Opinie

  1. Etched Headplate ★★★★★

    Świetny sklep z szerokim asortymentem, niskimi cenami, a rzeczowa i fachowa obsługa odpowie na wszystkie pytania i dobierze wszystko idealnie pod Klienta, czy to mówimy o sprzęcie gamingowym czy o vape’ach. Nie ma lepszego, polecam!

  2. Krzysztof Kursa ★★☆☆☆

    Sklep jak najbardziej spełnia moje oczekiwania natomiast gorzej z tym że ciągle tabliczka ,,zaraz wracam''.Na 4 wizyty 3 razy stałem z innymi jak parasol.Tylko dlatego 2 gwiazdki.

  3. Kity Kwiat (Kitykwiat) ★★★☆☆

    Miejsce wygląda jak scenografia filmu z lat 90 .Mnóstwo gadżetów z XX w budziki ,malutkie kolorowe aparaty cyfrowe , ogólnie jest to bardzo brzydka i raczej brudna stara graciarnia w związku z tym myślę ,że warto .Ps w oczy rzuciły mi się niesamowicie brzydkie kubki np z gumisiami ,Spidermanem, kotkiem itp .Bardzo polecam .Obiekt muzealny

  1. bonkistonki ★★★★★

    Kupiłem używane moduły pamięci RAM do komputera stacjonarnego. Dostałem 3 miesięczną gwarancję. Pamięć okazała się sprawna, więc raczej z niej nie skorzystam. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Kupowałem przez OLX z odbiorem osobistym. Kontakt ze sprzedającym wzorowy. Wszystko OK. Polecam

  2. Fisherrek RL ★★☆☆☆

    Niestety po ponad 5 latach od początku mojej historii z tym sklepem dzisiaj już ją kończę, przez ostatnie razy jakie tam jeżdze mam większą szanse że sklep bedzie zamkniety niz otwarty i robie łacznie 15km w obie strony tylko po to żeby pocałować klamke. Na stronie otwarte od 10 o 10:30 jedyne co zastałem to nieotwarty sklep. Jako sprzedawcy mili ludzie, ale jako biznes brak szacunku dla klienta i jego czasu.

  3. Dominika Dominika ★★★★☆

    Edit: fajnie, że potrafi się Pan przyznać do błędu, mam nadzieje, że następnym razem nie pocałuje klamki ;) zdrówka życzę Oblsuga Ok, Pan z okularach jest naprawdę pomocny. Ale to tyle. Chodzę tam raz w tygodniu i za każdym razem zastaje kartkę na drzwiach. Z tego co widzę po opiniach nie tylko ja ;) drugi z Panów (być może właściciel) po zwróceniu uwagi powiedział ze ,,opowiadam bajki’’

  1. RomekK ★★★★★

    Najlepszy sklep jeżeli chodzi o olejki i e-papierosy. Świetny wybór i fantastyczna obsługa!

  2. K ★☆☆☆☆

    Zamknijcie sklep skoro co chwila jest nieczynny, albo postawcie jakis personel. Co nie przyjadę to zamknięte. Słabo.

  3. Małgorzata Garbaciak ★★★★★

    Polecam. W innym punkcie dobrali mi zestaw całkowicie nie spełniający moich upodobań. Przyszłam do smOOk, powiedziałam w czym problem i jest petarda! Pan podpowiedział co muszę wymienić. Dziękuję za pomoc! Czuję smak olejku, jest idealnie taki jak lubię, lepszy od jednorazówek, a palenie to już czysta przyjemność. 10/10

  1. Greebo Greebowski ★★★★★

    Świetna obsługa, miła atmosfera. Oddałem do naprawy konsolę jednak naprawa nie powiodła się do końca bo sprzęt był zbyt długo zalany. Zwrócono mi koszt naprawy. Kupiłem u drugą w tym serwisie i teraz mam 3 miesiące gwarancji . Polecam to miejsce!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres smOOk / smOOk Vape / smOOk GSM?

smOOk / smOOk Vape / smOOk GSM znajduje się przy Adama Mickiewicza 16, 05-200 Wołomin, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do smOOk / smOOk Vape / smOOk GSM?

Można skontaktować się z smOOk / smOOk Vape / smOOk GSM pod numerem +48 535 043 434

Jak można dotrzeć do smOOk / smOOk Vape / smOOk GSM?

Do smOOk / smOOk Vape / smOOk GSM można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements