Jadę pół miasta po wtyczkę DC 4 mm. Pan Młody szuka długo i mówi, że jest tylko 4,5 albo 3,7. Biorę za małą, bo cokolwiek koniecznie potrzebuję, ale nie daje mi to spokoju. Patrzę więc na półkę, a tam w gablocie pudełko podpisane “4 mm”. Pytam się czy przypadkiem tutaj nie ma. A Pan Młody na to “No ktoś źle położył!” Z takim fochem jakbym to ja zrobił. Sklep jest super ale sory, popracujcie nad obsługą klienta. Tylko tym jesteście w stanie wygrać z internetem. Ja się tam czułem niemile widziany. Druga gwiazdka za potężny asortyment.
Zdjęcia
Opinie
-
Marecki ★★☆☆☆
-
Maciej Krzemień ★★★☆☆
- Duży asortyment od ręki. To ogromny plus, szczególnie jeśli potrzebujemy czegoś „już”. - jest dość drogo- można to sobie usprawiedliwić tym, że wszystko od ręki; - pan prowadzący ten sklep (byłem tam 3 razy i zawsze trafiałem na tego samego) reprezentuje mentalność z PRL. Zawsze przychodziłem tam wiedząc dokładnie czego szukam, jako klient zdecydowany i bezproblemowy, a i tak miałem do czynienia z ciężkimi westchnięciami, robieniem „min” i ogólną niechęcią, jakbym był intruzem, któremu pan robi łaskę, że obsługuje. Robienie tam zakupów to nieprzyjemne doświadczenie. Szkoda; - nie ma paragonów. Po prostu nie ma. Zawsze byłem pytany czy chcę dostać FV, ale jak prosiłem o zwykły paragon, to usłyszałem, że paragonów tam nie ma. Dlaczego? Nie wiem, nie wiem też co na to US. Można zajść jeśli inne opcje zostaną wyczerpane, ale zgodnie z oceną, jest średnio.
-
Eva Angelova ★☆☆☆☆
Pracują tam osoby nieuprzejme — przy mnie ktoś niedbale rzucił tackę z elektroniką, tylko dlatego, że chciałam na nią spojrzeć. Jakość tego całego „szmelcu” też pozostawia wiele do życzenia. Gdy o coś pytam, pracownik z niechęcią wstaje, idzie i przynosi coś podobnego, a nie to, o co konkretnie prosiłam, mimo że wyraźnie zaznaczyłam, że nie ma możliwości zamiany.
-
Bartek Krupa ★☆☆☆☆
Ceny z kosmosu, niepomocna obsługa i klimat z ubiegłego stulecia. Jedyny plus, to to, że sklep istnieje i ma względnie duży asortyment. Jednak zupełną porażką jest fakt, że zamawiając na stronie z odbiorem osobistym skierowano mnie do zamkniętego sklepu na Żelaznej (!!!) W mailu podano listę adresów - pierwszy w kolejności był właśnie tamten, a zamówienie czekało na Niepodległości. Jedyne wytłumaczenie pana z obsługi to... brak pracowników. Słowa przepraszam nie usłyszałem, czas straciłem i więcej nie wrócę
-
Remigiusz Wojtczak ★☆☆☆☆
Nie polecam tego zaściankowego sklepu !!! Poszedłem z dzieckiem ,aby kupić płytkę stykową do Pico2, jumpery i diodę RGB zdjęcia ( uwaga ceny z kosmosu 70 PLN) dziecko jednak chciało już się pobawić zanim przyjdzie duży zestaw - płaciło że swoich oszczędności - po zapłaceniu nie wychodząc ze sklepu , popłakało się i stwierdziło , że to bardzo dużo ( duże zestawy z czujnikami kosztują 150 PLN ) - więc powiedzieliśmy że chcemy zwrócić jednak towar ,bo to kradzież w biały dzień - a pan na to , że nie można zwrócić mimo że nie opuścilismy sklepu i znając jaka jest sytuacja - zatem nie polecam tego sklepu nikomu - a najlepiej, aby zniknął ten sklep z mapy Warszawskiej Giełdy Elektroniki
-
Mirosława Augustyniak ★★★★★
Sklep z pełnym asortymentem dla majsterkowiczów i elektroników. Pomocna obsługa, która zawsze doradzi, jak najlepiej rozwiązać dany problem. Na pewno warto odwiedzić to miejsce, jeśli potrzebujesz czegoś do swojego projektu.
-
Elena Koza ★★★★★
Zawsze mogę tu liczyć na szeroki wybór, a nawet na te najbardziej niszowe produkty, których nie ma w innych sklepach. Obsługa zawsze pomocna i kompetentna. Nie zamieniłabym tego miejsca na żadne inne!
-
Henryk Napora ★★★★★
Profesjonalizm, jakość produktów i szeroki asortyment - to właśnie cechy, które wyróżniają sklep Vega-Tronik na tle innych. Niezależnie od potrzeb, zawsze znajdę tu to, czego szukam. Nie ma lepszego miejsca dla fanów elektroniki i majsterkowiczów.
-
Lena Kwiatkowska ★★★★★
Zawsze, kiedy potrzebuję czegoś związanego z elektroniką, udaję się do tego sklepu. Mają naprawdę ogromny wybór części i produktów. Dodatkowo, obsługa jest bardzo pomocna i zawsze potrafi doradzić coś na każdy problem. Naprawdę warto tu zajrzeć!
-
Marek Kret ★★★★★
Ceny odjechane na maksa, ale wszystko mają dostępne na miejscu bez żadnych obiecanek, że na zamówienie ściągną. Uratowali mi kontrakt serwisowy z metrem, bo padły złącza sygnałowe i każdy miał je na stronce, ale tylko oni jedni mieli je w realu i to od ręki. Teraz już nawet nie muszę do nich jeździć i kombinować gdzie zaparkować, zamawiam co mi potrzebne na Allegro i następnego dnia odbieram w paczkomacie koło domu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Vega-Tronik?
Vega-Tronik znajduje się przy Aleja Niepodległości 208A, Śródmieście, 00-609 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Vega-Tronik?
Można skontaktować się z Vega-Tronik pod numerem +48 228 256 505
Jak można dotrzeć do Vega-Tronik?
Do Vega-Tronik można dotrzeć, korzystając z poniższego linku