Opinie

  1. Danuta Zapała ★★★★★

    Chciałabym odnieść się do wypowiedzi Pana Kamila. Trzeba zrozumieć, że osoby które wnoszą towar gabarytowy nie ściągną butów, nawet gdy wieje i dmieje jest błoto i jest śnieżyca, byłoby to niezgodne z BHP i ich bezpieczeństwem. Należy wziąć pod uwagę to, że dostawa dużych ciężkich gabarytów różni się znacząco od dostawy małych paczuszek kuriera. W zakresie klienta jest to , aby zabezpieczyć podłogę dywany,

  2. Patrycja Baczyńska ★★★★★

    Miałam przyjemność skorzystać z pomocy Pani Marty przy zakupie mebli i dodatków w showroomie przy ul. Orlej, Jej fachowość, kultura osobista oraz zaangażowanie zasługują na najwyższe uznanie. Obsługa na najwyższym poziomie – z pełnym przekonaniem polecam. Meble rewelacyjne polecam wszystkim znajomym.

  3. Kamil ★☆☆☆☆

    Sama wizyta w salonie ok, sofa zamówiona. Dzień montażu ze śnieżycą. Wchodzą w mokrych butach do pracowni z tą sofą, zostawiając w całym mieszkaniu błoto i ślady na dębowym parkiecie oraz dywanie w pracowni. Robotnik miał też skrzyneczkę narzędziową, która chyba stała wcześniej w tym śniegu. Postawił sobie na podłodze = błotna kałuża jakiej moja podłoga nigdy wcześniej nie widziała. Żona od razu za mopa bo uwierzcie mi był totalny dramat. Dywan poszedł do prania. Gdy zobaczyłem co się święci, kazałem im zdjąć buty, a panowie byli totalnie zdziwieni ale uczynili to, choć atmosfera się zagęściła. Do siebie też tak wchodzicie? Odbębnić swoje a to że przy okazji co innego zniszczone to już w nosie? Na koniec wszystkie kartony i folie wywalili to mojego korytarza i sobie poszli. Sprzątać musiałem sam. Mam porównanie z innymi dostawcami sof (z firmy której częścią nazwy jest kraj południowej europy), i doświadczenie jak dzień do nocy. Zgłosiłem RAMARO o zaistniałej sytuacji oraz o poniesionych kosztach ze względu na pranie dywanu. Nie było żadnego przepraszam ani żadnej odpowiedzi. Totalnie zły dzwonię zatem i zostałem poinformowany że wysłali mi świeczkę zapachową na pocieszenie... Kurtyna. Co z tego że mebel całkiem spoko, jak całe doświadczenie to jakiś żart.

  1. Katarzyna Jaroszyńska ★★★★★

    Polecam z czystym sumieniem! Doradca w sklepie bardzo pomocny, obsługa zamówienia pierwszorzędna (a zmienialiśmy wymiary kanapy i wymagało to kilku rozmów i dłuższych ustaleń). Sklep nastawiony na zadowolenie klienta. Narożnik przyjechał przed terminem i został błyskiem złożony przez ekipę. Wykonanie pierwszorzędne. Będę wracać. Polecam!

  2. Julia Bartocha ★★★★★

    Wyjątkowe miejsce, do którego warto zajrzeć. W showroomie można znaleźć wygodne meble, które wyróżniają się designem i jakością. Polecam!

  3. Aleksandra Gackiewicz ★☆☆☆☆

    Przyjechałam do salonu z drugiego końca Warszawy z zamiarem zamówienia sofy i krzeseł. Na miejscu okazało się że owszem salon jest czynny (piątek, godzina 13) ale nie ma i nie będzie już w nim pracownika. Straciłam tyko czas i nerwy. Nie polecam.

  1. Dominika Adamczuk ★★★★★

    Doradca w sklepie był bardzo pomocny, obsługa na naprawdę wysokim poziomie :) weszłam po konkretną sofę ale finalnie zamówiłam zupełnie inną, znacznie wygodniejszą i bardziej dostosowaną do moich potrzeb, dziękuję za pomoc w wyborze! Kilka dni temu, po 5 długich tygodniach oczekiwania, doczekałam się mojej pięknej, nowej sofy :)

  2. Joanna Chodkowska ★★★★★

    W samym salonie świetna obsługa, Pan pracujący tam doskonale zna sie na rzeczy, umie doradzić i słucha klienta, widać zupełnie inne podejście niż w sieciówkach, bardziej osobiste i z zaangażowaniem. Narożnik coco był gotowy nawet wczesniej niż zapowiadano, prezentuje sie świetnie i jest wygodny. Panowie monterzy wnieśli i złożyli mebel błyskawicznie. Ceny sa przystępne, z jakości również jestem zadowolona. Trafiliśmy na salon zupełnie przez przypadek, a był to strzał w dziesiątkę! Polecam :)

  3. Aleksandra Standio ★★★★★

    Tak dobrze wykończonych mebli w rewelacyjnym designie nie łatwo znaleść w Polsce a jednak w Warszawie na Ul. Orlej 13 można znaleść prawdziwe perełki najwyższej jakości a co ważne Polskiego Producenta w bardzo dobrych cenach. Pani Paulina świetnie doradzi w wyborze :) Polecam z całego serca :)!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Showroom RAMARO - Orla 13?

Showroom RAMARO - Orla 13 znajduje się przy Malborska 41, 03-286 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Showroom RAMARO - Orla 13?

Można skontaktować się z Showroom RAMARO - Orla 13 pod numerem +48 532 543 153

Jak można dotrzeć do Showroom RAMARO - Orla 13?

Do Showroom RAMARO - Orla 13 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements