Rewelacja! Sklep i Obsługa Godne Polecenia! Przecudne miejsce, które skrywa przepiękne dekoracje i zjawiskowe kompozycje. Zamówiłam już kilka bukietów, a efekt, jaki wywołały, był absolutnie oszałamiający! Ale to nie tylko asortyment zasługuje na najwyższą notę. To również cudowne Dziewczyny, które tworzą ten sklep. Są przekochane, bardzo pomocne i sprawiają, że zakupy to czysta przyjemność. Już podczas "myszkowania" po sklepie internetowym trudno się oderwać, a ja z niecierpliwością planuję wizytę w sklepie stacjonarnym. Zgromadziłyście w jednym miejscu tyle pięknych przedmiotów, dekoracji i kwiatów, że dzięki Wam przypomniałam sobie, jak bardzo lubię otaczać się pięknem! Myślę, że zagoszczę tu na dłużej... Serdecznie polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
M Kropka ★★★★★
-
Magdalena ★★★★★
Eleganckie dekoracje kwiatowe. Wracam po raz kolejny zachwycona jakością i poziomem obsługi klienta . W czasach tandetnej wszechobecnej chińszczyzny bardzo miła odmiana. Dziękuję . To mój piękny wybór
-
Asia Lisiecka ★★★★★
Bardzo ciekawa strona i duży sklep stacjonarny z przepięknymi kompozycjami, przemiła obsługa i kontakt. Polecam serdecznie. Warto zajrzeć. Nie zawiedziecie się.
-
Weronika Olszewska-Racis ★☆☆☆☆
Nie polecam. Chciałam, aby rękodzieło tej firmy zdobiło stoły na naszym weselu, dlatego najpierw zamówiłam 1 bukiet na próbę (zdjęcie 1). Przy pierwszym, pojedynczym zamówieniu otrzymałam od Państwa wiadomość SMS ze zdjęciem bukietu i prośbą o akceptację kompozycji – co uznałam za bardzo profesjonalne podejście. Bukiet był piękny, dlatego zdecydowałam się zamówić kolejne 13 sztuk (zdjęcie 2). Niestety, przy drugim zamówieniu nikt się ze mną nie skontaktował, mimo że oczywiste było, iż wszystkie bukiety miały wyglądać identycznie jak pierwszy, zaakceptowany egzemplarz. Tymczasem otrzymane bukiety różniły się diametralnie – inne gałązki iglaste, brak podłużnych liści eukaliptusa, mniejsze i inne szyszki. Wszystko to wyglądało jak tania, niechlujna imitacja pierwotnego, pięknego bukietu. Drugie zamówienie dotarło w czasie naszej przeprowadzki i paczka została odebrana przez osobę pośrednią. W ferworze przygotowań nie sprawdziliśmy od razu zawartości – ufałam firmie, która wcześniej wykazała się tak dużym profesjonalizmem. To był mój błąd, że nie otworzyłam przesyłki od razu, ale nie zmienia to faktu, że to, co otrzymałam, było rozczarowujące i dalekie od jakości, jakiej się spodziewałam. Tutaj mogę przyznać się do mojego błędu iż po przekroczonym czasie żądałam reklamacji i rekompensaty. Byłam i nadal jestem załamana wyglądem tego, co otrzymałam. W porównaniu do innych prezentowanych produktów, a w szczególności do pierwszego zamówionego bukietu, ten wyglądał po prostu tanio. Byłam zmuszona na własny koszt dokupić brakujące elementy i samodzielnie przerobić wszystkie bukiety, aby nadawały się do użytku. I w szczególności, abym nie wstydziła się postawić ozdób na stoły weselne. Napisałam do Państwa wiadomość e-mail, dodatkowo narzeczony skontaktował się telefonicznie w celu wyjaśnienia sprawy. Minęło ponad 14 dni i nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi – żadnego wyjaśnienia, żadnego kontaktu, nawet jednego słowa „przepraszam”. Żałuję, że ten karton przeleżał i się „przeterminował” pod względem reklamacji. Moja opinia dotyczy przede wszystkim dramatycznego spadku jakości wykonania oraz całkowitego braku szacunku wobec klienta. Tutaj zabrakło profesjonalizmu. Żałuję, że zaufałam tej firmie i nigdy więcej nie zdecyduję się na zakupy w tym miejscu.
-
sylwia czupryniak ★★★★★
To prawdziwa rewelacja wśród sklepów z dekoracjami, w których bywałam. Znakomity wybór ozdób wysokiej jakości. Wszystko piękne i wszystko chciałoby się mieć. Nie wiadomo co wybrać. Na miejscu w sklepie stacjonarnym można po prostu spędzić cały dzień wśród pięknych stroików i wianków wykonywanych ręcznie. Perełka w naszym rejonie. Jeśli ktoś szuka ładnych kompozycji kwiatowych, stroików, wiązanek nagrobnych, flowerboxów, pomysłów na prezent, niech zajrzy koniecznie. Dziewczyny robią cuda. A do tego ładnie zapakują na prezent. Polecam z całego serca.
-
Anetta ★★★★★
Piękne kompozycje kwiatowe! Jestem zachwycona wiązanka, która otrzymałam. Jest ze sztucznych kwiatów, które wyglądają jak prawdziwe, dodatkowo została ułożona z artystycznym smakiem. Przesyłka bardzo solidnie zabezpieczona. Polecam Ten Dom!
-
Zina Wendland-Krzyżyk ★★★★★
Współpracę z firmą Tendom oceniam bardzo dobrze za doświadczenie, rzetelność, wspaniałe umiejętności, wiedzę, staranność w realizacji zamówienia. Właścicielki firmy i Panie pracujące w firmie cechuje profesjonalne podejście zarówno od strony kontaktu z klientem, jak i w kwestiach technicznych, co nie jest bez znaczenia, pakowanie bukietów, w których kwiaty były nienaruszone i prezentowały się pięknie. Zlecone przeze mnie bukiety kwiatów, stroików, wianków i dobór kwiatów były realizowane sprawnie, pięknie i terminowo. Widać w tych kwiatach, że Właścicielki firmy, kochają to co robią. Firma sprostała wszystkie moje wymagania i oczekiwania, zdobyła moje zaufanie i będę ich wierną klientką.Oceniam wysoki potencjał merytoryczny, a także i ludzi. Pamiętajmy, że firma Tendom to przede wszystkim ludzie i jest w niej dobra energia. Dziękuję bardzo i Polecam. Zina Wendland-Krzyżyk Jelenia Góra.
-
Maria Andrzejewska ★★★★★
Wspaniałe aranżacje,unikalne,przepiękne. Bardzo miła obsługa, super doradztwo,szybka wysyłka. Towar pięknie zapakowany i tak zabezpieczony,że nic się nie uszkadza w czasie transportu. Aranżacje jeszcze piękniejsze w rzeczywistości niż w internecie. Zamówiłam już kilka rzeczy,jestem bardzo zadowolona I zdecydowanie polecam TENDOM wszystkim klientom.
-
Kamila Borowska ★★★★★
Przepiękne, nietuzinkowe dekoracje i elementy wystroju domu. Najchętniej wykupiłabym połowę sklepu... Mój aktualny zakup to obrus Inspiracja na mały stolik. Kilka lat temu zakupiłam dwa większe tej samej firmy i służą mi do tej pory. Cenię sobie super jakość i profesjonalne wsparcie. Na pewno jeszcze nie raz wrócę :)
-
Wojtek M ★★★★★
Przepięknie skomponowana wiązanka hortensji. Idealnea do wnętrz typu np. hamptons. Przesyłka solidnie zapakowana. Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres TENDOM K. SOBCZYK-OSUCHOWSKA, M.OLESIŃSKA S.C.?
TENDOM K. SOBCZYK-OSUCHOWSKA, M.OLESIŃSKA S.C. znajduje się przy Krzywa 1, 05-805 Otrębusy, Polska
Jaki jest numer telefonu do TENDOM K. SOBCZYK-OSUCHOWSKA, M.OLESIŃSKA S.C.?
Można skontaktować się z TENDOM K. SOBCZYK-OSUCHOWSKA, M.OLESIŃSKA S.C. pod numerem +48 227 244 353
Jak można dotrzeć do TENDOM K. SOBCZYK-OSUCHOWSKA, M.OLESIŃSKA S.C.?
Do TENDOM K. SOBCZYK-OSUCHOWSKA, M.OLESIŃSKA S.C. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku