest bardzo przyjazna, w skład wykładowców na kierunku Fizjoterapii jest wielu fachowców, którzy nie tylko przekazują wiedzę teoretyczną, a jak na przykład na Fizykoterapii, uczą jak pracować ze sprzętem na logikę i w łatwiejszy- ludzki sposób. Muszę wspomnieć o najcudowniejszych paniach z Dziekanatu, które są zawsze życzliwe i naprawdę, z mojego przykładu przyznam, że jeśli po stronie studenta przez rok akademicki stoją wartości- chęci pracy, dobrej woli i uprzejmości, to Panie staną na głowie i złamią prawa fizyki żeby studentowi pomóc! Naprawdę polecam uczelnię dla osób które chcą wykształcić się na Fizjoterapeutów, nie bez powodu jest to tak renomowana Akademia.
-
Adam Krzewski ★★★★★
Jedna z bardziej znanych niepublicznych uczelni medycznych w Warszawie. Polecam osobom chcącym uczyć się pierwszego stopnia pielęgniarstwa - doświadczona kadra, dobre miejsca zajęć praktycznych. W ciągu kilku lat mojej styczności z tą uczelnią stwierdzam, że bardzo rozwinęła się oferta edukacyjna i każdy znajdzie coś dla siebie.
-
Aleksandra Matuszewska ★★★★★
Serdecznie polecam panią Anetę z dziekanatu – to osoba o wielkim sercu i ogromnej życzliwości. Pomogła mi w sprawach związanych z praktykami, wykazując się nie tylko profesjonalizmem, ale też wyjątkową dobrocią i cierpliwością. Zawsze podchodzi do studentów z uśmiechem i gotowością do pomocy, niezależnie od sytuacji. Jej podejście, empatia i zaangażowanie sprawiają, że naprawdę czuć wsparcie ze strony uczelni. Dzięki pani Anecie wszystko było jasne, sprawnie załatwione i bez stresu. Dziękuję i z całego serca polecam każdemu!
-
Aleksandra Bilska ★★★★★
minimum formalności przy rekrutacji, miła obsługa w dziekanacie, niewysokie czesne. Jedna z lepszych uczelni medycznych w Warszawie :)
-
Weronika Kwiatkowska ★★★★★
Ciekawe, przyszłościowe kierunki studiów, możliwość nauki w trybie dziennym i zaocznym, proste zasady rekrutacji.
-
Stanisława Galik ★★★★★
Gruntowne przygotowanie do pracy zawodowej, fantastyczni wykładowcy, miła atmosfera, dobra organizacja zajęć. Zdecydowanie 5/5!
-
Dorota W ★★★★★
Jak dla mnie to super uczelnia! Wykładowcy - pełny profesjonalizm. Polecam każdemu studentowi.
-
Maciej Marczak ★★★★★
Dobra lokalizacja, profesjonalne podejście, szerokie zaplecze dydaktyczne. Ogólnie Uczelnia warta polecenia, kończę z satysfakcją :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Warszawska Akademia Medyczna?
Warszawska Akademia Medyczna znajduje się przy Okopowa 59, Wola, 01-043 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Warszawska Akademia Medyczna?
Można skontaktować się z Warszawska Akademia Medyczna pod numerem +48 222 437 337
Jak można dotrzeć do Warszawska Akademia Medyczna?
Do Warszawska Akademia Medyczna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku