Opinie

  1. Łukasz Maślankowski ★★★★★

    Zakupy w W.Kruk w outlecie to czysta przyjemność, pełen profesjonalizm oraz bijące ciepło od Pani Kasi sprawia, że napewno nie raz tam jeszcze wrócę. Polecam serdecznie.

  2. Angelika Szymańska ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z wizyty w salonie. Pani, która mnie obsłużyła wykazała się pełnym profesjonalizmem. Podoba mi się podejście do klienta. Na pewno jeszcze wrócę do sklepu. Polecam

  3. Kacper ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony z wizyty w salonie! Wybór biżuterii był o wiele większy niż u konkurencji, dzięki czemu mogłem znaleźć coś idealnego. Pani Agnieszka, która mnie obsługiwała, była niezwykle przemiła, a przy tym bardzo profesjonalna. Świetnie doradziła, pomogła mi w dokonaniu najlepszego wyboru i cała wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam to miejsce i na pewno jeszcze tu wrócę!

  1. Axolot Axo ★★★★★

    Super miejsce. Dużo wybór. Super obsługa. Dziękuję za pomoc Pani Beacie. Pomogła wyborze ślicznych pierścionków i kolczyków. Idealny prezent. Polecam ten sklep!!!

  2. Ola Jabłońska ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z pomocy miłych Pań przy wyborze biżuterii :) na chrzest Panie pomogły wybrać piękny medalik z łańcuszkiem ale również dla siostry na urodziny piękny komplet biżuterii:) pozdrawiam i na pewno będę wracać :)

  3. Julia Kosmetolog ★★★★★

    Bardzo polecam zakupy w tym sklepie, mają bardzoo duży wybór i dobre ceny, a Pani kierownicza przemiła i potrafi doskonale doradzić ☺️

  1. Pawel Kania ★☆☆☆☆

    Rozumiem cięcie kosztów itd. ale jakość obecnych produktów jest poniżej krytyki. 6 wyrobów kupionych w tym samym czasie poszły na reklamację mimo, iż nigdy nie były używane. Robiłem zakupy w W.Kruk od wielu lat z powodu historii marki oraz dobrej jakości, jednak teraz muszę stwierdzić, iż nie będę już kupował biżuterii w salonach.

  2. Martyna Mikołajczak ★★★★★

    Mowia, że nic nie dzieje się bez przyczyny.. wierze w moc przyciągania ;) Dawno nie spotkałam się z tak sympatyczna obsługa w sklepie. Uśmiechem powitana, na najwyższym poziomie obsłużona, z uśmiechem opuściłam sklep. Zakupy udane w 100%. A to wszystko dzięki przesympatycznym Paniom - Kinga i Beata. Z całego serca polecam zakupy w tym miejscu!

  3. Sandra ★☆☆☆☆

    Pani która dziś (20/12/2021) około godziny 20 nas obsługiwała nie nadaje się do kontaktu z klientami. Z wielką łaską podeszła pokazać nam biżuterię bo ona w tym czasie była bardzo zajęta segregowaniem karteczek. Takie osoby tylko psują opinie marki.

  1. Mateusz100 ★☆☆☆☆

    Byłem kupić pierścionek i Pani która mnie obsługiwała nie potrafiła nawet dobrać mi czegoś mimo tego ze pokazałem jej wzór. Pozniej pokazala zupełnie inny i powiedziala dosłownie " Pan sobie utnie i bedzie taki sam" Smiech na sali a nie obsługa ale tak to jest jak ma sie jednego klienta dziennie i jeszcze mu sie łaskę robi

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres W.KRUK?

W.KRUK znajduje się przy Puławska 42e, 05-500 Piaseczno, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do W.KRUK?

Można skontaktować się z W.KRUK pod numerem +48 783 783 922

Jak można dotrzeć do W.KRUK?

Do W.KRUK można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements