Obsługa arogancka i bardzo niemiła. Nie pomocny, burczy na klientów . Nie polecam. Nigdy nie skorzystam. Za to panu obsługuje polecam szkolenie z obsługi i kontaktu z klientem.
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin Michmiel ★☆☆☆☆
-
Tomek G ★☆☆☆☆
Rzadko daję oceny, ale tutaj jest coś nie w porządku. Taki sam mały element (bezpiecznik) u konkurencji obok (Soltronik -polecam) kosztuje 2 zł z paragonem. Tutaj Pan rzuca cenę 4 zł i nawet nie daje paragonu. Niestety słabo
-
Maciej Wojtachnio ★☆☆☆☆
Strasznie słaba obsługa klienta. Przy mnie pan sprzedawca opierdzielił starszego pana, że zadaje za dużo pytań podczas kupowania. Następnego dnia kiedy zwracałem towar ten sam typ warczał na mnie, że mu głowę zawracam mimo, że źle mi doradził dzień wcześniej. Na Wolumenie są inne tego typu sklepy z lepszą obsługą.
-
Grażyna Brodacka ★★★★☆
W tym pawilonie są dwa sklepy w jednym. Pana z drugiego sklepu klienci nie interesują bo nie są jego klientami. Ludzie, którzy byli tym obruszeni po w domu naprawić jakąś usterkę. Gdyby sklep dał niższe ceny to zwyczajnie w świecie by się nie utrzymał. Pan zawsze miły i potrafiący doradzić.
-
Piotr Malinowski ★★★★★
Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Nigdy nie spotkałem się z niemiłą obsługą a polecony przez sprzedawcę towar sprawdził się (i sprawdza nadal), w przeciwieństwie do oferowanego mi w innych sklepach w okolicy. Nie kupuję tam online, bo mieszkam blisko i nie ma takiej potrzeby, więc nie wiem jak wygląda obsługa z tej strony, ale w sklepie jest w porządku (to przecież nie ekskluzywna perfumeria).
-
CMS WWA ★★★★★
Bardzo lubię ten sklep. Ceny co prawda nie są najniższe, ale... Tu się płaci za obsługę i duży wybór towarów, których gdzie indziej nie ma, albo nawet jak są, to raz, że dochodzą koszty wysyłki, dwa, że często potrzebuję na wczoraj. Wspomniałem o obsłudze, Pan Artur jak czegoś nie ma, to poszuka i sprowadzi, jak nie znajdzie, to poszuka zamiennika, widać że człowiek stara się pomóc. Polecam ten sklep.
-
Piotr Tratkiewicz (Zax) ★★★★★
Dobrze zaopatrzony sklep. Sprzedający wiedzą co sprzedają, fachowcy. Polecam.
-
Panna Anna ★★☆☆☆
Potwierdzam, ceny z kosmosu. Wtyk jack 10 zł, na placu 2 zł. Za 8 zł zysku mam hot-doga.
-
Paweł Wypijewski ★☆☆☆☆
Najgorsi sprzedawcy elektroniki z jakimi kiedykolwiek miałem do czynienia. Na 7 razy kiedy przyjechałem w sobotę rano, część elektroniczna była czynna dwa razy. Chamstwo, patrzenie na klienta jak na śmiecia, jakby robili łaskę że człowieka obsłużą.
-
Łukasz Kalinowski ★☆☆☆☆
Chciałem podziękować za pilota do telewizora. Przyslany nie ten model co trzeba jeszcze nia działający. Jeśli mają takie podejście do klienta to sklep omijać z daleka. Jak nie rozumieją jak się mówi jaki model tv to niech pracę zmieni. Po prostu oszukują ludzi.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Trójka Electronics?
Trójka Electronics znajduje się przy Wolumen 2/paw 67, 01-912 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Trójka Electronics?
Można skontaktować się z Trójka Electronics pod numerem +48 226 699 923
Jak można dotrzeć do Trójka Electronics?
Do Trójka Electronics można dotrzeć, korzystając z poniższego linku