Sprzedawca chciał mnie oszukać mówiąc że biorąc towar na raty które wynoszą 1%, dopiero jak wróciłem do niego z zamówieniem powiedział że to jest 1% miesięcznie czyli 1200% więcej niż mi powiedział na początku. Straciłem 30 min na to bo bym po prostu zapłacił gotówką co miałem na początku już zrobić. Będąc precyzyjnym to nie był sprzedawca tylko niższy Pan z leasingu dla firm.
Zdjęcia
Opinie
-
Sebastian Chwojka ★☆☆☆☆
-
Сергей Иванчук ★☆☆☆☆
Kupiłem nowy Xiaomi TV Box S w MediaMarkt w Arkadii w Warszawie. Niestety, po powrocie do domu odkryłem, że urządzenie było już używane – znajdowało się na nim konto poprzedniego właściciela. Było to dla mnie ogromnym rozczarowaniem, ponieważ zapłaciłem pełną cenę za produkt, który miał być nowy. Zawsze ufałem reputacji MediaMarkt i często kupuję u Państwa sprzęt do domu, dlatego tym bardziej przykro było doświadczyć takiej sytuacji. Proszę o skontrolowanie działu technicznego i obsługi zwrotów, aby w przyszłości uniknąć takich nieprzyjemnych przypadków.
-
Kacper Lubecki ★☆☆☆☆
Kpina. Niemiecki sklep traktuje Polaków jak konsumentów gorszego sortu. Pan na dziale z akcesoriami Apple został poproszony o pokazanie klawiatury do konkretnego modelu tableta z racji, że był to prezent, a ja się na tej marce nie znam. Wziął z półki konkretne pudełko i dał mi prosto do ręki. Przy wręczaniu prezentu okazało się, że jest to zły model i nie pasuje do tableta. A na domiar złego nie ma oryginalnych plomb na opakowaniu, brak folii/wypełnienia wewnątrz. W punkcie Apple potwierdzili nam, że jest to towar już używany. Przy próbie zwrotu odmówiono nam, porozmawialiśmy z kierownikiem, który miał podejście "nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?" Nigdy więcej nie wejdę do sklepu tej sieci. Chamska, niemiła obsługa bez podejścia do klienta. Co zabawne pani obok nas miała dokładnie ten sam problem tylko, że z telefonem. Widać w Mediamarkt to typowa praktyka - wciskać ludziom sprzęt bez informowania, że był używany. Przy próbie zwrotu starałem się powołać na ich politykę "30 dni na zwrot". Nie zgodzili się bo produkt był już otwarty i nie miał plomb (których przypominam nie mail od początku) a poza tym "Apple to marka premium i ich nie dotyczy ta polityka". Szkoda, że o takich wyjątkach nikt nie informuje przy zakupie
-
Marta Kulikowska ★★★★★
Pan Nazar bardzo szybko znalazł wyznaczony produkt wyjaśnił wszystkie niedopowiedzenia, w którym pomógł również Pan Kamil :) po prostu szybko, sprawnie i bez bólu:). Na kasie zastałam przemiłego Pana Michała, który również bardzo mi pomógł i wraz z Panem Krzysztofem nakleili osłonkę na ekran zegarka smartwatch:) super atmosfera, ja akurat trafiłam na wyjątkowo sympatyczną obsługę. :) życzę takich uśmiechniętych i kompetentnych ludzi jak najwięcej dla klientów tego sklepu by wychodzili z niego z uśmiechem tak jak Ja :)
-
Michał Liszewski ★★★★★
Obsługa bardzo dobrze doradza w wyborze produktów (wybierałem akurat lodówkę). Serdecznie pozdrawiam ciepło obsługę. Polecam
-
Анжелика Лысенко ★☆☆☆☆
Ceny w sklepie nie zgadzają według tego co jest na cenówce. Na dodatek to był produkty bestsellerowy więc pracownicy powinni zawracać na to szczególną uwagę. Jak próbowałam wyjaśnić sytuacje dostałam informacje od Pani przy kasie, że ceny zmieniają się na cenówkach do godziny czasu, a nie odrazu. W tym czasie pracownik z obsługi szybko zmienił cenę, bo wcześniej zapytałam najpierw pracownika z obsługi dlaczego cena na paragonie jest wyższa, to cena się zmieniła w dwie minuty. Bardzo słaba sytuacja. Pani przy kasie twierdziła że nie może w niczym pomoc ponieważ kolega już zmienił cenę. I w sumie pracownik z obsługi zrobił to w momencie kiedy poszłam dodatkowo na kasę z prośbą o zmianę ceny która była pierwotnie na cenówce. Uważam że jak Klient który kupuje towar w tym sklepie zostałam złe potraktowana.
-
Mariusz “Mario” Swatek ★★★★☆
Bardzo duży wybór sprzętu i duża powierzchnia sprawia że zawsze chętnie odwiedzam ten sklep. Nie ma tłoku i działa klimatyzacja. Obsługa mogłaby być na wyższym poziomie ale i tak wypada lepiej niż konkurecja. Ceny bez szału. Nie widziałem też żadnych powalających promocji. Dlatego nie mogę dać pięciu gwiazdek. Mimo to polecam ten sklep.
-
Paweł Kurek ★★★☆☆
Duży wybór sprzętów w atrakcyjnych cenach. Za to obsługa to porażka. Przy mnie 4 panów bawiło się waleniem drzwiczkami od pralki tak, że huk się roznosił po znacznej części sklepu. Niestety nikt nie pomógł mi w wyborze czy zakupie. Po dosyć długim czasie oglądania poszedłem do konkurencji.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Media Markt?
Media Markt znajduje się przy al. Jana Pawła II 82, 00-175 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Media Markt?
Można skontaktować się z Media Markt pod numerem +48 799 353 535
Jak można dotrzeć do Media Markt?
Do Media Markt można dotrzeć, korzystając z poniższego linku