Najlepiej omijać z daleka i nie mieć z nikim i z niczym do czynienia. Budynek szpitala klinicznego stary, zapuszczony. Windy przerażają. Personel robi wszystko systemowo mechanicznie. O parkingu nie wspomnę.
Zdjęcia
Opinie
-
H S (H) ★☆☆☆☆
-
FIR H studia ★☆☆☆☆
Władze uczelni tworzą absurdalne sytuacje w stosunku do studentów. Problemem jest nawet stworzenie sensownego planu zajęć.
-
B wcz ★☆☆☆☆
Pojechałam na SOR, już w rejestracji zetknęłam się z mało życzliwą obsługą. Ale kiedy zostałam wezwana na TRIARZ to już przeszło wszelkie pojęcie chamstwa i o zgrozo brak kultury i pana ratownika medycznego czy tam pielęgniarza, który przeprowadzał ze mną wywiad. Siedział do mnie tyłem kiedy weszłam i zapytał „a Pani z czym” miałam odpowiedzieć że zakupy mu przyniosłam ale się powstrzymałam! Nie odwrócił się nawet na chwile żeby jak kulturalny człowiek ze mną porozmawiać, nie zmierzył mi ciśnienia ani temperatury. NIE polecam tego SOR. Nadmienię jeszcze, że któryś z lekarzy na SOR przyjmował „pacjenta” swojego kolegę po za kolejką, gdzie widać było że nie potrzebuje natychmiastowej pomocy. ( a był to na pewno kolega ponieważ przy rejestracji powiedział że jest umówiony z lekarzem X. Także jak macie tam znajomości to jedźcie a jak nie to czekajcie 10 h na swoją kolej:)
-
Wavy Mag ★★★★★
Szpital Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Nowoczesny wystrój, przestronne i funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza tworzą atmosferę sprzyjającą leczeniu i poczuciu komfortu. Czystość utrzymywana jest na wzorowym poziomie – każda sala, korytarz czy gabinet wygląda nieskazitelnie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje personel – profesjonalny, życzliwy i zaangażowany. Zarówno lekarze, pielęgniarki, jak i obsługa techniczna pokazują, że pacjent jest tu naprawdę najważniejszy. To szpital, w którym nowoczesność idzie w parze z empatią i wysoką kulturą.
-
Malgorzata Maria ★★★★☆
Niezła uczelnia. Jako lecznica, przychodnie, szpital - to zależy od specjalizacji i osób w niej pracujących. Dobry dojazd. Wiele branż. Niestety terminy do lekarza porażające...
-
roman grzybowski ★★★★★
Żałuję że TYLKO tyle jest gwiazdek. Dałbym więcej a i tak nie było by to w pełni oddane za to co mnie spotkało. Miałem do usuniecia 3 zęby W tym 2 trzonowe . Poszedłem zestresowany na tyle by mieć o wiele wiele podniesione ciśnienie krwi. . W klinice stomatologicznej tegoż uniwersytetu zrobiono to w taki sposób ,że nawet nie wiedziałem kiedy mi usunięto 2 trzonowe zęby. Personel w sposób profesjonalny do N KWADRATU Dołożył starań by pacjent po 50tce wyszedł BARDZO MILE ZADOWOLONY. Teraz wiem na co idą społeczne pieniądze wydawane przez WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY. Jeżeli wyrywać zęby to TYLKO w tym MIEJSCU. Pacjenci służący jako ŻYWY materiał edukacyjny PRACUJĄ tu studenci ma 1000% pewności że leczenie odbędzie się w MEGA PROFESJONALNY SPOSÓB. PANIE REKTORZE BARDZO DZIĘKUJĘ ZA aż taki sposób edukacji przyszłych lekarzy . Teraz wiem że jeżeli mam usować zęby to TYLKO W WARSZAWSKIM UNIWERSYTECIE MEDYCZNYM . 3 dni temu ponownie trafiłem do wspomnianej kliniki . I co Powiem krótko warto był o tam wróci
-
Czesława Romańczyk ★★★★★
Warszawa dla mnie jest najpiękniejszym miastem. Czysta, zielona, klimatyczna, cudowna. Czuje się przestrzeń i duże możliwości życiowe. WUM to świetna uczelnia, kształcąca przyszłych lekarzy, stomatologów...
-
Katarzyna Gielmuda ★★★★★
Dziś byłam tam z córką ze skierowaniem do szpitala na SOR. Poszło nawet szybko, ok. 2 godz., (Ale przyjechaliśmy o 22). Do konsultacji pediatry zawołano neurologa. Jestem szczerze bardzo pozytywnie zaskoczona po tym co słyszałam od znajomych.
-
Mj Misiek ★☆☆☆☆
Niestety to miejsce to jakieś nieporozumienie. Jechałem 3 razy żeby załatwić badania do pracy,bo między pracownikami panuje tam fatalna komunikacja, jeśli chodzi o kontakt to też bardzo trudno się umówić na termin i niestety tygodniami się to ciągnęło. Pani w recepcji bezczelna powiedziała do mnie,że jestem niepoważny, iż nie byłem na czas a nawet nie potrzebowałem umawiać wizyty, ponieważ wszystkie badania miałem już wcześniej zrobione i zostało tylko zawieść inne wyniki. Generalnie przez całe zamieszanie i problemy z komunikacją pewne sprawy opóźniły mi się o ponad miesiąc. Tragedia!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Warszawski Uniwersytet Medyczny?
Warszawski Uniwersytet Medyczny znajduje się przy Żwirki i Wigury 61, 02-091 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Warszawski Uniwersytet Medyczny?
Można skontaktować się z Warszawski Uniwersytet Medyczny pod numerem +48 225 720 913
Jak można dotrzeć do Warszawski Uniwersytet Medyczny?
Do Warszawski Uniwersytet Medyczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku