Opinie

  1. Klaudia Nowak ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Pan wszystko super doradził i wytłumaczył. Szybki kontakt i wysyłka. Ceny najniższe jak porównywałam z konkurencją. Polecam :)

  2. Marcin Wilecki ★★★★★

    Świetna obsługa klienta i jakościowy produkt. Szczerze polecam!

  3. Martyna Dzie. ★★★★★

    Zrobiłam dziś zakupy w tym sklepie, bardzo miła obsługa, świetne doradztwo i elastyczne podejście. Polecam!

  1. Szymon R ★☆☆☆☆

    Firma reklamująca się doświadczeniem i obecnością na polskim rynku od ponad 10-ciu lat, a usługa lutowania wykonana conajmniej niestarannie. Oczywiście usługa dodatkowo płatna - 100zl, a jest jak widać na zdjęciu.. jedna taśma w ogóle nie świeciła, dopiero po dociśnięciu palcem zaczęła świecić, natomiast druga strona wyglądała tak jak na zdjęciu - kolory nie zgadzały się w zadanych.. analogiczna sytuacja - po dociśnięciu zaczęły swieci prawidłowo. Jedna z taśm krótsza o 3cm, po odesłaniu, do odklejonej taśmy z profilu została dosztukowana różnica w wymiarze.. w sumie wszystko fajnie, tylko taśma chyba nie jest przeznaczona do wielokrotnego odklejania i naklejania do profilu, a niestety na 90% odcinka taśmy ten klej już nie trzyma. Argument o zmianie nazwiska, jest conajmniej nie trafiony, bo istnieje coś takiego jak zmiana stanu cywilnego. Nie pozdrawiam , stanowczo odradzam współpracy z tą firmą, traktowanie klienta i sama obsługa woła o pomstę do nieba. Odpowiadam : nie trzeba być geniuszem żeby przykleić taśmę led, nie chodzi tu o niechlujny montaż, a słabej jakości usługę którą wykonaliście.. trzeba było zaznaczyć, że najlepiej podczas montażu w ogóle nie dotykać taśm, ponieważ lutowane przewody mogą odpaść.. Obsługa jest skandaliczna, a produkty dalekie od opisu. Wydaje się, że priorytetem jest tylko zysk, a nie zadowolenie klientów. Zdecydowanie odradzam zakupy tutaj – to strata czasu i pieniędzy.

  2. Paulina Raszka ★☆☆☆☆

    Z racji tego, że sprzedający bardzo oburzył się o moje stare nazwisko to nie ma problemu, bardzo proszę opinia napisana jest z maila z którego było zrobione zamówienie. Oczywiście , zgadzam się odnośnie wybrania tańszej wersji ale proszę zobaczyć jak wygląda zdjęcie poglądowe dodatkowo zaproponowaliście mi państwo zakup kloszy mlecznych w celu niwelacji widoczności punktów. Pytałam o to kilkakrotnie, jeśli jesteście profesjonalną firmą( za taką się ogłaszacie ),która zajmuje się już tym wiele lat, powinniście mieć obycie z klientem oraz jeśli wysyła zdjęcie poglądowe nakierować go co będzie lepszym rozwiązaniem. Dodatkowo płatna usługa lutowania - z czego jeden z paneli świeci na zupełnie inny kolor - trzeba poprawiać. Drugi nie działał wcale. Wysyłając do Państwa taśmę,nie liczyłam się z tym, że odeślecie mi tą samą,odklejoną już raz ,do ponownego montażu taśmę. Tą sytuację było rozwiązać innaczej. Myślę, że warto zaznajomić się ze znaczeniem słowa szantaż. Dopóki pieniądze nie wpłynęły na konto, kontakt był bezproblemowy a niestety później zaczęły się schody. Jeśli chodzi o montaż po miesiącu, tak zgadza się został wykonany około miesiąc po otrzymaniu przesyłki. Niestety na moją niekorzyść tak późno, gdybym wiedziała , że firma będzie tak problematyczna odstąpiłabym od umowy.

  3. Krzysztof Kwiatek ★☆☆☆☆

    Osobiście nie polecam. Zadzwoniłem, zapytałem się o asortyment - jest wszystko proszę przyjechać jestem do 14. Ok. będę dzisiaj bo listwy blokują wykonawce. Przyjechałem 13:40- Pana nie było . Informacja od Pani z sąsiedniego okienka "bo Pan czasami wychodzi wcześniej". Następnego dnia jestem przykładnie o 10 Listwy wybrane ale nie ma do nich końcowych zabezpieczeń ( trochę error jak na "hurtownie") To kiedy mogą być ? pod koniec przyszłego tygodnia. A nie możne Pan dzisiaj zamówić bo zależny mi na czasie.Jak dziś wyślą to będą w sobotę. Jemu kurierzy nie dostarczają w sobotę ale zadzwoni do mnie we wtorek jak dotrą. Brak kontaktu we wtorek, brak kontaktu w czwartek rano. Dzwonie po raz kolejny i owszem dotarło. Pan nie ma potrzeby "informowania mnie o dostawie zamówienia". Pan prowadzi "hurtownie" od 15 lat i tak działa. Ceny 10-20% wyższe niż na allegro . Zależy Wam na terminowości na dobrej obsłudze jeszcze raz ODRADZAM !!!. Słowo przepraszam,zapomniałem nie padło !!!!

  1. Michał Rochalski ★★★★★

    Polecam

  2. Mariusz Burliński ★★★★★

    Wyspecjalizowany sklep oświetlenia led. Polecam. Zrobiłem kilka udanych zakupów. Polecam.

  3. Elżbieta Gabrych ★★★★★

    Ogromny wybór Led, iakow

  1. JACEK WAWRZYNIECKI ★★★★★

    Polecam fachową obsługę i doradztwo

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Profiled - Oświetlenie LED?

Profiled - Oświetlenie LED znajduje się przy Bohaterów Modlina 28, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Profiled - Oświetlenie LED?

Można skontaktować się z Profiled - Oświetlenie LED pod numerem +48 500 105 716

Jak można dotrzeć do Profiled - Oświetlenie LED?

Do Profiled - Oświetlenie LED można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements