Najpiekniejszy showroom w Warszawie
Zdjęcia
Opinie
-
Michał Kierecki ★★★★★
-
Ilona Złotkowska-Sałańska ★★★★★
To miejsce jest świetne! Meble piękne, dodatki ze smakiem, obsługa pierwsza klasa! To chyba jedyne miejsce przesiąknięte na wskroś świetnym smakiem i gustem. Wszystko do siebie pasuje! Ogromny wybór tkanin i faktur do personalizacji mebli. Polecam!
-
Bruno ★☆☆☆☆
Zenujacy serwis, obsluga w salonie jakby zmeczona faktem, ze powinna udzielic klientowi podstawowych informacji dot szczeglow produktu. Kupilismy stol. Pan informuje nas ze owszem moga dostarczyc ten stol w Warszawie ALE ZA DODATKOWA OPLATA NIGDZIE INDZIEJ NIESPOTYKANA W WYS 500ZL skandaliczna forma dostawy stolu DWA DNI OCZEKIWANIA - CISZA zadnej wiadojmosci email kiedy i o ktorej stol dojedzie finalnie po kilku telefonach przez 2 dni otrzymujemy informacje ze dotrze jutro kurier podejżdza ( prymitywny gburowaty starszy pan ) spuszcza stol zabity deskami na ogromnej palecie na srodku chodnika przed budynkiem i odchodzi. Na prosby aby zabral palete , nie reaguje. Zostawil nas z gigantyczna paleta, ktora trzeba bylo rozmontowywac mlotkiem, wiertarka ( godzina pracy meza przed wejsciem do budynku ) dalej okazuje sie ze stol wazy ok 150kg i musimy szukac ludzi aby ktos za dodatkowa oplata pomógł nam wnieść ( 4 osoby ) jeszcze czegos podobnego nie widzieliśmy. Mamy do umeblowania cale mieszkanie ale ALMIDECOR za to lekcewazenie, wprowadzenie w blad co do wagi stolu, brak profesjonalizmu zarówno w organizacji dostawy jak i obsługi w salonie NIGDY WIECEJ! 3 h naszej ciężkiej pracy przed klatka za to ze zapłaciliśmy dodatkową bagatela 500zl za dostawę!!!!! wstydźcie sie. Mam nadzieje, ze wlasciciele wyciagna konsekwencje w stosunku do osob kompletnie lekcewzacych zadowolenie klienta i obsluge na odp poziomie
-
Hypnosemi ★★★★☆
Oceniam wyłącznie zakupy stacjonarne w Warszawie: całkiem niezły kontakt z klientem, spory wybór dodatków, możliwość negocjacji cen. Kupiłam również komodę na zamówienie, czas realizacji zgodnie z informacją uzyskaną przy zakupie. Piękny, solidny mebel.
-
Malwina Wilczek ★☆☆☆☆
Najgorsza firma z jaką miałam styczność. Zakupiłam w wakacje kilka lamp. Początkowo otrzymałam informację, że zamówienie nie zostanie zrealizowane ponieważ produktów nie ma na stanie. Kolejno przysłali do mnie 7 lamp z 9 zamówionych bez wcześniejszej informacji. Jedna lampa była z pękniętym szkłem, które finalnie mi dosłano. O zwrot czterech lamp, walczę od kiedy je zamówiłam. Kompletny brak kontaktu ze sklepem. Na infolinii nikt nie odpowiadał, w sklepach odsyłali mnie pod inne numery, za każdym razem rozmowa z kimś, kto kompletnie nie znał tematu. Do zwrotu podano mi adres wrocławski, po chwili przekierowano na adres po drugiej stronie Polski. Musiałam ponownie pokryć koszty transportu niemałych lamp. Finalnie nikt nie odebrał lamp- wróciły do nadawcy. Po mojej ponownej interwencji Pani poinformowała, że ich kurier odbierze ode mnie zamówienie i przeprosiła za zaistniałą sytuację. Informacji odnośnie odbioru lamp nie otrzymałam do dnia dzisiejszego. Próbując ponownie interweniować znów dodzwoniłam się do kogoś innego kto poinformował, ze termin zwrotu już dawno upłynął. Skandal, jak traktuje się klientów!!!!!
-
Bogdan W ★☆☆☆☆
Najgorsza firma z jaką miałem do czynienia. Towar zamówiony w sklepie internetowym w styczniu ze wskazanym terminem realizacji w styczniu nigdy nie został do mnie wysłany. Po kilku miesiącach i wielu zapytaniach poinformowano mnie, że zakupionego towaru nie ma w magazynie i nie wiadomo kiedy będzie. Mimo anulowania zamówienia i kilku próśb, pieniędzy do chwili obecnej (19 lipca) nie zwrócono. Pomocy udzielił mi dopiero bank poprzez usługę chargeback. Zdecydowanie nie polecam zakupów w tym sklepie.
-
Karolina Daniluk ★☆☆☆☆
Stanowczo odradzam dokonywania zakupu w tym sklepie. 3 miesiące temu zamówiłam i dokonałam płatności za zamówiony towar, do dnia dzisiejszego nie otrzymałam mojego zamówienia. Po przesłaniu zapytania o etap wysyłki otrzymałam informację, że zostaną przesłane w bliżej nieokreślonym terminie. Po komentarzach widzę, że nie jestem jedyna i mam przeczucie, że ze zwrotem pieniędzy również będę miała problemy jak osoby, które przede mną postanowiły poinformować o nieuczciwości i nierzetelności firmy AlmiDecor.
-
Alicja S ★☆☆☆☆
Chciałabym przestrzec wszystkie osoby planujące zakup jakiegokolwiek produktu w Almidecor. W grudniu 2018 r. złożyłam zamówienie na dwie pary zasłon, opłaciłam, na kilka tygodni przed wysłaniem anulowałam jedno z nich, krótko po tym otrzymałam potwierdzenie anulowania i do tej pory nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Pomimo przeszło dwudziestu rozmów z pracownikami infolinii oraz licznymi e-mailami, nie otrzymałam zapłaconej kwoty. W rozmowach z pracownikami infolinii nagminnie słyszę, że "to jest w księgowości, nie ma w to wglądu", "przelew powinien być najpóźniej jutro" (usłyszałam w lutym). Moje próby kontaktu z osobą nadzorującą pracę infolinii p. Emilią Sarnacką nie powiodły się - usłyszałam, że właśnie odbywa rozmowę z prezesem, jest na szkoleniu bądź wyszła już z pracy. Nikt nie podjął próby kontaktu i wyjaśnienia sprawy. Dla firmy, która deklaruje "najwyższą jakość", to zachowanie skandaliczne, a przywłaszczenie moich pieniędzy nie jest zapewne "ukłonem w stronę najbardziej wymagających klientów". Wobec permanentnego ignorowania moich zastrzeżeń i kradzieży, będę zmuszona wstąpić na drogę sądową.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres AlmiDecor by Fargotex?
AlmiDecor by Fargotex znajduje się przy Wiertnicza 159, 02-952 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do AlmiDecor by Fargotex?
Można skontaktować się z AlmiDecor by Fargotex pod numerem +48 224 908 010
Jak można dotrzeć do AlmiDecor by Fargotex?
Do AlmiDecor by Fargotex można dotrzeć, korzystając z poniższego linku