Opinie

  1. Tomasz Brocki ★★★★★

    Bardzo profesjonalne podejście do Klienta. Byłem w celu wyceny i uzyskałem rzetelną informację. Gorąco polecam.

  2. Daria Yurieva ★★★★★

    Chciałabym serdecznie podziękować za przemiłą obsługę w salonie jubilerskim. Poprawiono mi zapięcia w dwóch kolczykach – całkowicie bezpłatnie i w zaledwie kilka minut! Jestem bardzo wdzięczna za takie podejście do klienta.

  3. Przemyslaw Zaremba ★☆☆☆☆

    Przeczytałem w internecie opinie na temat salonu że bardzo dobry, więc się wybrałem do niego. niestety nie podzielam opinii, przyszedłem z zabytkowym pierścionkiem z 1917 roku żeby zapytać o możliwość i wycenę powiększenia, poczekałem grzecznie w kolejce jak przyszła moja kolej podszedłem i pytam Pani Ekspedientki „Dzień dobry, słyszałem że można tu powiększyć pierścionki, czy to prawda” pani odpowiedziała nie w sposób żartobliwy a impertynencki do kolegi „No coś tam słyszałam, a ty słyszałeś?” „No ja też coś słyszałem” zupełnie byłem pominięty w tym, conajmniej jakbym nie był wart zwrócenia się do mnie z odpowiedziedzia na pytanie., jakby opowiedzenie petentowi w sposób kulturalny było uwłaczające dla osób tam pracujących, nie oczekuję żeby ktoś się przymilał tylko żeby potraktował mnie poważnie, tym bardziej jeśli przychodzę po usługę co by nie patrzeć luksusowa jakanjest złotnictwo, cały proces „tłumaczenia” też był przedstawiony z poziomu „ja osoba oświecony, ty klient który co tam może wiedzieć”. Poczułem się jak osoba nie na miejscu przez podejście pracowników, może przez młody wiek, czy tatuaże, chociaż na pierwszy rzut oka widać że jestem na miejscu ponieważ kolekcjonuję antyczna biżuterię i sporą jej część noszę na sobie, każdego dnia. Pracownicy nie zaproponowali techniki powiększenia na której mi zależy, jednak nawet jeśli byłaby możliwa nie zaufałbym osobom z takim podejściem i nie zostawiłbym im 110 letniego pierścionka. Nie polecam, nigdy więcej tam nie wrócę i nie polecam nikomu. Bycie miłym nic nie kosztuje :)

  1. Jacek ★★★★★

    Bardzo dobrze oceniam i usługę z której skorzystałem, dzięki czemu moja pamiątka odzyskała dawny blask oraz artykuły, które można kupić na miejscu, z czego również skorzystałem i wisienka na torcie, czyli usługa grawerska, wykonana po mistrzowsku, brawo

  2. Aneta DG ★★★★★

    Ogromny wybór unikatowej bizuterii, chyba nie ma takiego drugiego miejsca w Warszawie. Szukałam prezentu dla bliskiej osoby i spotkałam się z dużą pomoca i zaangażowaniem. Udało mu się kupić idealny prezent także na pewno będę wracać :) Ceny są bardzo zróżnicowane, w sklepie znajdują się i bardzo drogie okazy jubilerskie wykonane z najwyżej jakości materiałów jak i tańsze produkty. Warto pytać, na pewno dobrze doradzą :)

  3. Qbs00n ★★★★★

    Pani bardzo cierpliwie wysyłała mi mailowo propozycje pierścionka zaręczynowego, aż w końcu udało się znaleźć ten idealny. Teraz razem z narzeczoną możemy bardzo polecić to miejsce, obsługę i jakość produktów. Wracamy w przyszłym roku po zakup obrączek.

  1. Agnieszka Lipinska ★★★★★

    Doskonale miejsce - ogromny wybór przepięknej biżuterii, fachowa porada i duży zakres usług. Sympatycznie, fachowo. Firma ciesząca się dobra renoma na rynku i w pełni godna zaufania co ważne w temacie biżuterii. Z całego serca polecam po kilkakrotnym skorzystaniu w ich usług.

  2. Oliver Solberg ★★★★★

    Byłem dzisiaj wyceniać kolczyk z małym diamencikiem Profesjonalna obsługa oraz bardzo ładne wyroby ze złota jak i inne zdecydowanie polecam Oliver Poznań

  3. Edyta Owen ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Dwa razy wykonywałam certyfikaty dla biżuterii. Profesjonalne i przyjazne podejście do klienta, świetny kontakt. Polecam sklep

  1. Przemysław Langer ★★★★★

    Bardzo dobry i na wysokim poziomie jubiler . Świetne wyroby że złota, srebra, Dostępne kamienie to między innymi bursztyny, diamenty,rubiny oraz przepiękne szmaragdy. Można tutaj wykonać biżuterię wg własnego pomysłu. Projekty i wykonanie w tej pracowni jubilerskiej to jest mistrzostwo Kupuje tutaj wyroby od kilku lat i nigdy nie zawiodłem się na niczym. Polecam z czystym sumieniem. Jak odwiedźcie to będziecie tu wracać

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Złoto-Orla Sobolewski?

Złoto-Orla Sobolewski znajduje się przy Orla 13, 00-144 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Złoto-Orla Sobolewski?

Można skontaktować się z Złoto-Orla Sobolewski pod numerem +48 789 701 244

Jak można dotrzeć do Złoto-Orla Sobolewski?

Do Złoto-Orla Sobolewski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements