Skuszony promocją oraz reklamą TV, iż meble kuchenne qubik od ręki poniżej opiszę swoją historie, aby przestrzec potencjalne ofiary: zamówienie: 000052534 31.10.2025 otrzymaliśmy informację o tym, że nasze zamówienie jest skompletowane, gotowe do wysyłki i otrzymaliśmy link do płatności z prośbą o jej dokonanie. 04.11 po kilku problemach z linkiem udało się dokonać płatności i czekaliśmy na maila z informacją o wysyłce. 07.11 zaczęliśmy się niepokoić brakiem jakiejkolwiek informacji ze strony Agata Meble , w rozmowie telefonicznej otrzymaliśmy informację, że płatność dotarła, faktura została wystawiona 05.11 (do tej pory jej nie otrzymaliśmy) i wg. regulaminu mają dwa dni na wysyłkę w związku z tym jeśli do końca dnia 07.11 nie otrzymamy informacji o wysyłce mamy dzwonić. Od 08.11 wielokrotnie dzwonimy, za każdym razem rozmawiamy z inną osobą i do tej pory nie udało nam się ustalić co się dzieje, że te meble nie zostały jeszcze do nas wysłane. W dniu wczorajszym przewinęła się informacja o 15.11 jako dacie dostawy, ale mieliśmy dostać jeszcze w to miejsce potwierdzenie mailowe - oczywiście żaden mail do nas nie dotarł. Gdyby nie osoba, która nam projektowała meble to pewnie do tej pory nie wiedzieli byśmy co się dzieje z naszym zamówieniem, podziękowania dla Pani Roksany z Katowic. Aktualnie dostawa ma dotrzeć w tym tygodniu 18.11, czyli prawie trzy tygodnie od informacji iż została skompletowana i jest gotowa do wysyłki. Jakiekolwiek planowanie remontu kuchni przy zakupie w tej firmie mija się z celem, wszystko jest całkowicie nieprzewidywalne... Podsumowując, firma Agata po opłaceniu zamówienia ma swojego klienta za nic, jeśli chcesz zaoszczędzić sobie nerwów, to omijaj szerokim łukiem. Nigdy więcej tam nie zrobię zakupów
Zdjęcia
Opinie
-
Wazik ★☆☆☆☆
-
Adr Dab ★☆☆☆☆
Dzis hit w sklepie na okeciu po 30 min oczekiwania na pracowniaka dzialu oświetleniei po dwóch wezwaniach z kas wreszcie przyszedł inny pracownik. Niestety z 4 wybranych lamp tylko jedna byla od reki 3 na zamówienie 2tygosnie czas oczekwinia.
-
Ilona Okruszek ★☆☆☆☆
Nie polecam. Szkoda czasu i pieniędzy oraz nerwów. Zamówiony narożnik Forte jest bardzo słabej jakości. Dlaczego uważam, że narożnik nie jest dobrej jakości: Niestabilne nóżki, jedna wisząca nad podłogą. Nóżek jest zbyt mało w stosunku do wielkości mebla. Lewa strona narożnika, przewraca się jeśli nie jest przypięta do prawej strony. Jak mebel nie utrzymujący własnego ciężaru/konstrukcji miałby służyć prze następne lata użytkownikom, jeśli już teraz jest niestabilny. Klamry spinające części narożnika nie powinny przejmować obciążenia mebla oraz dodatkowego ciężaru, wszak jest to mebel do siedzenia. Przerwa/szpara pomiędzy siedziskiem a wysuwaną częścią narożnika. Różnice w kolorze tkanin między częściami narożnika /być może inne partie tkaniny lub tkaniny umieszczone w różnych kierunkach splotu/. Nierówności w wysokości oparcia. Niedokładne wykończenie. Paleta zwrotna aż 519 zł. A paleta do klienta 199 zł. Rozmowa z obsługą klienta nie ma sensu.
-
Patryk Lechowicz ★☆☆☆☆
Chciałbym przestrzec wszystkich potencjalnych klientów przed zakupami w Agata Meble. Zamówiłem komodę w sklepie stacjonarnym za niemałe pieniądze, a cała sytuacja z dostawą i reklamacją to absolutna tragedia. Już podczas dostawy mebel został połamany. Zgłosiłem reklamację 19 sierpnia i zgodnie z prawem sklep miał 14 dni na udzielenie odpowiedzi. Nie otrzymałem żadnej informacji w tym terminie, dlatego wielokrotnie kontaktowałem się z infolinią – dzwoniłem 5–6 razy i za każdym razem słyszałem to samo: reklamacja jest niby rozpatrzona i czekają na produkcję. Dzisiaj dowiedziałem się, że mam czekać kolejne 28 dni! To skandaliczne przeciąganie sprawy i jawne lekceważenie klienta. Na domiar złego, sposób obsługi przez konsultantkę był po prostu żenujący – zamiast profesjonalizmu, usłyszałem w głosie kpiny i lekceważenie. Zostałem potraktowany jak ktoś, kto nie ma prawa się skarżyć, mimo że zostawiłem w sklepie sporo pieniędzy i oczekuję elementarnego szacunku oraz terminowego wywiązania się z obowiązków. Cała sytuacja pokazuje, że w Agata Meble klient jest traktowany jak problem, a nie priorytet. Brak odpowiedzi w terminie, uszkodzona komoda od samej dostawy, sprzeczne informacje, przedłużanie sprawy i nieuprzejma obsługa – to wszystko sprawia, że absolutnie odradzam zakupy w tej firmie. Nie chcę, żeby ktokolwiek inny przechodził przez takie nerwy i stratę czasu. Nigdy więcej zakupów w Agata Meble nie zrobię i nikomu nie polecam tej firmy. Szkoda, że nie można dać 0 gwiazdek…. Jedna to za dużo.
-
Marcin Nowak ★☆☆☆☆
Zamówiłem łóżko z materacem za 5,5 tys. Łóżko z wadą fabryczną, nie da się złożyć (nakrętka w środku elementu tapicerowanego, serwisant mówi, że ciągle to naprawia), reklamacja zajęła ok. półtorej tygodnia po codziennych telefonach i prośbach o przyspieszenie. W międzyczasie zauważyłem, że materac jest wilgotny i spleśniały. Minęły dwa tygodnie od dostarczenia zamówienia, na materac będę jeszcze 2 tygodnie według zapewnień działu reklamacji. Niemiła obsługa reklamacji poinformowała mnie, że nie mogę już zrezygnować z tego materaca i dostać zwrotu pieniędzy bo już jest decyzja o wymianie (za dwa tygodnie…). Nie polecam jeśli ktoś nie chce spać na ziemi przez miesiąc czekając na dostarczenie nieuszkodzonych produktów. Jakość gorsza niż outlet.
-
Marcin Antoń ★★★★★
Bardzo duży wybór w bardzo przystępnych cenach. Kilka poziomów ekspozycji kolekcji. Znajdziesz tutaj wszystko do aranżacji domu.Bardzo profesjonalna obsługa która chetnie doradzi i podpowie co warto wybrać i kupić. Szybka dostawa q dogodnym terminie. Meble bez żadnych uszkodzeń montowane przez ekipe. Zdecydowanie jedyny i ulubiony punkt meblowy w Warszawie. Polecam !
-
Paweł Walentynowicz ★★★★★
Ogromny wybór mebli. Na wielki plus bardzo kompetentna obsługa z działu kuchni. Spory wybór frontów, są nawet blaty kamienne. Do pełni szczęścia brakuje tylko blatów z HPL. Polecam.
-
Radosław Plutecki ★★★★★
Duży wybór mebli w różnorodnych cenach Możliwość wyboru sposobu wykończenia. Plusem jest też możliwość rat lub uzyskania rabatu na większość produktów
-
Piotr L ★★★★★
Zdecydowanie polecam zakup łóżka lub narożnika w salonie Agata. Jakość materiałów jest zdecydowanie wyższa niż u konkurencji a cena produktów jest zbliżona do cen konkurencji. Idąc do tego sklepu, zarezerwuj sobie minimum 2h na szybkie zakupy. W sklepie mamy do dyspozycji 3 piętra, na których możemy znaleźć wymarzone meble i akcesoria naszego domu/mieszkania/pokoju. Wykorzystując tę opinię, chciałbym również zasugerować kadrze zarządzającej personelem na dynamiczne dopasowanie ilości pracowników na wybranym piętrze. Wielokrotnie byłem świadkiem sytuacji, kiedy pracownicy na pierwszym i trzecim piętrze musieli obsługiwać dużą ilość klientów natomiast na drugim piętrze kilka osób z obsługi zdecydowanie byli zajęci innymi sprawami niż wsparcie swoich kolegów w realizacji zamówień.
-
Paweł Kurek ★★★☆☆
Powierzchnia imponująca. Wybór duży ale raczej wszystko robione na jedno kopyto. Stoi 100 sof a jak siadasz to.każda niewygodna. Komody podobnie, ładne z daleka, większość bez cichego domku, z bliska już widać, że są mało solidne Obsługa raczej średnio zainteresowana klientem. Są, jak zapytasz to odpowiedzą, ale sami z siebie raczej inicjatywy nie przejawiają. Uważajcie co dotykacie na dziale z lampami. Niektóre mają przebicie i kopie prąd.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon Agata (Agata Meble)?
Salon Agata (Agata Meble) znajduje się przy Aleja Krakowska 61, 02-183 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon Agata (Agata Meble)?
Można skontaktować się z Salon Agata (Agata Meble) pod numerem +48 225 773 000
Jak można dotrzeć do Salon Agata (Agata Meble)?
Do Salon Agata (Agata Meble) można dotrzeć, korzystając z poniższego linku