Opinie

  1. Magdalena Winiarek ★☆☆☆☆

    Pomimo zamówionego towary 11 grudnia 2025,z datą dostawy na 16 grudnia nie było żadnego odzewu co do dostawy,az zadzwoniłam 19,pani mi powiedziała że nie wie kiedy będzie towary do odbiory bo jest 50 palet do rozpakowanie,pojechałam następnego dnia późnym popołudniem u pytam się o towar który zamówiłam to pani mi odpowiedziała ze"jutro jest niedziela handlowa "może jutro bedzie do odbioru ,ale dzięki Bogu jest dzisiaj poniedziałek 22 a wiadomosci o odbiorze nie ma.Ja niewiele myśląc pojechałam do innego jyska na targówka i ta rzecz która zamówiłam na goclawiu była dostępna od ręki,Dobrze że nie płaciłam zadnej zaliczki bo bym czekala do usranej śmierci Tak więc nie polecam tego sklepu co do zamawiania mebli bo mają swoich klientów za nic.Jakbym mogła to bym dala minusowa ocene

  2. Joanna Gr ★★★★★

    Zawsze pomocni doradcy przy kasach. Dziękuję za dzisiejsze wsparcie przy zwrocie 3 zasłon i zakupie wielu innych rzeczy. Tempo było przedświąteczne, dzięki wsparciu szybciej wyszłam ze sklepu. Spokojnych Świąt.

  3. Jakub Łomowski ★★★★★

    Podziękowania dla Pani z salonu za pomoc z problem z towarem w dniu 17-12-25. Obsługa ekspresowa i pełna zaangażowania w rozwiązanie kłopotu.

  1. Jaroslaw P. ★☆☆☆☆

    Doświadczenie klienta fatalne, brudne maty no fabryka nie pakuję pościeli w indywidualne folie więc każdy pościeli dotyka, zamowienie z internetu nie przygotowane, 3 osoby szukają produktów, czas odbioru 25 min. Nie polecam

  2. Grzegorz Kozłowski ★★☆☆☆

    Sklep jak sklep, ale sposób odbioru towaru zamówionego przez internet od strony magazynów jest bardzo słaby. SMS informujący o gotowości do odbioru explicitly opisuje, że zamówienie jest do odbioru w sklepie, a nie na tyłach sklepu przy rampach rozładunkowych. Panie przy ladzie mają nawet mapkę z zaznaczoną drogą na tył całego centrum handlowego z magiczną instrukcją z opisem co zrobić jak brama jest zamknięta. "Dzwonienie i czekanie do 5 minut" (zdjęcie), drzwi przy śmietnikach (zdjęcie). No lipa.

  3. xstelmach ★★★★★

    Każdemu gorąco polecam, dbałość o klienta uśmiech i zaangażowanie... Nie wierzysz sprawdź ! Do zobaczenia!

  1. Robert C. Moleñ ★★★☆☆

    Słabo zaopatrzony sklep. Brakuje rzeczy kuchennych. Mam wrażenie jakbym wchodził do outletu a nie sklepu sieciowego.

  2. Jurek Pociej ★★★☆☆

    Mega gorąco, nie da się komfortowo robić zakupy, przy wejściu nie ma szatni gdzie można byloby zostawić wierzchnie zimowe okrycie by zostać jedynie w koszulce. Zbyt wysoka temperatura nie dość, ze nie ekologiczna i nieekonomiczna to jeszcze zmusza klientów do szybszego opuszczenia sklepu, a szkoda bi można zawsze coś więcej kupić.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres JYSK Warszawa, Gocław?

JYSK Warszawa, Gocław znajduje się przy Gocław, gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 41, 04-125 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do JYSK Warszawa, Gocław?

Można skontaktować się z JYSK Warszawa, Gocław pod numerem +48 222 885 900

Jak można dotrzeć do JYSK Warszawa, Gocław?

Do JYSK Warszawa, Gocław można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements