Świetne podejście do Klienta, polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin Klimaszewski ★★★★★
-
Krzysiek Sz ★★★★★
Profesjonalne podejście, bez zastrzeżeń
-
Przemysław ★☆☆☆☆
W moim przyypadku program szkolenia zostal zmieniony w ostatniej chwili, po zgloszeniu tego zastrzezenia usunieta czesc pierwotnego programu zostala przywrocona, ale zrealizowana w trybie blyskawicznym, bez mozliwosci zrozumienia, refleksji i poglebienia. Na probe wyjasnienia sytuacji post factum, w toku dyskusji, przedstawicielka firmy zaczela grozic skierowaniem sprawy do Sadu (sic!). EDIT: po odpowiedzi wlasciciela: Termin odbycia szkolenia nie gra roli - opisane sytuacje nigdy nie powinny miec miejsca. Zaakceptowany przeze mnie program zostal zmodyfikowany, przywrocony i czesciowo wykonany tylko pro forma. Bylem jedynym niezadowolonym, poniewaz jako jedyny zostalem dostawiony do szkolenia zamknietego, i decyzje odnosnie zmian w programie byly konsultowane ze wszystkimi poza mna. Uwagi zglosilem przed szkoleniem, w trakcie szkolenia do trenera, i po szkoleniu w reklamacji (za sugestia trenera, ktory nie chcial ze mna watku procedowac). Grozba skierowania sprawy do Sadu miala miejsce po moim oswiadczeniu o rozwazeniu ujawnienia opinii nt. szkolenia (zareczylem, ze opisze wylacznie fakty), nie w kontekscie obrony przed usiłowaniem uzyskania 'dodatkowych korzyści' - te korzysci to zwrot przez OSEC 530PLN, czyli wartosci (owczesnie) mojego dnia pracy, kt. mialby byc wyk. do indywidualnej powtorki czesci szkolenia. Za szkolenie zaplacilem 2200PLN, wiec nie jest to kwota "wielokrotnie przekraczajaca wartość szkolenia". W komunikacji prosze wyk. wylacznie fakty, wolalbym kolejny raz nie prostowac przekazu.
-
Przemysław Jalocha ★☆☆☆☆
W moim przyypadku program szkolenia zostal zmieniony w ostatniej chwili, po zgloszeniu tego zastrzezenia usunieta czesc pierwotnego programu zostala przywrocona, ale zrealizowana w trybie blyskawicznym, bez mozliwosci zrozumienia, refleksji i poglebienia. Na probe wyjasnienia sytuacji post factum, w toku dyskusji, przedstawicielka firmy zaczela grozic skierowaniem sprawy do Sadu (sic!). EDIT: po odpowiedzi wlasciciela: Termin odbycia szkolenia nie gra roli - opisane sytuacje nigdy nie powinny miec miejsca. Zaakceptowany przeze mnie program zostal zmodyfikowany, przywrocony i czesciowo wykonany tylko pro forma. Bylem jedynym niezadowolonym, poniewaz jako jedyny zostalem dostawiony do szkolenia zamknietego, i decyzje odnosnie zmian w programie byly konsultowane ze wszystkimi poza mna. Uwagi zglosilem przed szkoleniem, w trakcie szkolenia do trenera, i po szkoleniu w reklamacji (za sugestia trenera, ktory nie chcial ze mna watku procedowac). Grozba skierowania sprawy do Sadu miala miejsce po moim oswiadczeniu o rozwazeniu ujawnienia opinii nt. szkolenia (zareczylem, ze opisze wylacznie fakty), nie w kontekscie obrony przed usiłowaniem uzyskania 'dodatkowych korzyści' - te korzysci to zwrot przez OSEC 530PLN, czyli wartosci (owczesnie) mojego dnia pracy, kt. mialby byc wyk. do indywidualnej powtorki czesci szkolenia. Za szkolenie zaplacilem 2200PLN, wiec nie jest to kwota "wielokrotnie przekraczajaca wartość szkolenia". W komunikacji prosze wyk. wylacznie fakty, wolalbym kolejny raz nie prostowac przekazu.
-
Artur Kozioł ★★★★★
Miła, domowa atmosfera, doświadczeni i kompetentni pracownicy oraz trenerzy.
-
Dariusz Chustecki ★★★★★
Świetnie prowadzone szkolenia, dobry dojazd z wielu miejsc Warszawy. Czasami problem ze znalezieniem miejsca do parkowania. Prowadzący szkolenia o bardzo wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu praktycznym oraz szkoleniowym. Ceny usług uzasadnione jakością. Polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres OSEC Sp. z o.o.?
OSEC Sp. z o.o. znajduje się przy Zeusa 41, 01-497 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do OSEC Sp. z o.o.?
Można skontaktować się z OSEC Sp. z o.o. pod numerem +48 228 619 604
Jak można dotrzeć do OSEC Sp. z o.o.?
Do OSEC Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku