Opinie

  1. Marcelina Wachowicz ★★★★★

    Nauka na WAM to przede wszystkim dużo praktyki, świetne zajęcia kliniczne i wykładowcy, którzy naprawdę znają się na tym co robią. Można uczyć się od najlepszych :-)

  2. Marcin Nowak ★★★★★

    świetni wykładowcy, nowoczesne zaplecze dydaktyczne, fajna atmosfera. Choć kierunki nie naleza do najłatwiejszych dobrze się ty studiuje :)

  3. Jeremi Suliga ★★★★★

    Uczelnia jest bardzo przyjazna, w skład wykładowców na kierunku Fizjoterapii jest wielu fachowców, którzy nie tylko przekazują wiedzę teoretyczną, a jak na przykład na Fizykoterapii, uczą jak pracować ze sprzętem na logikę i w łatwiejszy- ludzki sposób. Muszę wspomnieć o najcudowniejszych paniach z Dziekanatu, które są zawsze życzliwe i naprawdę, z mojego przykładu przyznam, że jeśli po stronie studenta przez rok akademicki stoją wartości- chęci pracy, dobrej woli i uprzejmości, to Panie staną na głowie i złamią prawa fizyki żeby studentowi pomóc! Naprawdę polecam uczelnię dla osób które chcą wykształcić się na Fizjoterapeutów, nie bez powodu jest to tak renomowana Akademia.

  1. Adam Krzewski ★★★★★

    Jedna z bardziej znanych niepublicznych uczelni medycznych w Warszawie. Polecam osobom chcącym uczyć się pierwszego stopnia pielęgniarstwa - doświadczona kadra, dobre miejsca zajęć praktycznych. W ciągu kilku lat mojej styczności z tą uczelnią stwierdzam, że bardzo rozwinęła się oferta edukacyjna i każdy znajdzie coś dla siebie.

  2. Aleksandra Matuszewska ★★★★★

    Serdecznie polecam panią Anetę z dziekanatu – to osoba o wielkim sercu i ogromnej życzliwości. Pomogła mi w sprawach związanych z praktykami, wykazując się nie tylko profesjonalizmem, ale też wyjątkową dobrocią i cierpliwością. Zawsze podchodzi do studentów z uśmiechem i gotowością do pomocy, niezależnie od sytuacji. Jej podejście, empatia i zaangażowanie sprawiają, że naprawdę czuć wsparcie ze strony uczelni. Dzięki pani Anecie wszystko było jasne, sprawnie załatwione i bez stresu. Dziękuję i z całego serca polecam każdemu!

  3. Aleksandra Bilska ★★★★★

    minimum formalności przy rekrutacji, miła obsługa w dziekanacie, niewysokie czesne. Jedna z lepszych uczelni medycznych w Warszawie :)

  1. Weronika Kwiatkowska ★★★★★

    Ciekawe, przyszłościowe kierunki studiów, możliwość nauki w trybie dziennym i zaocznym, proste zasady rekrutacji.

  2. Stanisława Galik ★★★★★

    Gruntowne przygotowanie do pracy zawodowej, fantastyczni wykładowcy, miła atmosfera, dobra organizacja zajęć. Zdecydowanie 5/5!

  3. Dorota W ★★★★★

    Jak dla mnie to super uczelnia! Wykładowcy - pełny profesjonalizm. Polecam każdemu studentowi.

  1. Maciej Marczak ★★★★★

    Dobra lokalizacja, profesjonalne podejście, szerokie zaplecze dydaktyczne. Ogólnie Uczelnia warta polecenia, kończę z satysfakcją :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Warszawska Akademia Medyczna?

Warszawska Akademia Medyczna znajduje się przy Okopowa 59, Wola, 01-043 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Warszawska Akademia Medyczna?

Można skontaktować się z Warszawska Akademia Medyczna pod numerem +48 222 437 337

Jak można dotrzeć do Warszawska Akademia Medyczna?

Do Warszawska Akademia Medyczna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements